Impaler

PlayManija.net vs. Games.lt

Rekomenduojami pranešimai

b*, jau tingiu atrasineti :)

kiler01 esme ta, jog galima ir draugiskai viska ispresti, bet ne, butinai reikia prisikabinti prie kazkokiu nesamoniu ir vistiek isreiksti savo sudina nuomone apie vieno ar kito minusus, apie kuriuos mes skirtingai mastom.

O seip, zetonas ne suo, as tik ji pirmaji paminejau is daugumos kitu, tai nepjauk ten, kur nereikia. Nu o neskaitant viso to, tu gebi games.lt izvelgti tik blogaja puse, todel man visiskai nusisvilpt ant tavo prastai argumentuotos nuomones. Tu mano rasinyje kazko nesupratai, bet tiek jau to, gal del metu cia taip... nezinau... :)

Tornadex, as esu paprastas games.lt narys siekiantis apginti musu websait'a nuo kirminu :)

Sneki apie kitu peikimus, kad mes varom ant jusu, o pats sakai kad PLM yra ....?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai, konsolininkai turbut rado geresne vietele :)

 

Na as isvis be nuomones apie PM, nes tik snd pirma kart apie toki weba isgirdau. Man tik nepatinka tos reklamos ir tai, jog cia yra FORUMAS.

Redagavo antitechno

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik forumas? lol

oh, whats that? Nuotrauka Oh no.. someone got pwnd

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai, konsolininkai turbut rado geresne vietele :)

 

Na as isvis be nuomones apie PM, nes tik snd pirma kart apie toki weba isgirdau. Man tik nepatinka tos reklamos ir tai, jog cia yra FORUMAS.

Kuo tau tos reklamos taip trukdo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nebusi vienas is games.lt adminu arba modernatoriu :)

bet tu visiskai tiesus kad ir kaip kritikuoja games lt ten daug normalesnis kad ir sukure visiskai kvaila tema ju neuzsipuoja kei ta tema su kur klause kokios muzikos klausi ce butu uzkapoje o ten bande padet

nu zinai tu ir kausas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip jums, bet man Games.lt yra vaiku darzelis. Barasi jie ty kiekvienoj temoj ir pns.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad games.lt nieko gero nėra, ten tik floodint smagu ir dramas kelt :D Čia bent infos naudingos yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na gerai o dabar truputi rimtai.

manau visi kartu ir impaler pripazins kad musu naujienu skiltis silpnoka, gal ir skilciu isdestimas lemia naujienu nepastebejima, bet tarkim man yra zymiai naudingiau kad as matau paskutinius postus forume. games.lt nebuvau jau kokie geri 3 metai, ir to tikrai nereikia nes visa infomacija randu cia beto musu scalman yra unikali naujienu generavimo masina, galimetu ji sodint uz naujienu skilties vairo(taip ir toliau scalman :D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

saunuolis, pasiskaityk taisykles duk, ir iskart daug kas paaiskes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

off topic: skirtumas tik 2 proc ;x

EDIT: blem nespėjau ;D

Redagavo leguze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm. Seniau ir as lankiausi games.lt, bet ehh atmuso keli dalkai.

* Gal ten hebra kai ka ir ismano, bet yra juodi fanbojai (jei ka cia apie hardware). Krc jei toks firmos dalis jo kompe, tai sita firma geriausia. Is pasakos. Mano zmona graziausia, masina greiciausia, sunus genijus ;D

* Dafiga mazvaikiu, kurie tersia tiek foruma, tiek pacius news'u komentarus. Blyn prifludina visokio breno, net nebesupranti kas vyksta.

* Bet damuso tai kai prasidejo anarchjos su PINIGAIS. Paremk mus, galesi rasyti blogus :D, paremk mus - galesi profili issipe**rastini belekaip :) paremk mus - galesi paziureti kas tave priminiusavo :) (Va tas tai nuzude gatavai) Ant tiek debilizmas. gi gauna litu is reklamu ir panasios fignios. bet ne, pabunam nahalais.

 

Aisku visada lengva pasidaryti didele vartotoju baze pasiulant ana, kita trecia, pripratinti o po to davai bahureliai :X

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lygu vyrai, susimimam!!!

Redagavo Shock
apsieikim be to, m?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b*, jau tingiu atrasineti :D

kiler01 esme ta, jog galima ir draugiskai viska ispresti, bet ne, butinai reikia prisikabinti prie kazkokiu nesamoniu ir vistiek isreiksti savo sudina nuomone apie vieno ar kito minusus, apie kuriuos mes skirtingai mastom.

O seip, zetonas ne suo, as tik ji pirmaji paminejau is daugumos kitu, tai nepjauk ten, kur nereikia. Nu o neskaitant viso to, tu gebi games.lt izvelgti tik blogaja puse, todel man visiskai nusisvilpt ant tavo prastai argumentuotos nuomones. Tu mano rasinyje kazko nesupratai, bet tiek jau to, gal del metu cia taip... nezinau... :)

Tornadex, as esu paprastas games.lt narys siekiantis apginti musu websait'a nuo kirminu :)

 

antitechno got's a point, kiler01 tikrai izvelgia vien blogaja games.lt puse, vienu zodziu, manau sis balsavimas isejo pm i nauda,pasireklamavo,nes buvo daug komentaru,kad nera girdeja tokio psl.

pabandysiu izvelgt gerasias puses kad taip norit........... :)

 

konkursai - ka naudingo gali gaut nemokamai

"pikantiskos" naujienos - kartais buna geru lol tenais

nauju ploksciu/lustu apzvalgos - kartais ir galima paskaityt kas ten gero viduj sukasi, nors dazniau pasiskaitineju palyginimus ivairiu hardware daliu PC GAMERije

 

daugiau ko siuo metu negaliu sugalvot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.