auron

Kaip prisijungti prie interneto su PSP?

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

tame ir esme nera :D
Redagavo Welnias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal padesit...man raso sitaip :a connection error has occurred.

a connection to the access point could not be established.

check the security settings for the network and try again.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

e tai pasijungi ant psp interneta ir gali juo naudotis uz dyka ?

Ne, turi dar mokėt :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as db rasau su psp :P reikia turet routeri (as kol kas per kaimynus pasijungiu :P bet tuoj man atsius la fonera tai turesiu savo wifi rysi. :P PS fonera pirkau uz 10€ :P :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nepagavau bairio galima naudot wirless intika nors ir intikas yra pvz svesolaidinis :P

Taip, o kas blogai? Juk intikas tas pats, tik svarbu, kad prieiga būtų bevielė :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o rimcew negalima kaip ir gat vcs lcs ikisi laida usb i kompa ir leki su psp i intera nu ir kad wisus geimus galetum per multiplayeri lost nes mano drawgai neturi nei wienas psp ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki! perskaiciau jusu diskusijas ir matau ko neissiaiskinat. Tai yra del intiko pasijungimo. rasete jog reikia routerio ar belaidzio interneto.. tai yra nesamone :)

pvz pas mane yra paprastas bazinis modemas pajungtas nuo telefono ir LAN kabeliu. Nu tai isidemekit kada PSP netas veikia! O gi veikia gaudydamas WLAN rysi :) WLAN rysys pas daug ka buna modemuose. :)

O del one.lt tj pas mane ir gi neveikia. Bet zinau kad reikia flash player kazkokio kad veiktu :)

tai tiek

Redagavo Mantwis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas tave zaebra? tai juk tada pastave yra wifi routeris :)... :) ar koks ten brudas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu matau daug kam kyla smulkiu neaiskumu, tai gal pabandysim juos cia ir aptarti.

Kad veiktu internetas, tai reikia, kad namie butu belaidis internetas. Ta prasme, kad namie stovetu Wireless Router arba Access Point.

Jei belaidis internetas namie yra, tada reikia PSP eiti:

Network->Internet Browser.

Tada virsuj kur yra Address, ivedi norima interneto adresa. Spaudi Start. Atsiras langas:

"Select Connection" pasirenki [New Connection]-> Scan.

Is atsiradusio saraso pasirenki savo bevieli tinkla (jei randa daugiau kaip viena, pavyzdziui kaimynu ar dar kieno).Tada spaudi i desine, atsiranda "WLAN Security Settings".

Jeigu tavo bevielis tinklas neapsaugotas password'u (tikrai nepatarciau palikti neapsaugota), tada issirenki eilute "None", jei apsaugotas, tada issirenki ta eilute, kokiu password'o tipu esi apsaugojes, dazniausiai tai 10-ties skaiciu kodas kuri susigalvojai kurdamas bevieli tinkla. Jei viskas taip, tai issirenki eilute "WEP" ir spaudi i desine.

"Wep Key" punkte ivedi koda.

"Address Settings" pasirenki "Easy" ir spaudi i desine.

"Enter the connection name" tinklo pavadinimas, keisti nebutina ir i desine. Toliau matai nustatymu sarasa "Setting List" ir spaudi i desine.

Spaudi X ir atsirandi vel "Select connection" lange. Issirenki savo tinkla ir spaudi X.

Viskas!

Sveiki galit paaiskint ka cia reiskia si ismesta lentele kai man pakrauna interna?

 

 

A connection error has occurred.

The attempt to obtain the IP address timed out. ......ACIU!

:) :) :) :) :) :) :) :)

 

hgfh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiskia kad per daug prisijungusiu prie "Acces point'o" :) palauk tuoj atsilaisvins kokia vietele :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit kasnors aiskiau paaiskinti kaip prisijungti prie interneto ?

 

Galit kasnors paaiskinti kaip prisijungti prie interno ant psp? :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba tavo stotele yra su isjungtu dhcp, arba kazkas kitkas. Bandyk persikonfiguruot stotele.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.