cepa

Dėl TV-Out

Rekomenduojami pranešimai

Kaip patikrint ar vaizdo plokštė turi TV-OUT. Pas mane yra Nvidia GeForce 8500 GT. išėjimai DVI, VGA, S-video.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip patikrint ar vaizdo plokštė turi TV-OUT. Pas mane yra Nvidia GeForce 8500 GT. išėjimai DVI, VGA, S-video.

S-video lizda gali naudot kaip TV-OUT.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žinau, bet čia toki laidia nusipirkau iš ebay (VGA to RCA & S-video) ir neveikia tai tipo klausia ar Vaizdo plokštė palaiko TV-OUT, nors man atrodo jog brokuota laidą atsiuntė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žinau, bet čia toki laidia nusipirkau iš ebay (VGA to RCA & S-video) ir neveikia tai tipo klausia ar Vaizdo plokštė palaiko TV-OUT, nors man atrodo jog brokuota laidą atsiuntė.

na as kazkaip irgi manciau kad laidas prastas. o siaip prie plokstes turejo iskart but tox perejimas, vienas kistukas s-video, kitam gale geltona tulpes mamka... buna tokiu po kelis litus bet kurioj elektroniko prekiu pardofkej, kaip lemona pvz. tik reik ziuret keliu kontaktu s-video lizdas, visokiu ten ju buna... pajungus TV ir perkraunant kompa nerodo windows boot logo? jei rodo ir issijungia kai uzsikrauna Windows sasaja, vadinas, reik tau suderint per video kortos nustatymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as kazkaip irgi manciau kad laidas prastas. o siaip prie plokstes turejo iskart but tox perejimas, vienas kistukas s-video, kitam gale geltona tulpes mamka... buna tokiu po kelis litus bet kurioj elektroniko prekiu pardofkej, kaip lemona pvz. tik reik ziuret keliu kontaktu s-video lizdas, visokiu ten ju buna... pajungus TV ir perkraunant kompa nerodo windows boot logo? jei rodo ir issijungia kai uzsikrauna Windows sasaja, vadinas, reik tau suderint per video kortos nustatymus.

Tą tai aš žinau, nes kompa trie tv per VGA esu pajungęs o laidas mano draugui, tik norėjau išbandyt. ir tą laidą apie kurį šnekėjai turiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žinau, bet čia toki laidia nusipirkau iš ebay (VGA to RCA & S-video) ir neveikia tai tipo klausia ar Vaizdo plokštė palaiko TV-OUT, nors man atrodo jog brokuota laidą atsiuntė.

laidas geras,tik ji reikia jungt vga gala i vaizdo plokste o kitus galus i telika,ir reikia nepamirst kad reikia nustatyt per nustatymus kad jis ka nors rodytu,tikrai pats nerodys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra du skirtingi laidu ir TV-OUTu tipai yra S-Video TV-OUT, kuriame laido gale, jei gerai atsimenu yra keturi kontaktai ir yra taip vadinamas 7-PIN (seven pin), kuriame yra septyni kontaktai, nors tuos abu laidus galima ikisti i bet koki TV-OUTa, nes ten visada buna septynios skyles, todel tu turi su dviem skirtingais laidais isbandyti savo plokste, ir su kuriuo laidu bus vaizdas, tai toks pas tave ir TV-OUTas, paprastai kai laidas neatitinka kontaktu, tai vistiek ijungus kompa telike kazkas mirguliuoja, o jei pas tave vaizduskej yra juodas apvalus isejimas su septyniom skylutem, tai ten garantuotai TV-OUTas, tik neaisku ar S-Video ar 7-PIN...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va pasižiūrėjau ir yra 7-pin, tai taip supratau jog TV-out yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.