auron

Kaip prisijungti prie interneto su PSP?

Rekomenduojami pranešimai

Nu matau daug kam kyla smulkiu neaiskumu, tai gal pabandysim juos cia ir aptarti.

 

Kad veiktu internetas, tai reikia, kad namie butu belaidis internetas. Ta prasme, kad namie stovetu Wireless Router arba Access Point.

Jei belaidis internetas namie yra, tada reikia PSP eiti:

Network->Internet Browser.

Tada virsuj kur yra Address, ivedi norima interneto adresa. Spaudi Start. Atsiras langas:

"Select Connection" pasirenki [New Connection]-> Scan.

Is atsiradusio saraso pasirenki savo bevieli tinkla (jei randa daugiau kaip viena, pavyzdziui kaimynu ar dar kieno).Tada spaudi i desine, atsiranda "WLAN Security Settings".

Jeigu tavo bevielis tinklas neapsaugotas password'u (tikrai nepatarciau palikti neapsaugota), tada issirenki eilute "None", jei apsaugotas, tada issirenki ta eilute, kokiu password'o tipu esi apsaugojes, dazniausiai tai 10-ties skaiciu kodas kuri susigalvojai kurdamas bevieli tinkla. Jei viskas taip, tai issirenki eilute "WEP" ir spaudi i desine.

"Wep Key" punkte ivedi koda.

"Address Settings" pasirenki "Easy" ir spaudi i desine.

"Enter the connection name" tinklo pavadinimas, keisti nebutina ir i desine. Toliau matai nustatymu sarasa "Setting List" ir spaudi i desine.

Spaudi X ir atsirandi vel "Select connection" lange. Issirenki savo tinkla ir spaudi X.

Viskas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o! zhodzhiu pas mane randa acces pointa namie, bet kaj connectinu taj ishmeta errora "The attempt to obtain IP address has timed out" gal zhinaj ka chia rejkia padaryt kad to nebutu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taj raso 'A CONNECTION ERROR HAS OCCURRED THE ACCESS POINT WAS NOT DETECDED' gal zinai ka reik daryti kai sia lentele ismeta ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taj raso 'A CONNECTION ERROR HAS OCCURRED THE ACCESS POINT WAS NOT DETECDED' gal zinai ka reik daryti kai sia lentele ismeta ?

nu taj chia rejshkia kad nerado acces pointo, pabandyk nuejt i kokia picerija ar i degaline, ten wisalajka randa acces pointa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taj raso 'A CONNECTION ERROR HAS OCCURRED THE ACCESS POINT WAS NOT DETECDED' gal zinai ka reik daryti kai sia lentele ismeta ?

nu taj chia rejshkia kad nerado acces pointo, pabandyk nuejt i kokia picerija ar i degaline, ten wisalajka randa acces pointa.

hmm bet blem mes turim belaidi neta tai turetu veikt :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu matau daug kam kyla smulkiu neaiskumu, tai gal pabandysim juos cia ir aptarti.

 

Kad veiktu internetas, tai reikia, kad namie butu belaidis internetas. Ta prasme, kad namie stovetu Wireless Router arba Access Point.

Jei belaidis internetas namie yra, tada reikia PSP eiti:

Network->Internet Browser.

Tada virsuj kur yra Address, ivedi norima interneto adresa. Spaudi Start. Atsiras langas:

"Select Connection" pasirenki [New Connection]-> Scan.

Is atsiradusio saraso pasirenki savo bevieli tinkla (jei randa daugiau kaip viena, pavyzdziui kaimynu ar dar kieno).Tada spaudi i desine, atsiranda "WLAN Security Settings".

Jeigu tavo bevielis tinklas neapsaugotas password'u (tikrai nepatarciau palikti neapsaugota), tada issirenki eilute "None", jei apsaugotas, tada issirenki ta eilute, kokiu password'o tipu esi apsaugojes, dazniausiai tai 10-ties skaiciu kodas kuri susigalvojai kurdamas bevieli tinkla. Jei viskas taip, tai issirenki eilute "WEP" ir spaudi i desine.

"Wep Key" punkte ivedi koda.

