valdasb

PlayStation2 Pulteliai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, man būtų smalsu sužinoti, kuo skiriasi playstation pulteliai originalūs, nuo neoriginalių? ir kaip atskirti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane tai neorginalus skirias biskiuka savo forma. Analogais yra turbo migtuku visokiu ir beabejo kaina. :oops:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.orginalus pulteliai kainuoja zymiau brangiau.

2.orginalus knopkes tai yra :D :D :D;) yra ideti plasmases gabaliukai tai tuomet nenusitrina tos spalvostos knopkes ,o neorginalus greitai knopkes nusitrina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok as tau patariu geriau jei ir noresi, pirk neorginala. Aisku nepirk acmes visokiu po 30lt ,bet va turiu Xpoint neblogas toks permatomas melynas ir kiek jau laiko jis man atitarnavo, nei sugedo kazkas nei nusitryne knopkes ir kaina ne kosmine. Tiksliai dabar negaliu pasakyt kur ir uz kiek pirkau bet paieskosi rasi tikrai.Buvau anksciau ir acmes nusipirkes tai š**** totalus :/ Supranti tie orginalai , prie kainos prisideda dar firmos vardas , jug Sony.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

originalus ps2 pultas jautrus spaudimo jegai. kuo stipriau spaudi knopke tuo tarkim greiciau vaziuoji ir tt. kaikurie zaidimai be sito neimanomi, pvz mgs2,3

Redagavo Chuck Norriss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

originalus ps2 pultas jautrus spaudimo jegai. kuo stipriau spaudi knopke tuo tarkim greiciau vaziuoji ir tt. kaikurie zaidimai be sito neimanomi, pvz mgs2,3

Pas mane tas pats ir su Xpoint pultu, nors ir nera orginalas bet tokia funkcija yra ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:DDD blm galvojau ta x point pulta pirkt, tik 10 lt :thumbsup4: tik bijojau, kad gali but ne dual shock 2 o koks paprastas, kaip ps1 ir siaip manau, jei buciau ta xpoint nusipirkes, buciau visa koveri pakeites i originalo sony, kad geriau atrodytu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:DDD blm galvojau ta x point pulta pirkt, tik 10 lt :thumbsup4: tik bijojau, kad gali but ne dual shock 2 o koks paprastas, kaip ps1 ir siaip manau, jei buciau ta xpoint nusipirkes, buciau visa koveri pakeites i originalo sony, kad geriau atrodytu ;)

Korpuso nepasikeisi - tikrai netiks.

Nebent jei orginalus pultelis gerai ishorishkai atrodo tai toki xpoint naudoti kaip donora ir atgaivinti orginala paemus pvz koki nusilanksciusi laida ir/ar analogu svirciu potenciometriukus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu nemazai tu ps2 pulteliu korpusu, daug nauju teko pirkt, nes pirkdavau neorginalius is turgaus po 60lt, bet atrodo kaip originalai, tai manau i viena is ju turetu tas xpoint tilpt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu nemazai tu ps2 pulteliu korpusu, daug nauju teko pirkt, nes pirkdavau neorginalius is turgaus po 60lt, bet atrodo kaip originalai, tai manau i viena is ju turetu tas xpoint tilpt :)

Jei shneki del tilpimo bile tilpt ir su perdarymais iki pamelynavimo - sukishi daug ka. Bet 1:1 tikrai netilps. Paziurek i Xpoint - bent 2-3 mygtukais gi daugiau nei orginalaus PS2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei reiks, manau ir perdarysiu ta korpusa :) ir ant x point yra 2 mygtukai (turbo ir clear/stop) tu dvieju as nenauduociau, jei ideciau i originalu korpusa :) jie butu, bet nesispaustu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei reiks, manau ir perdarysiu ta korpusa :D ir ant x point yra 2 mygtukai (turbo ir clear/stop) tu dvieju as nenauduociau, jei ideciau i originalu korpusa :D jie butu, bet nesispaustu :D

Arba tu optimistas (optimizmas - tai informacijos stoka) ir niekad gyvai neesi sulygines pulteliu (ish vidaus, o ne ish ishores ir per metra su ziuronais), arba zmogus, kuris megsta uzsiknisti negyvai ir jam tai patinka :D

Pastaruoju atveju tai tau deciau pliusa :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D tikrai esu lygines pultelius, labai daug ju ardes, dviem buvau korpusus apkeites (zinoma nevisalaik viskas 1:1 lipo) bet tikrai buvo, kurie visai gerai sulipo ir taip as tikrai megstu knistis, lengvai nepasiduodu tokiose situacijose :D beje ir nemanau, kad man truktu info sitoj srity :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D tikrai esu lygines pultelius, labai daug ju ardes, dviem buvau korpusus apkeites (zinoma nevisalaik viskas 1:1 lipo) bet tikrai buvo, kurie visai gerai sulipo ir taip as tikrai megstu knistis, lengvai nepasiduodu tokiose situacijose :D beje ir nemanau, kad man truktu info sitoj srity :D

Na ok. Itikinai, kad esi atkaklus ir megsti knistis.

Sakykim, prisikalbejai. Tau dabar pashaukimas bus Xpoint'o pulto vidurius i ps2 org korpusa idet :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.