Parabellum

Upgreidinimas i naujesne prorgamine versija

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, niekada neturejau butinybes atnaujinti savo FW, kadangi nemaciau butinybes, bet dabar noreciau pazaisti viena zaidima kuris reikalauja naujausios FW, o mano yra 4.01 M33-2. Ar imanoma kaip nors paciam upgreidint nenesant jokiems meistrams? Maciau,kad yra gidai, taciau ju ten daug ir nelabai gaudaus pagal kuri daryt. Kaip suprantu reikia palaipsniui keist link naujausios ar galima iskart naujausia instaliuot?

Aciu uz atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įmanoma - į vieną atsakiau, tik nepaaiškinsiu, pats dariau tik du kartus, tai pamiršau.

Galima iškart naujausią - čia daug kam buvo neaišku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, niekada neturejau butinybes atnaujinti savo FW, kadangi nemaciau butinybes, bet dabar noreciau pazaisti viena zaidima kuris reikalauja naujausios FW, o mano yra 4.01 M33-2. Ar imanoma kaip nors paciam upgreidint nenesant jokiems meistrams? Maciau,kad yra gidai, taciau ju ten daug ir nelabai gaudaus pagal kuri daryt. Kaip suprantu reikia palaipsniui keist link naujausios ar galima iskart naujausia instaliuot?

Aciu uz atsakymus.

na yra keli pagrindiniai saitai is kuriu gali visa tai parsisiust,ir yra readme failai,siaip kuriu ten ir nereikia manau,nes ten tiesiog imeti kataloga duota i PSP/GAME ir viskas

jei turi 4.01 m33 ,tai pirma daraisi 5.00 m33,poto gali darytis 5.50 GEN-A, tada GEN-B.kol kas naujesniu nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, niekada neturejau butinybes atnaujinti savo FW, kadangi nemaciau butinybes, bet dabar noreciau pazaisti viena zaidima kuris reikalauja naujausios FW, o mano yra 4.01 M33-2. Ar imanoma kaip nors paciam upgreidint nenesant jokiems meistrams? Maciau,kad yra gidai, taciau ju ten daug ir nelabai gaudaus pagal kuri daryt. Kaip suprantu reikia palaipsniui keist link naujausios ar galima iskart naujausia instaliuot?

Aciu uz atsakymus.

UPDATINIMAS IKI 5.00M33

UPDATINIMAS IKI 5.50GEN-B

Redagavo Gajuz19

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kita karta taip nebevark. Per recovery meniu pasidaryk m33 update ir tuomet per network update atnaujink. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kita karta taip nebevark. Per recovery meniu pasidaryk m33 update ir tuomet per network update atnaujink. :)

 

 

Klausykit o kaip man reiketu paskelti update jei pas mane yra 3.71 M33??? Buciau labai dekingas jei kas pasakytu, Aciu is anksto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.