Vayiel

GIDAS: Updatinam PSP iki 5.50 Gen-D ir įrašom CXMB plugina

Rekomenduojami pranešimai

O tos kitos temos ? niekaip neiseitu padaryt, kad ir jos veiktu ? :thumbup: nes yra nuostabiu temu tik jos neveikia :/ O gal neveikia del to, kad pas mane atnaujinta iki D3 ?

Redagavo Simonys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Flash0 temu geriau neisirasynekit,nes jos raso i flasha,reikia moket naudotis. Tai va rasynekites nepavojingas CTF temas. Beto jei plugina pasijungiai tau turi veikt. Man yra problema nes nezinau kur rast info kaip CTF temas uzsideti ant 5.03 (braitu) t.y. ant tik dalinai atrisamu,gal kas galit padet ?

Buciau labai dekingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiunciau CTF temu, bet man tik tos temos paveikslelis uzsideda o Iconos nepasikeicia :/ gal zinot kur beda gali but ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Simony, priezastis gali buti tik viena manau, blogai pasirinkai themu versija. Kai siuntiesi, tai ziurek, kad butu su prierasu 550.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isirasiau gen a, poto gen b, o toliau nei gen c nei d neina yrasyti. Tiesiog imetus visus failus, pasidaro juodas ekranas ir viskas... Restartuoju ir vel tas pats...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur toky kaip psp root foldety rast ???

 

Ir kodel ten kur kur prie Gen-C parasyta parsisiuntus faila jy isextraktuojama nors jo neina isekstarktuot ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau padariau bet nesuprantu kur mest, geriau eisiu y uzsienio forumus ar youtube paziures ten detaliau gal bus viskas...

Redagavo Lauryz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laurys, geriau netingek ir pasiskaityk visus postus, o ne jau isprestai problemai vel uzduok klausima. Lipk ant 5 Skyrsnio ir ten as detaliau aprasiau kaip kas. Nes sis Gidas tikrai painokas, o darydamas as siek tiek dadejau info. Ir tas Root folderis t.y. Jis ne Folderis, o pati korteles radzia kuri atisdaro prijungus pati PSP.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, playmanijoje esu naujokas turiu psp phat 5.00 m33-4. Norėčiau paklausti kelių klausimų. :)

 

1. Ar man su 5.00 m33-4 eitų updeitinti į 5.50 gen-D?

2. Ar kam nors buvo nepavykę ir ar gavot brick?

 

Kolkas tiek. Dėkui iš anksto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susiduriau su problema pas mane 5.50 gen-b (full) nu kaip suprantu b2 , bet va dabar noriu isirasyt c ir d tai atsisiunciu c update tai man parsiuncia tik sita faila ( 5[1].50 GEN-C Vay(iel) ) ir jo neina isextractint ikeliu i root , bet nieko tai ka daryt gal kas zinot ? :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.