"Address Settings" pasirenki "Easy" ir spaudi i desine.

"Enter the connection name" tinklo pavadinimas, keisti nebutina ir i desine. Toliau matai nustatymu sarasa "Setting List" ir spaudi i desine.

Spaudi X ir atsirandi vel "Select connection" lange. Issirenki savo tinkla ir spaudi X.

Viskas!

Viska padariau kaip cia rasoma, bet kai jungiasi man raso: A connection error has occurred. A connection to thr access point could not be established. Check the security settings for the network and try again. Kas tai galetu buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ne prie savo routerio jungtis bandai,aa?

 

O kaip taip galima butu? Aplink mane daugiau nera pas nieka tokio dalyko, na bent jau kai padarau scan tai tik mano atranda. Tada jungiuos ir ismeta ta uzrasa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu matau daug kam kyla smulkiu neaiskumu, tai gal pabandysim juos cia ir aptarti.

 

Kad veiktu internetas, tai reikia, kad namie butu belaidis internetas. Ta prasme, kad namie stovetu Wireless Router arba Access Point.

Jei belaidis internetas namie yra, tada reikia PSP eiti:

Network->Internet Browser.

Tada virsuj kur yra Address, ivedi norima interneto adresa. Spaudi Start. Atsiras langas:

"Select Connection" pasirenki [New Connection]-> Scan.

Is atsiradusio saraso pasirenki savo bevieli tinkla (jei randa daugiau kaip viena, pavyzdziui kaimynu ar dar kieno).Tada spaudi i desine, atsiranda "WLAN Security Settings".

Jeigu tavo bevielis tinklas neapsaugotas password'u (tikrai nepatarciau palikti neapsaugota), tada issirenki eilute "None", jei apsaugotas, tada issirenki ta eilute, kokiu password'o tipu esi apsaugojes, dazniausiai tai 10-ties skaiciu kodas kuri susigalvojai kurdamas bevieli tinkla. Jei viskas taip, tai issirenki eilute "WEP" ir spaudi i desine.

"Wep Key" punkte ivedi koda.

"Address Settings" pasirenki "Easy" ir spaudi i desine.

"Enter the connection name" tinklo pavadinimas, keisti nebutina ir i desine. Toliau matai nustatymu sarasa "Setting List" ir spaudi i desine.

Spaudi X ir atsirandi vel "Select connection" lange. Issirenki savo tinkla ir spaudi X.

Viskas!

Viska padariau kaip cia rasoma, bet kai jungiasi man raso: A connection error has occurred. A connection to thr access point could not be established. Check the security settings for the network and try again. Kas tai galetu buti?

man ta pati raso :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas jus ant bevielio tinklo password'ai uzdeti?

Bandykit restartuot router'i, irgi kartais padeda. Su kompu tada junkites is naujo prie bevielio, matysit ar praso password'o. Jei praso, tai jau, ponai, ji reiktu zinoti... :D Patys (ar tas kas pajunginejo bevieli) ji ir sukuret.

Tada istrinkit PSP sia jungti ir bandykit viska suvesti is naujo. PSP kartais kaprizinasi ir pas mane, buna reik daryt "Edit connection" ir suvesti koda is naujo, tada atsigauna.

Ir dar: nieko blatno internetas ant PSP, pasikursit, pazaisit kokia valanda ir nusivilsit... Bet aisku, pabandyt idomu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar: nieko blatno internetas ant PSP, pasikursit, pazaisit kokia valanda ir nusivilsit... Bet aisku, pabandyt idomu...

man netas ne del sajtu, o del multiplayer'io, girdejau medal of honor p0er multiplayeri wienam serwe telpa 32 zhmones, o chia kajp handhelduj taj wisaj daug :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man netas ne del sajtu, o del multiplayer'io, girdejau medal of honor p0er multiplayeri wienam serwe telpa 32 zhmones, o chia kajp handhelduj taj wisaj daug :huh:

kiek tas wireles acess point kainuoja ir ar uztenka bazinio interneto kad eitu su psp online palost?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veikias tas internetas ant psp bet sakykit kas gali but, kad www. one .lt neuzkrauna, kiti veikia???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.