Regisz

Geriausias lenktyniu/racing zaidimas

Rekomenduojami pranešimai

Na galbut netaip mane supratai turejau omeny kad gran turismo zaidimui fizika yra tobula masinu valdomume o dabartines dalys gali sau leist gerint vien grafika nekeiciant zaidimo fizikos nes man ji visose dalyse ideali. Nezinau kaip del psp bet man buvo taip pat su gt4 kai laimi koki BMW 2002, ir nori visose trasose pralekt ir bandyt laikus gerint ir kas kart jie man geredavo nes su masina apsiprasdavau plius trasa ismokdavau. Ar bus pilnoi daly senieji masinu modeliai tas man ramybes neduoda nenoriu vien tu naujovisku beformiu kosmosu

bet fizika yra tobula nes prie jos kiekviena karta yra be galo daug dirbama,ir ja keicia su kiekviena dalim,..o tu sakai gali sau leist keist tik grafika,nekeiciant fizikos, toli grazu taip nera ir nebus...butent prie fizikos yra daugiausia laiko sugaistama.bent jau pas PD ..

jo jo mane GT4 buvo nereliai itraukes ne vieniem metam..bet GT PSP turi gerene fizika uz GT4,nepalyginsi...aisku neturi karjeros,bet turi tas pacias zinomas trasas..o nauja fizika tikrai itraukia zaisti ilgam ir be karjeros bei tiuningu...tiesiog idomu..ir ka cia daugiau pridursi..jei kituose racinguose vaziuoji tik kad pravaziuot ir laimet,tai cia vaziuoji ir jauti malonuma tiesiog..o kadangi kas kart laimejus kyla sudetingumo lygis , tai gali vaziuot dar karta ,ir po to dar ir dar ,laimet buna vis sunkiau ,bet tuo paciu tobuleja valdymo tehnika bei kadangi nera tiuningo tei neturi jokio pranasumo pries priesininkus,ne skirtingai nei kituose racinguose ,na kad ir F3 ,cia tau priesininkus parenka randomiskai kas karta atitinkamai pagal tavo turima masina ir jos duomenis...na tas is tikro yra taip idomu ,kai neturi jokio pranasumo o kartais ir buni silpnesnis uz kitus,taciau kai laimi tokias lenktynes ,jautiesi tikrai nerealiai sauniai...kai laimi ne HP kiekiu ,o tik savo sugebejimais...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PC: rFactor + F1RL MOD (nes esu didelis F1 fanas, o geru F1 zaidimu nera:()

XBOX 360: Forza Motorsport 2 (Trecia dalis vairavimu bent jau man antrajai neprilygsta)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

R4: Ridge Racer Type 4 (PS)

Wave Race 64 (N64)

Redagavo Mowf

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Live For speed. Nerealus simuliatorius, lenkia visas forzas ir visus GT, bent man...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

R4: Ridge Racer Type 4 (PS)- awww, geri prisiminimai sito zaidimo :D Toks fainas zaidimas

O dabar tai Burnout: Paradise, ir Dirt 2, dar GRID

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

R4: Ridge Racer Type 4 (PS)- awww, geri prisiminimai sito zaidimo :D Toks fainas zaidimas

O dabar tai Burnout: Paradise city, ir Dirt 2, dar GRID

Ne į temą

Šiaip Burnout: Paradise, city nėra :D, bet taip šie trys man tai pat geriausi. Midnight Club: Los Angeles labai patinka :D
Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gran Turismo 4. Nieko rimtesnio nesu žaidęs už šį simuliatorių. Na dar Live for Speed visai nieko pasirodė, bet taip neužkabino. Grafika kaip ant PS2 tikrai labai padori. Daug mašinų, tikrų trasų, gana nemažai galimybių modifikuoti mašinas. Kaip ir nesu labai jau toks fanas automobilių sporto, tik šiaip kaip ir visi NFS lošdavau, bet šis tikra išimtis. Užkabino "nesveikai". Nors ir nepabaigiau jau, bet jis nuolat liks mano širdy... :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.