rokiukas1

Koki patartumete pirkti laptopa iki 2000 lt

Rekomenduojami pranešimai

nu man ir paciam butu idomu suzinoti jusu nuomones apie laptopus, bet mano istekliai siek tiek didesni as ieskau laptopo iki 3500lt ir pakolkas yra krites i aki HP modelis http://www.1a.lt/komptechnika/laptops/deta...php?id=50276639 ka manot apie ji ar patikimas sis modelis gal turit panasu modeli DV7 ir turit kokiu nors nusiskundimu... Siaip pasiskaitinejau forumuose tai vieni giria HP kiti sako kad niekada tokio daugiau neimtu, o ka jus manot?? Buciau labai dekingas jei kas nors pasidalintumet savo ziniom ir patirtim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man ir paciam butu idomu suzinoti jusu nuomones apie laptopus, bet mano istekliai siek tiek didesni as ieskau laptopo iki 3500lt ir pakolkas yra krites i aki HP modelis http://www.1a.lt/komptechnika/laptops/deta...php?id=50276639 ka manot apie ji ar patikimas sis modelis gal turit panasu modeli DV7 ir turit kokiu nors nusiskundimu... Siaip pasiskaitinejau forumuose tai vieni giria HP kiti sako kad niekada tokio daugiau neimtu, o ka jus manot?? Buciau labai dekingas jei kas nors pasidalintumet savo ziniom ir patirtim :)

Va būtent šitie gražūs HP modeliai labai gesdavo. Nelaikydavo jų pagrindinė plokštė. Dažniausiai sugesdavo per garantinį arba jau pasibaigus jam, o po remonto ir vėl tas pats. Kai kuriem jokių problemų nebūdavo, tačiau gedimų procentas didžiulis, todėl vieni giria, o kiti peikia. Koks dabar jų patikimumas, tai aš nepasakysiu, tačiau pats HP nepirkčiau - blogai užsirekomendavo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va būtent šitie gražūs HP modeliai labai gesdavo. Nelaikydavo jų pagrindinė plokštė. Dažniausiai sugesdavo per garantinį arba jau pasibaigus jam, o po remonto ir vėl tas pats. Kai kuriem jokių problemų nebūdavo, tačiau gedimų procentas didžiulis, todėl vieni giria, o kiti peikia. Koks dabar jų patikimumas, tai aš nepasakysiu, tačiau pats HP nepirkčiau - blogai užsirekomendavo...

Tiesa sakai del tu HP .O geraiu pirk kokio Dell firmos ,nes man jie tokie patikimi 4 metus laikau ir nieko nebuvo sugede kolkas ,bet gal ir man taip pasitaike ,nezinau :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.