Regisz

Geriausias lenktyniu/racing zaidimas

Rekomenduojami pranešimai

Gran Turismo 4 kiek zaidziau patiko savo apimtimis, pacia ideja, bet kazkaip pabodo po keliu savaiciu zaidimo + nesuvokiamas valdymas ralio trasose. Is ralio zaidimu man smagiausias RBR. Is plento buvo LFS, bet dabar FORZA3 labai smagus, isjungus visas pakalbas tiesiog nuostabu vairuoti galiniais ratais varoma automobili :thumbsup4:

 

Gran Tursimo 2 skirciau balsa, nes savo laiku 1999 jis buvo kazkas nesuvokiamo, turbut vienintelis zaidimas su tokia gera vairavimo fizika, ka jau kalbeti apie zaidimo apimtis, galimybes, net ir dabartiniai PC race zaidimai daug kuom nusileidzia GT2, nors jam 10 metu. Ji perejau apie du kartus, net ir dabar kartais idomu pralekti cempionata, kad gauti nematyta automobili :D Negaleciau geriausiu race zaidimu ivardinti kazka is siu dienu, tie patys NFS, net neprimena, kad vairuotume automobili, Grid, Dirt kurti kad butu smagu zaisti masems. GTR2, Wtcc ar panasus per daug monotoniski, Forza 3, GT5 nebera tai, kas ipatingai stebintu siai dienai, nes pati ideja, fizika yra jau regeti. O GT2 tai dienai buvo kazkas neitiketino :D

Redagavo zirnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisinga nuomone bet galeciau teigt kad pvz kaip sakai kad gt5 tau jau nera to kazko naujo. kam dar kurt kazka naujo ir sugadint zaidima kai jau yra viskas kas geriausia dabar tik beliko gerint grafika o ka jau gran turismo 5 ir padare nu man tikrai ispudinga grafika. Taip kad gran turismo liktu tokiu koks buvo! ko dar noreciau jame tai senesniu daugiau modeliu, nes man pas naujas masinas nera to sarmo, Neskaitant BMW,MB.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisinga nuomone bet galeciau teigt kad pvz kaip sakai kad gt5 tau jau nera to kazko naujo. kam dar kurt kazka naujo ir sugadint zaidima kai jau yra viskas kas geriausia dabar tik beliko gerint grafika o ka jau gran turismo 5 ir padare nu man tikrai ispudinga grafika. Taip kad gran turismo liktu tokiu koks buvo! ko dar noreciau jame tai senesniu daugiau modeliu, nes man pas naujas masinas nera to sarmo, Neskaitant BMW,MB.. :)

tai kad visos GT turejo vis pagerinta ir nauja fizika, kas ir yra arkliukas visu GT ..grafika taip ledine ten..bet tai kaip masina valdosi ir kaip jauciasi yra daug svarbiau..visi GT skiriasi savo fizika,tiek ir GT HD pirmas and next gen,tiek ir GT5P kuris kol kas man yra geriausias,tiek ir dabar naujas GT5 trial...kaip galima nepastebet fizikos skirtumu ,aisku tarp GT5P ir GT5 trial naujo jie gal ne tokie pastebimi bet jauciasi iskart pradejus vaziuot...nera taps pats..su kiekviena dalim GT tobuleja visom kryptim...gera grafika dabar daug kas gali sukurt..todel GT ir lieka GT del to kuom jis visada skyresi nuo kitu..butent tuo jausmu kai valdai masina ir kaip ji reguoja i tavo veiksmus..man pvz GT PSP neisivaizduoju kaip jie padare tokia fizika and PSP,tiesiog nerealu.. :) , nesvarbu kad iseis GT5 ,bet GT PSP visada bus zaidziamas ir toliau ..nes tiesiog uzveza nerealiai,itraukia taip akd su ta pacia masina nori visas trasas ismegint ir tas pacias po desimti kartu,nes kas karta vis naujai kazkaip gali masina ivaldyt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na galbut netaip mane supratai turejau omeny kad gran turismo zaidimui fizika yra tobula masinu valdomume o dabartines dalys gali sau leist gerint vien grafika nekeiciant zaidimo fizikos nes man ji visose dalyse ideali. Nezinau kaip del psp bet man buvo taip pat su gt4 kai laimi koki BMW 2002, ir nori visose trasose pralekt ir bandyt laikus gerint ir kas kart jie man geredavo nes su masina apsiprasdavau plius trasa ismokdavau. Ar bus pilnoi daly senieji masinu modeliai tas man ramybes neduoda nenoriu vien tu naujovisku beformiu kosmosu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.