wegignas

naruto narutimate hero 3

Rekomenduojami pranešimai

ar yra zaidzianciu naruto narutimate hero 3??jei yra tai pasakykit kaip reikia kad kowos metus galetai daryt daugiau negu wiena secret technika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai per naruto šitą nelabai yra ką skaityti,daug veiksmo.

Ne į temą

Pvz man japoniškai dar įdomiau kaikuriuose žaidimuose :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, balsai japoniski tai gerai, bet kai reikia kokia misija ivykdyt tai snipstas gaunas (;

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

losiu naruto shippuden pirma daly tai japonu kalba ten biski rpg tai kazinau viskas normaliai ten man ;) su ta japonu kalba turiu ir naruto shipuden 2 bet losiu biski final fantasy dirge of cerberus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas narutimate hero 3 pasenęs, va tikrai liuks jau yra Naruto Shippuuden Narutimate Accel 2, hm.. tik man pastrigo ir viso siužeto neperėjau.. ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rimtai geras nes nzn tingiu kepti :D labai turiu tik nezinojau ar verta kepti e o tas ultimate hero 3 tai apie ka ? kas ten biski papasakokite ? pazesiu gal ir kepsiu visas serijas mates anime tai nzn kaip anime tai patiko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antras Narutimate Hero tai baigės kažkur ten ..ai nepamenu, su Tsunade ta saga tipo, tai trečioje dalyje tipo ten jau yra kai Sasuke eina pas Orochimaru.

O toliau jau Shippuuden geimas eina, nes fillerius AIŠKU praleido.

 

Nlb žaidžiau aš tą Narutimate Hero 3, bet patarčiau siųstis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as labai norejau paklausti ar bus isleistas naruto shippuuden:narutimate accel 3 prie ps2? :

Reik googlint galima tikrai daug info rast ;D Kiek suprantu tai ir ant ps2 ir ant psp bus 3 shippuden galis :) siu metu gale man rodos turetu iseiti bent tai rase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.