Tamtamas

PS3 ModChip

Rekomenduojami pranešimai

dar isvis cia gali but ir fake, nemazai tokiu buvo, nu, bet del jusu tikiuosi, kad jis yra tikras, o as pats tai TIKRAI necipuosiu savo PS3. Kad prades banint su cipuotom konsolem tai cia FAKTAS tik neaisku po kiek laiko taip bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tai manau, kad cia visiskas fake.

Va argumentai kuriuos perskaiciau kitur:

 

I think it’s called “Bluray” and not “Blueray” , so i don’t think that its real… If they worked hard on a chip, they would know that.

Is tikro, koks normalus zmogus vietoj Bluray rasys Blueray ? :(

 

Toliau:

belzar.com is valid for 1 year and was registered on 2009-08-17

searching on google, i found that they were formed on 1996 but reading homepage they say 2000

Imones ikurimo metu neatitikimas ir imones istorija kazkokia miglota.

Bet pagrindinis dalykas, kad niekur nera tu 50 beta testeriu ir nera net chip'o nuotrauku. Vienu zodziu manau, kad eiline nesamone :(

 

Dar pasiziurim sita nesamone: http://www.youtube.com/watch?v=JgPzXCHs6p0

Redagavo svajos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas is to,kad ir nucipuotu.Tada reiks pirkt BD recorderi ir bd diskus.Tai jau geriau pirkt originalus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neveltui ps3 harda turi, man patiktu turet pilna harda ps2 zaidmu, gal net viena kita ir ps3. dabar su rekorderiu pirkimais tai tikra nesamone. ateiti galbut, vienintele iseitis backupu paleidimas is hardo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm... O tai kam jum tuos recorderius pirkt? Juk 100% kad bus tokiu zmoniu kurie jau dbr turi tuos recorderius, irasines zaidimus o jum tik reikes i turgu nueit ir nusipirkt, uz daug mazesne kaina negu originalai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va del ko gerai butu tai del ps2 backupu palaikymo,jei tai padaryti ,tiek is disku,tiek is hdd tai butu gerai,nes sony kol kas nesiskubins tikrai su ps2 palaikymu,kol taip perka pati ps2 dar. siaip tikras tas chipas ar ne,man kazkaip vienodai,bent jau kol kas tai yra apie ka galvot ir be ps3 chipo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va del ko gerai butu tai del ps2 backupu palaikymo,jei tai padaryti ,tiek is disku,tiek is hdd tai butu gerai,nes sony kol kas nesiskubins tikrai su ps2 palaikymu,kol taip perka pati ps2 dar. siaip tikras tas chipas ar ne,man kazkaip vienodai,bent jau kol kas tai yra apie ka galvot ir be ps3 chipo.

Ne į temą

ko scalman taip tu ps2 backupu nori ant ps3? juk pasirases jog turi ir ps2 pati, tai ko dar sukt galva del kazko kas tikrai nebutina? vat ps3 nulauzimo tai as ir noreciau,rimtai pagalvociau apie jo isigyjima tada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas PS2 geimu palaikymas kazkoks debilizmas, kam lost kvadratinius geimus ant naujo normalaus aparato, fuflo nereikalingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas PS2 geimu palaikymas kazkoks debilizmas, kam lost kvadratinius geimus ant naujo normalaus aparato, fuflo nereikalingas.

Tie "kvadratiniai" geimai, būna daug geresni, negu tavo taip mėgiami "apvalūs". Vien ko vertas Shadow of the Colosus... ir daugelis kitų, jau su pasenusia grafika, bet užtat su idėja. Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Olialia!, tai nusipirk ps2 ir trunyk su "ach.. ideja turinciais geimasis" kapish?, kam tas ps3 lol..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

SoulReaver, ar aš kažkur minėjau, kad PS3 neturi geimų su idėja? Be to, mano PS3 palaiko PS2 žaidimus, tad man nebūtina pirkti PS2. :)

P.S. ir nesidiorgink taip, nes žiūrėk dar širdis kokia neatlaikys iš pavydo PS3 turėtojams. :) :) Išvis nesuprantu ką čia pametė grabo savininkas... Atėjai, paskaitei, ir išėjai, jei tavęs tema neliečia.

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

SoulReaver, ar aš kažkur minėjau, kad PS3 neturi geimų su idėja? Be to, mano PS3 palaiko PS2 žaidimus, tad man nebūtina pirkti PS2. :)

P.S. ir nesidiorgink taip, nes žiūrėk dar širdis kokia neatlaikys iš pavydo PS3 turėtojams. :):) Išvis nesuprantu ką čia pametė grabo savininkas... Atėjai, paskaitei, ir išėjai, jei tavęs tema neliečia.

Tu apgailetinas jai manai jog pavydziu tau kazkokio daigto, lol.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na susidaro toks įspūdis :)

o visa tai kad ps3 nei hardwariskai nei softwariskai nepaleidzia ps2 zaidimu nieko nesako?

nes patys sony neisleidzia dar softo kad emuliuotu ps2. o cia va kazkoks stebuklingas chipas kuris ims ir paleis visus ps2 zaidimus? :)

cia lygiai toks pats fake kaip ir paradox iso loaderis.

jau kai kas nors tikrai nulauz ta ps3 tai suzinosim ir pamatysim kaip tai atrodo. o daba tik nieko verta reklama apie kazka ko nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.