leguze

BeON PlayStation konsolė tik 177 LT

Rekomenduojami pranešimai

ten ne pati konsole tiek kainuoja, o kazkoks starter pack

PAKUOTĖS TURINYS:

 

* PlayStation 2 konsolė x 1 vnt

* Analoginė vairamentė (DUALSHOCK®2) x 1 vnt

* AV kabelis x 1 vnt

* AC adapteris x 1 vnt

 

Taigi joks ten starter pack :)

 

Galbut rimtai arba jiems su galvą negerai arba čia rimtai sidabrų dengtas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau nuejes, tai niekur ju nebera, nei vienam filiale lietuvoj, rytoj varysiu i pagrindini ju stabika dometis ar ju isvis bus ar ne nes labai uzsinorejau. :)

Redagavo Commodore64

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau nuejes, tai niekur ju nebera, nei vienam filiale lietuvoj, rytoj varysiu i pagrindini ju stabika dometis ar ju isvis bus ar ne nes labai uzsinorejau. :)

Jei nupirksi parasyk man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Buvo bankrutavęs fis, o beon ir geraikaina tai vienas ir tas pats, o kai fis bakrutavo jie savo kompanijos pavadinimą pakeitė į beon...

 

Ne į temą

fis i bankrota, tada pribego fortakas ir techmarket ir trys sios kompanijos susijunge i viena. ir pasivadino beON. tada pasalino visu puslapius neto, dar ispradziu paliko gerakaina.lt kuri buvo FIS'o saitas. ir dabar ta saita su nedagu pakitusiu design paliko pervadine i beON

 

 

FTW?! sakau gan neblogos kainos. gal ir reiketu ka nugriebt tik ar cia viskam jie tokais nuolaidas daro? ar tik keliem produktam. reikes pasivaiksciot po ju saita daugiau (seip man visada patiko sita parduotuve) o seip tai gal ir galiam pateisint ju tokisu pardavimus. galbut bankrutavus bms jie gavo daly bms turetu prekiu tai daabr prakisineja pigiau nes neturi kur sutalpint :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.