Tamtamas

PS3 ModChip

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

senai laikas nulauzt. yra geru geimu(gow2, mgs3ir daug kitu) kuriuos visai neblogai butu palost ant ps3 parsiputus is neto, ir tikrai nesvaikit kad kvadratiniai ir taip toliau. o ps3 zaidimu orginalus gali rasti ir po 40-50lt uzsienio netuose.aisku nelabai brangiai, bet dalykas kad parsisiunti veltui, tai tikrai neblogai, xbox jau nebebanina taip lengvai, tai ir ps3 tai sutvarkys laikui begant. laukiam...
Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as nesuprantu... ko jus cia bliaunat: VAJE VAJE greiciau nulauztu greiciau nulauztu, o kam?? man niekaip nedaejna.. Tipo gaila bapkiu? geram daiktui niekad negaila.. tas flashinimas ir lauzimas konsoliu yra kaip ir nusizengimas... as tai pries tokius dalykus... siustis geima is kazkur, ir zaist tai yra tas pats kas nuejti i parduyotuve ir nushvilpti ka nors is ten :D kai paskaitai cia sapalioniu, kad YRA IR SVARBESNIU DAIKTU kuriem galima isleist pinigus, tai net juokas ima...

 

Mano nuomone, kad jei nori kazko gero ir kokybishko turi uz tai susimoket, o plius kai susimoki uz geima tai ir perejni ji skersai isilgai, o ne parsiputus palost kelias minuttes ir sakyt ai cia š****, ejnu dar ka parsipusiu... nu kur protas zmoniu....

 

o tie kurie neturi pinigu ar tiesiog GAILI ju gali visada isigyti ps2 or xbox ir zaisti i valias...

as tikiu, kad ateis ta diena kai 75% sios temos lankytojai shoks is laimes, kad ps3 nulauztas, bet as visai jos nelaukiu...

Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as tai tikrai nelaukiu irgi nulauzimo ps3, jei taip prades ci visi siustis tuos geimus ir niekas nebepirks, tai nieks ju ir nebekurs , nes nebus tikslo kad uzdirbt zmonem is to nebeitu...cia peilis po kaklu zaidimu kurejam... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kaikurie zmones parsisiunte zaidima ji islosia skersai isilgai, kas is to kad tu nusipirksi Mario uz 200lt ir jis yra Biggest shit in the world, ir tu ji vistiek losi?
Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as nesuprantu... ko jus cia bliaunat: VAJE VAJE greiciau nulauztu greiciau nulauztu, o kam?? man niekaip nedaejna.. Tipo gaila bapkiu? geram daiktui niekad negaila.. tas flashinimas ir lauzimas konsoliu yra kaip ir nusizengimas... as tai pries tokius dalykus... siustis geima is kazkur, ir zaist tai yra tas pats kas nuejti i parduyotuve ir nushvilpti ka nors is ten :D kai paskaitai cia sapalioniu, kad YRA IR SVARBESNIU DAIKTU kuriem galima isleist pinigus, tai net juokas ima...

 

Mano nuomone, kad jei nori kazko gero ir kokybishko turi uz tai susimoket, o plius kai susimoki uz geima tai ir perejni ji skersai isilgai, o ne parsiputus palost kelias minuttes ir sakyt ai cia š****, ejnu dar ka parsipusiu... nu kur protas zmoniu....

 

o tie kurie neturi pinigu ar tiesiog GAILI ju gali visada isigyti ps2 or xbox ir zaisti i valias...

as tikiu, kad ateis ta diena kai 75% sios temos lankytojai shoks is laimes, kad ps3 nulauztas, bet as visai jos nelaukiu...

Tikrai vaikiskai kalbi ir perdetai. piratavimai buvo ir bus jai jie yra tai kodel jais nesinaudoti? nesuprantu tu cia kazka nori is saves parodyt kad kalna $ turi ar kaip? jai gyvenime matai tik kompa tada suprantu tave ir tau daugiau nieko nereikia kaip zaidimai po 200 lt :D:D
Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Joks zaidmas nevertas net 100lt, su musu ekonomika ir politika alternatyvu nera, beto taip greiciau ir patogiau.
Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Joks zaidmas nevertas net 100lt, su musu ekonomika ir politika alternatyvu nera, beto taip greiciau ir patogiau.

 

drisciau papriestaraut :D mano nuomone yra zaidimu vertu bent 100 lt. kad pagal musu pragyvenimo lygi jie gaunasi per didelia prabanga, tai cia kita kalba.

Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaikurie zmones parsisiunte zaidima ji islosia skersai isilgai, kas is to kad tu nusipirksi Mario uz 200lt ir jis yra Biggest shit in the world, ir tu ji vistiek losi?

Ne į temą

Cia is savo patirties kalbi?

