Vayiel

GIDAS: Updatinam PSP iki 5.50 Gen-D ir įrašom CXMB plugina

Rekomenduojami pranešimai

Man rodos tada jau reikia nefixintu zaidimu , nors tiksliai nzn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kita problema. Updeitinau iki GEN D ir nebepasileidžia fiksinti žaidimai, kurie ėjo ant GEN B. Kame reikalas? Help

Veikia seni zaidimai? Bandyk UMD mode pasikeisti i m33 arba sony******.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau beda updatinau i gen c bandau ijungti ir pastringa meniu jei kam tas pats tai eikit i recovery mode / advanced/ format flash1 and rest settings

Redagavo curseteen1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Persiskaityt visa tema man atrodo buvo parasyta ka daryti jei taip nutinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Na, gidas atrodo neblogas. Tik pas mane tokia problema. Uzstrigau ant C. Dabar esu su B versija. (kalbu tik apie C versija) Gide rasoma, kad isextraktinti failus reikia ir visus sudeti i pagrindine PSP korteles vieta. Raro viduje yra failai: Docs (manau sis tikrai nereikalingas), yra: PSP folderis ir 550.pbp failas. Tai kaip sudejus failus i pagrindine PSP korteles vieta reikia paskiau kazka updeitinti, kai per PSP nera to: X-gen updater? Noreciau, kad sios temos kurejas pataisytu gida truputi.. Nes as speju, kad is PSP folderio reikia istraukti updates ir ideti i games folderi? Pries tai istrinus Gen-A update folderi? Na, o paskiau rasoma, kad paleidus X-gen updater reikia rasti: išsirenkam Update 5.50 GEN-C.. Tai jis pasivadines yra: 550.pbp? Jei klystu tai prasyciau mane pataisyti ir nukreipti teisingu keliu. P.S. Tai reikia i ta B2 updeitinti ar ne vis del to?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

updeitinau versija iki 5.50 gen-d.. bet neveikia nei vienas zaidimas, tik ji isijungus, po keliasdesimties sekundziu ismeta lentele "the game could not be started (80020321) kodel taip?? ir absoliuciai visiems zaidimams. fifa 10 ant 5.50 gen-b dar veike. o dbr ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va kadangi nieko nenusimanau apie psp cipavima nes pats nesu bandes tai turiu keleta klausimu ar tinka ,mano psp1003(pas mane 5.00 m33-4 versija )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Na, gidas atrodo neblogas. Tik pas mane tokia problema. Uzstrigau ant C. Dabar esu su B versija. (kalbu tik apie C versija) Gide rasoma, kad isextraktinti failus reikia ir visus sudeti i pagrindine PSP korteles vieta. Raro viduje yra failai: Docs (manau sis tikrai nereikalingas), yra: PSP folderis ir 550.pbp failas. Tai kaip sudejus failus i pagrindine PSP korteles vieta reikia paskiau kazka updeitinti, kai per PSP nera to: X-gen updater? Noreciau, kad sios temos kurejas pataisytu gida truputi.. Nes as speju, kad is PSP folderio reikia istraukti updates ir ideti i games folderi? Pries tai istrinus Gen-A update folderi? Na, o paskiau rasoma, kad paleidus X-gen updater reikia rasti: išsirenkam Update 5.50 GEN-C.. Tai jis pasivadines yra: 550.pbp? Jei klystu tai prasyciau mane pataisyti ir nukreipti teisingu keliu. P.S. Tai reikia i ta B2 updeitinti ar ne vis del to?

jei turi B ,pasidaryk pirma i B-2 , po to kalk D ir D-2 ,viskas...daug kam nejo tiesiai is B i naujesnes todel siulau pasidaryt pirma i B-2 , ir per daug sudetingai cia visi mastot ,todel nieko ir neiseina.. :) nereikia suvelt visko tai eis..jau nzn keliem padejau is cia..visiem ejo puikiai viskas..

 

Pas mane kita problema. Updeitinau iki GEN D ir nebepasileidžia fiksinti žaidimai, kurie ėjo ant GEN B. Kame reikalas? Help

daryk i D-2 ,ir per VHS menu padaryk abu CPU speed i default, ir parink UMD mode : sony *** ,arba i m33 ,bet man kai kas nejo su m33,su sony viskas eina...fixinti ,nefixinti, jokio skirtumo, eina visi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ScalMan, na, kolkas as pasiliksiu ta versija. Pachinimas nera toks sudetingas dalykas. Gal tik tiek, kad reikia trupucio laiko. :thumbsup4: cia tau klausimas vienas nes matau, kad linkes bent i pora klausimu atsakyti. Ant B versijos veikia CXMB pluginas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ScalMan, na, kolkas as pasiliksiu ta versija. Pachinimas nera toks sudetingas dalykas. Gal tik tiek, kad reikia trupucio laiko. :thumbsup4: cia tau klausimas vienas nes matau, kad linkes bent i pora klausimu atsakyti. Ant B versijos veikia CXMB pluginas?

turi veikt aisku,tai tu sedi prie GEN-B ? ..o tai tikslas kame??.. tipo GEN-D2 blogiau ?..pas mane viskas veikia kuo puikiausiai ,aisku PSN neveikia jau nuo B ir jokio zaidimo naujo MP nepalosi,bet tai cia jau nuo B tas..laiko reikia gal poros min...nors nu kaip kam...negaliu sakyt kas kaip daro... :D

esu su zmonem ir puse dienos prasitrynes per skype kol pasidaro viska :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va skaitau skaitau bet nieko nerandu parasyta :D ,kaip del popsloader ar veikia su su sita cfw ? ar eis psx zaidimai ar aina paleist ant 5.50 gen-d ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.