konni

Padekite isirinkti gera interneta

Rekomenduojami pranešimai

laba diena,

 

gal galite man padeti issirinkti pigu ir gana spartu interneta Kaune? As atsisakau TEO paslaugu, nes tikrai nesamoniu su tom sutartimis pridirbau, plius dar reikia moketi uz telefona abonentini, jei nori tureti intika.

 

Kas man itin svarbu del spartos.

Lietuvoje: visiskai vienodai.

I uzsieni: nors 1 Mb, nu gali ir maziau buti, jei nebus pigesnio varianto.

Dar noriu kad PS3 veiktu per ta intika, nes noreciau testi toliau savo zaidimus internetiniu rezimu.

 

Labai aciu uz patarimus i prieki!

Redagavo konni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labas,

Kauno interneto sistemos kaip tik dabar taiko labai geras nuolaidas.

Mano klausimai:

Ar veikia PS3 online su siuo tiekeju? (zaidimas internete, demo parsisiuntimas, video chatting, ir t.t.)

Ar turi kas patirties su KIS? Ar jis nestrigineja?

Ar yra galimybe pajungti PC ir PS3 vienu metu i intika (kaip dabar as darau su teo per modema)?

 

Aciu uz pagalba!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku veiks ps3, kad kartu veiktu turesi nusipirkt rauteri gal jau ir turi ji. Turi mano daug pazystamuir giminiu kis, nusiskundimu tikrai neturiu. Meganet dazniau buna kad uzluzta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei yra is ko rinktis ir gali imt betkoki tiekeja kaune, tai siulyciau tikrai ne KIS, kas turi is pazystmu visi kratosi nes grybauja jis, todel ir nuolaidos. Pasiimtum Mikrovisatos optini, ten tikrai laibai gera sparta, pasiulyciau ir Dokeda (meganet), pats jau gal 4 metus turiu, bet jie pradzioj laibai gerus geicius duodavo, po o kazkaip sumazejo. Bet tikrai del smulkmenu nekeisiu ISP.

Vienu zodziu siulau Mikrovisata po to Meganet, KIS tikrai nesiulysiu nes bega is jo ten visi.

jei turi pazystamu tai pasiklausinek kaip pas juos.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Viper o as su tavim nesutuksiu, nes kiek turiu pazystamu(brolis, pusbrolis ir t.t) gyvena kaune, naudoja KIS 2-3 metus ir bedu labai mazai turejo, o vat kai paklausineji ko apie meganet visi sako, kad daznai dingineja,luzta ir pan. Taigi cia manau dar priklauso kazkiek nuo regiono kurem gyveni :help:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visapusiskai siulau tau Mikrovisata, pats naudoju, greitis geras, veikia irgi gerai, :help: patenkintas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu aciu jums visiems uz patarimus.

Dabar uzsisakiau KIS intika uz 30 litu, gaunu 2Mbit i uzsieni. Man uztenka (nors dabar turiu 6Mbit, ka gi). Nu bet pas kitus tai uz tokia kaina negausi tikrai...ten jau nuo 36lt prasideda. Taigi, laukiu dabar kol pajungs, paziuresiu kaip veikia.

iki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va, jau ivede man siandien KIS ineta, paziuresime kaip cia jis veikia.

Reikia dabar su kuo nors palosti internete, per ps3 visai nieko butu pabandyti :PPPPP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai isbandysi parasyk, kaip greeiciai, pingai ir pan :)

 

Taigi, beveik 2 savaites pas KIS :)

 

2Mbit is uzsienio

40Mbit is lietuvos serveriu

Kaina 30 lt per menesi. bet sutarciu. Bet sutariau 6 men sutartele kad sutaupyciau 50lt pajungimo mokesti.

 

Zmones firmoje labai mandagus ir malonus. Atveza sutarti net i namus pasirasyti, jei negali atvykti pats (del ligos ir panasiai).

 

 

Kokybe:

Per speedtest.net TIKTAI 5 MILI SEKUNDES i liet. serveri. Tai yra SUPER GERAS PINGAS (!!!!) I uzsienio nuo 41ms.

 

Realus pingas zaidziant ant ps3 yra nuo 50 iki 100ms. Tai pilnai pakanka lag-free match'ams.

 

Is linkomanijos siunciu pilnu greiciu (buvo karta net iki 4,5MB/sec, tiek dar gyvenime nesu turejes ir mates!!!).

Is uzsienio serveriu: iki 250KBit/sec.

 

 

PSN veikia, demos, zaidimu parsisiuntimai veikia. Chattai veikia, viskas OK.

 

mano ivertinimas: 10/10 balu (tikiuosi neprisikalbesiu, nes tik ka pradejau naudotis kis, bet jei viskas veiks taip ir toliau, tada UOGA! CHIKI BIKI SUPER viskas!!!)

 

 

dabar dar vyksta tokia faina akcija, kur galima rekomenduoti savo drauga. jei kas nori pereiti pas KIS'a butinai man pasakykite, nes tada as ir jus gausime kaip 'draugai' po 1 menesi NEMOKAMA intika! Turiu tu kuponu specialiai tam. Taigi, ATSILIEPKITE kam reikia!

 

iki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones firmoje labai mandagus ir malonus. Atveza sutarti net i namus pasirasyti, jei negali atvykti pats (del ligos ir panasiai).

 

jie tau atves ir auksini parkeri svarbu kad tu ten pasirasytum. as kai mikrovisata rasiausi tai jie buvo labai laimingi ivesdami interneta ir sutarti patogiai kystelti.o su tais ten trukumais ir tt. tai kiekvienam namui vis kitaip. pvz mano klasiokas gyvenantis uz dvieju namu vis negauna neto - trukineja jam rysis nuolatos. man viskas normaliai tik kazko kartais uzsilagina ir puslapiu nekrauna (turbut del PC kaltes) pas meganeta buvau irgi, tai taipogi buvo viskas normal po to pradejo krest truputi nesamones tai isejau. gal net reikejo likt bet isbandysiu daugiau visko.

 

dabar moku 50LT ir uztai gaunu 100MB/s lietuvoje ir 3 uzsienyje.

 

kaunas-kaunas:

Nuotrauka

kaunas-vilnius

Nuotrauka

kaunas-londonas

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butu ir man neblogai pasikonsultuoti su playmanais koki interneta reiketu pasijungti :) . Taigi, man reiktu intiko kuris siustu nemaziau 1mb/s ir upl 500kb/s , miestas Telsiai ir daugiau niekur kitur, kad nealgintu siunciant is xbl (ty kad gan greitokai). Nes su zebra kuris siuncia max 500kb/s nusibodo buti, letai siuncia, upl letai, neisgreituju atidarineja puslapius, siunciant ka nors neina palosti zaidimus internetu.

 

Isanksto dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, beveik 2 savaites pas KIS :)

 

Zmones firmoje labai mandagus ir malonus. Atveza sutarti net i namus pasirasyti, jei negali atvykti pats (del ligos ir panasiai).

Palauk, o tai būna tokių kurie neatveža? :) Keitęs esu kelis ineto tiekėjus, bet tokio absurdo, kad reiktų kažkur eit pasirašyt sutarties dar nėra buve.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.