elijus

psp analogas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, sukuriau sia tema nes mane nervina tas analogas. Kuo nervina? Uzsikerta kazkaip ir juda i apacia, bet taip silpnai, silpnai. Labiausiai jauciasi zaidziant GTA. Kai paeinu i apacia ir atkeliu pirsta nuo analogo, zmogeliukas letu zingsniu eina i apacia, tada man reikia vos vos pakelti analoga i virsu, tada normaliai stovi vietoj. Kazkaip jauciasi, lyg butu kazkas nesuverzta, nes pajudinus taip lengvai, jis kliba. Gal kokiu patarimu? buciau dekingas.

 

Pabandysiu parasyti viska trumpai :D

 

Analogas vos vos kliba ir per tokius zaidimus kaip GTA valdant su analogu ir einant zemyn ir atkelus pirsta, charakteris eina zemyn pats, analogas pasilieka ne savo vietoje, o siektiek pastumtas i apacia. Ir taip visada man charakteris eina i apacia atkelus pirsta, turiu siektiek pakelti analoga, kad butu savo vietoje.

 

Vistiek sumaliau ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ardyk arba nesk i garantini sakik kazkas su analogu o jai neber ardik ziurek ar yra ten nepriverstas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

garantinis tai seniai jau pasibaiges, o del ardymo, gal turit kas kokiu nuomoniu ka reiketu bandyt suverzti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sita problema man rodos sukelia dvi antenos kurios yra analogo viduj, jeigu nors viena truputi toliau paslinkus, ji liecia ta jautria ( valdymo)vieta ir todel tau veikejas eina zemyn, cia taip as manau, gali but ir kitokia problema :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ta pati problema. Kiek zinau dazniausiai tokia problema buna su Fat'u.

Ieik i system information ir ten padaryk kelis ratus analogu, tikrai padeda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Same shit for me!

Pirkau padeveta Fat'a ir tas analogas makaluojas. Bet pastebejau, kad jam truksta varsteliu... o jeigu tvirtai ji (korpusa) suemi tai viskas ciki piki. Buvau as ji (analog stick'a) isardes ir maciau, kad jo vidui ten nera kam gesti (du kontaktai ant spiroklikiu smaukos) Ir Jis tvirtinasi dviem varsteliais prie virsutinio dangtelio, o prie motinines pl. prisispaudzia tik kazkokiais silikoniniais kontaktais. Tai manau tvirtai suvarzius korpusa problemos turetu isisprest.....

Uzsisakiau is ebay varsteliu komplekta skirta fat'ui(19vnt) (2$) ir del viso pikto nauja analoga (4$)

Kuris variantas padejo pranesiu cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.