Nes turi buti totalus n00bas kad nusipirktum "biggest piece of shit" zaidima. Pries perkant betkuris su trupuciu proto parsisiustu demo, pasiziuretu gameplay video ir youtube susirastu padoru "review" (Kas uzsieni gyvena gali nueiti ir issinuomoti zaidima uz kokiu €10/sav ir fsio). Tada nusprendi ar zaidimas tau patiktu, ir nusiperki, tada nebus problemu, zaidima pilnai pereisi, ir gali parduoti arba iskeisti ta zaidima.

Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

bet kadangi mes gyvenam lietuvoj. tai mum keitimai bei nuoma negalioja

Keitimai tarp kitu žmoniu galioja, tad nesapaliok.
Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu tai gerai, keitimai atkrenta, bet vistiek tu turi buti 2rnas kad nusipirktum zaidima kuris yra labai prastas, kad net neimanoma zaist butu.
Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neklystu, jau kažkur aptrainėjom piratavimo temą...

Ne į temą

Žaidimai tikrai verti ir 100lt, o kai kurie net ir 200lt. Kitas reikalas, kad Lietuvoj algos neadekvačios. Bet tai nereiškia, kad žaidimas tiek nevertas. Čia dabar bet kuris gali pradėti rėkti, kad koks feraris nevertas tokių pinigų, nes aš neturiu tokių babkių. Čia elementari žmogaus (lietuvio) "apsigynimo reakcija", tipo: "negaliu turėt, tai bent apšiksiu ir taip bent kažkiek nuslopinsiu savo pavydą". Debilizmas.

Man, pavyzdžiui, net 50 litų yra brangu, bet kadangi aš pratęs mokėt už tai kas man reikalinga (ar darbui, ar malonumui, ar tiesiog laisvalaikio praleidimui - nesvarbu), tai surenku ir 200lt už žaidimą, kurį žinau, kad tikrai žaisiu ne vieną dieną ar savaitę.

 

Norėčiau, kad PS3 nenulaužtų, dėl kelių priežasčių.:

1. Žaidimų apsikeitimai/pardavimai/pirkimai. Tikrai susipažinau su daug žmonių vien keisdamasis PS3 žaidimais. Apsikeitimai padeda susirasti bendraminčių ir žaidimų partnerių, su kuriais ydomu pabendrauti gyvai, o paskui ir pažaisti onlaine ;)

2. Čia gal labiau individualu, bet: kuo mažiau vaikų žaidžia PS3, tuo geriau. :book:

Jau seniai pastebėjau, kad PS3 vartotojai, pagrinde suaugę žmonės, kurie gali sau leisti nusipirkti vieną - kitą PS3 žaidimą. Paprastai tėveliai nuperka vaikui konsolę, nereikalaujančią tolimesnių didelių išlaidų. Tikrai mažuma tėvų gali pastoviai pirkinėti vaikams žaidimus po kelis šimtus litų. O gerai yra tai (mano manymu), kad onlaine palyginus mažai vaikų. Kas žaidžia dažnai onlaine, supras. ;) kai mažvaikai pradeda naudoti cheetus, kai pradėda išjunginėti servus, vien dėl to, kad pralaimi, kai pradeda kokį kitą š... malti, tikrai nėra malonu. Nesakau, kad visi vaikai taip daro, yra tikrai sąžiningų ir stiprių žaidėjų tarp "malalietkų", bet dauguma sugeba tik gadinti žaidimą. Nors yra tokių ir tarp vyresnių, bet tai retenybė. Nežinau kaip kitiems, bet man jaučiasi nerealus skirtumas žaidžiant online per PS3 su suaugusiais žmonėmis, ir žaidžiant per PC su įvairaus amžiaus žaidėjais.

Na, bet tai tik mano - "senio", asmeninė nuomonė. :P Manau atsiras ir kitų, kuriems tai irgi aktualu.

3. Žaidimų įšsirinkimas. Jau buvo minėta, tad pasikartosiu: yra žymiai maloniau nusipirkti žaidimą ir "įsigilinti" į jį vietoj to, kad siuntinėtis šimtais gigabaitų žaidimų ir nepereiti nei vieno dėl per didelio pasirinkimo. Pats žinau kaip tai veikia. Turėjau nulaužtą PS2 :P Iš kokių 50 atsisiustų žaidimų, per pusmetį perėjau kokius 2-3. Ir net nejausdavau tokio malonumo žaisti, nes neįsižaisdavau normaliai. "Juk tiek daug žaidimų, ir norisi visus pabandyti!" :P

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dar karta ispeju , kad uz menkiausia offtopic'a sioje temoje bus dalinami ispejimai. Si tema yra apie "PS3 modchip' , taipkad nevaziuokit i lankas. Jei neturit ka i tema protingo parasyti , geriau nerasykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas sake kad jo dede jam nulaus ps3 su flash ar kuoten nzn ar tai imanoma ar jis man meluoja? Juk zaidimu intike nera tai kam lauzti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.