Waziris

Ps2 fat lazerio valymas

Rekomenduojami pranešimai

Norėciau išsamios info kaip išvalyti ps2 fat lazeri,mano senukui 6 metai,grajus paleidže,bet dažnai ušstringa,nors ir tika irašytas... Iš anksto lb dėkuj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskaityk gidus, ten yra dar pora labai geru failu su issamiais aprasymais kaip isardyti PS2 ir nuvalyti lazeri, cia tau atskirai niekas issamiu talmudu nerasines...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios geresnios firmos pravalomą kompaktą nusiperkat ir pravalysit bet ką - nepadės, tada jau kažkuom padėsim mes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios geresnios firmos pravalomą kompaktą nusiperkat ir pravalysit bet ką - nepadės, tada jau kažkuom padėsim mes.

Jei rankos is ... neauga, tai geriau tokio valomo kompakto nenaudokit. Cia beveik kaip su svitriniu popierium langus valyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei rankos is ... neauga, tai geriau tokio valomo kompakto nenaudokit. Cia beveik kaip su svitriniu popierium langus valyt.

Mano PS2 pradėjo blogai skaityt cd ir padėjo paprastas toks kompaktas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad su cd gerai nenuvalysi ps2 lazerio,nes vien virsutine akute pavalyt neuztenka,po ja zemiau yra dar toks didesnis leshis,ant kurio taip pat seda dulkes ir pan,tai gerai norint nuvalyt reikia abu valyt.paciam nera lengva ypac jei rankos dreba,nes virsutine akute laikosi ant dvieju plonu siuliuku kurie labai lengvai nutruksta ir tada ''batai''.pats to nesu dares bet maciau kaip meistras vale,pakeles pincetu ir ausu krapstuku, ir po to lb gerai skaite diskus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi atsitiko problema. Kai nukrito nuo puses metro aukscio ps2 ir prastai eit pradejo, paskui pagerejo. Tik kai susyla blogiau eina. Tk nesenai vel kritimas(zinot tie laidai maisosi kartais) tai visai sunkiai ejo, tai atsukiau ir pziurejau vidu ir paputinejau, uzsukiau ir kazkiek keriau ejo, Ar tai nuo lazerio problema?

Redagavo pakis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi atsitiko problema. Kai nukrito nuo puses metro aukscio ps2 ir prastai eit pradejo, paskui pagerejo. Tik kai susyla blogiau eina. Tk nesenai vel kritimas(zinot tie laidai maisosi kartais) tai visai sunkiai ejo, tai atsukiau ir pziurejau vidu ir paputinejau, uzsukiau ir kazkiek keriau ejo, Ar tai nuo lazerio problema?

taip atardyk ps2 isvalyk lazeri su ausu krapsutku nes man irgi buvo tai prasivaliau dabar kaip naujas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi atsitiko problema. Kai nukrito nuo puses metro aukscio ps2 ir prastai eit pradejo, paskui pagerejo. Tik kai susyla blogiau eina. Tk nesenai vel kritimas(zinot tie laidai maisosi kartais) tai visai sunkiai ejo, tai atsukiau ir pziurejau vidu ir paputinejau, uzsukiau ir kazkiek keriau ejo, Ar tai nuo lazerio problema?

Jei ijungus pradeda po 5-10min blogai arba isvis nesakaito disku labiau tiketina kad bus lazerio problema,dulkiu nuvalymas mazai gelbes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikes pavalyti lazeri, buvau atsukes tai skylimu, luzimu ar laideliu plysimu nesimate.

 

viena karta buvo taisykloj ps2, tai remontininkai sake kad buvo nesvarumu. Dabar irgi tokia pati problema, tai neverta moketi 100Lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nors nufilminkit ir padarykit video kaip tinkamai nuvalyt lazerį lietuvių kalba.. Nes anglų nekertu... Daug kam padėsit ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.