mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Cia raset del zip kodu...Taigi tas pats post kodas, as tai savo post koda irasiau ir viskas :D Parasiau Vilnius, gatvė ir post koda, nu tai jie tiesiog i pasta nusius ir vsio...Ot problemos, kai reginiesi kazkodel yra Lietuva... :|

kur parasei viska? prie zip code?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ZIP CODE *

06***

 

Nu ten mano post kodas :D Taigi tas pats ar zip ar post. A postal code (known in various countries as a post code, postcode, or ZIP code

 

Is wikio. Tokiu dalyku nezinot :D Priraset nesamoniu, o db verkiat :D Reikejo savo post koda irasyt ir viskas...Taigi viskas mazdaug taip: uzsisakai kazka, jie paziuri Lithuania, tada ziuri koks miestas, susiranda Vilnius, tada paziuri i zip/post koda ir tada paziuri i tavo adresa ir ziuri ar atitinka, pas mane viskas atitinka 100%, o jum sekmes, kazkam padovanosit dovana, kazkokiam amerikonui.

 

P.S. Na dar trys zmones uzsiregistruokit ir gausiu marskinelius, gal kam nors reikia rasykit. Labai prasau padekit.

Redagavo mmc357

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ZIP CODE *

06***

 

Nu ten mano post kodas :D Taigi tas pats ar zip ar post. A postal code (known in various countries as a post code, postcode, or ZIP code

 

Is wikio. Tokiu dalyku nezinot :D Priraset nesamoniu, o db verkiat :D Reikejo savo post koda irasyt ir viskas...Taigi viskas mazdaug taip: uzsisakai kazka, jie paziuri Lithuania, tada ziuri koks miestas, susiranda Vilnius, tada paziuri i zip/post koda ir tada paziuri i tavo adresa ir ziuri ar atitinka, pas mane viskas atitinka 100%, o jum sekmes, kazkam padovanosit dovana, kazkokiam amerikonui.

 

P.S. Na dar trys zmones uzsiregistruokit ir gausiu marskinelius, gal kam nors reikia rasykit. Labai prasau padekit.

 

as tai parasiau i ji savo koda, miesta ir adresa... lygtais viskas ok.

 

 

bet tas saitas man siektiek bugovas atrodo nebent mano pc issidirbineja siektiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne,rimtai manau cia ne mano pc kalte... saita uzkrauna viena is keriu kartu jeigu pasiseka ir taip. reikia palaukt kol normaliai iseis full versija. cia spali ar kada ir tada ziuresim, nes dabar biski nestabilus atrodo tas saitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, taigi beta stadija, jie patys atsipraso, kad nestabiliai veikia, sako, kad taiso viska :D Cia ne jusu pc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, tikrai bugovas.. net neatidaro nieko, meto visokius internal errorus.. Itartinai atrodo viskas cia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaškaip įtartinai atrodo man čia viskas :D

Ne į temą

Jei gausi marškinėlius, kai ten siųs į lietuvą, parašyk būtinai ir nufotkink ;DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jo butinai nufotkinsiu, nu tai buk tu zmogus uzsiregink, paskutinio zmogaus reikia. Parasyk pm, atsiusiu :D Arba cia, bet jeigu kas nors kitas atsius, tai blogai. Busiu pirmas zmogus kuris gaus Lietuvoj, tikriausiai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Duok čia! Duok sakau(Kieša style :D ) dofkodasx@yahoo.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko ner, nieko ner. VA B*BY. Neduosiu :D

 

Ne į temą

Issiunciau.

 

Va

gal kas zino sito klipo daina, lb dekingas jei kas paskysit :D Redagavo mmc357

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.