scalman

Nier: Gestalt

Rekomenduojami pranešimai

kazkaip sudomino, seip nepatinka tokio stilio bet jauciu teks pabandyt. kazakaip tas traileris sudomino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra jau imesta LM sis zaidimas.

Redagavo butas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LM komentarai tai žiaurei prasti apie šį žaidimą. Gal kas iš čia bandžiusių galėtų apžvelgti trumpai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal patys pažaiskit, o ne kitų žmonių kritiką žiūrėkit, tusčias diskas ne karvę kainuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal patys pažaiskit, o ne kitų žmonių kritiką žiūrėkit, tusčias diskas ne karvę kainuoja.

 

gal tu juokauji, ne diske reiklas juk. kam savo laika ismesti ant to ko tikrai nezaisi, pats geriau pabandyk ir parasyk savo nuomone, matysis ant tavo gamercardo ar bandei ar ne.

as pvz labai atisirenku ka zaisti, o ta ka atsirenku zaidziu kol pilnai nepereinu, nematau pointo isidet zaidima ir jo nezaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėjęs trailerius ir aš susidomėjau šituo žaidimu, parsisiunčiu ir pamatau kad paskutinis ššššššš, pažaidžiau 15min. ir numečiau dulkių rinkt. Šeip reikėtų prisiverst ir bent valandą pažaist tai gal ir nieko pasirodytų, gal istorija sudomintų, bet kažkaip rankos nekyla nors tu ką :weep:

Redagavo chiopas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik dabar uzsidejau as ji..ir visai patiko jei rimtai.toks zaidimas kuris norii buti viskuom,ir 2d platformeriu irgi.cia tai buvo keista.bei kai vaizdas staiga is 3D pasikeicia i 2D sonini kai buni kambariuose.arba kai uzlipi kopeciam ir losi kaip mario tada koki..nu krc visai idomu, o ka.pirma deba kad niekaip nesupratau kaip man ta muton gauti.na nejau avis zudyt.negali but.juk avys niekuo neprasikalto.as ten visa mapa isnarsiau,nuvariau i kita mapa ,perejau tilta,nu niekur kitur neradau mutton.kagi aveles..sorry.. :) . idomiai ten kad ne visi veikejai igarsinti,matyt dvd tik tiek sutalpino nu.kai kurie pasako koki pirma zodi ..errr.. ir toliau skaitai sau teksta laimingas. nu cia jau jrpg tipo.ir mapas kvepia kaip koks FF XIV lygtaisnu panasiai taip. visa i nieko atrodo aplinkos.kazkaip tie seseliai ir tie tiltai man kazko primine ps2 hita shadow of collossus.na is dalies taip.tas gerai.tik keista story,kad dukra serga kazkokia liga kurios niekas nezino,bet tevas sako kad jai reikia tik valgyt ir miegot ir liga pati isnyks...keista logika ten pas ji.bent jau pradzioj zaidimo..bet zaidimas mane pakankamai sudomino kad noreciau losti toliau,tas gerai.

patiko visai muzika bent jau pradzioj ,tikiuosi kad ji ne visalaika ta pati gros.garsai geri,veikejo judesiai irgi geri ir su kamera problemu nebuna. man idomu siaip kodel tie SE taip stengiasi kazku sukurt ir butinai reikia kurt kad tiktu visiem.na juokingai kai paskaitai ju pasisakymus,kad tipo western geimeriai nemegsta jrpg ,tai todel mes darysim kazka tokio kas jiem tiktu ir pan.arba kad mes nemegstam ejimais paremtu kovu tai todel tokiu daugiau nekurs isvis matyt..kas per..hjnia atsiprasant..

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik dabar uzsidejau as ji..ir visai patiko jei rimtai.toks zaidimas kuris norii buti viskuom,ir 2d platformeriu irgi.cia tai buvo keista.bei kai vaizdas staiga is 3D pasikeicia i 2D sonini kai buni kambariuose.arba kai uzlipi kopeciam ir losi kaip mario tada koki..nu krc visai idomu, o ka.pirma deba kad niekaip nesupratau kaip man ta muton gauti.na nejau avis zudyt.negali but.juk avys niekuo neprasikalto.as ten visa mapa isnarsiau,nuvariau i kita mapa ,perejau tilta,nu niekur kitur neradau mutton.kagi aveles..sorry.. :) . idomiai ten kad ne visi veikejai igarsinti,matyt dvd tik tiek sutalpino nu.kai kurie pasako koki pirma zodi ..errr.. ir toliau skaitai sau teksta laimingas. nu cia jau jrpg tipo.ir mapas kvepia kaip koks FF XIV lygtaisnu panasiai taip. visa i nieko atrodo aplinkos.kazkaip tie seseliai ir tie tiltai man kazko primine ps2 hita shadow of collossus.na is dalies taip.tas gerai.tik keista story,kad dukra serga kazkokia liga kurios niekas nezino,bet tevas sako kad jai reikia tik valgyt ir miegot ir liga pati isnyks...keista logika ten pas ji.bent jau pradzioj zaidimo..bet zaidimas mane pakankamai sudomino kad noreciau losti toliau,tas gerai.

patiko visai muzika bent jau pradzioj ,tikiuosi kad ji ne visalaika ta pati gros.garsai geri,veikejo judesiai irgi geri ir su kamera problemu nebuna. man idomu siaip kodel tie SE taip stengiasi kazku sukurt ir butinai reikia kurt kad tiktu visiem.na juokingai kai paskaitai ju pasisakymus,kad tipo western geimeriai nemegsta jrpg ,tai todel mes darysim kazka tokio kas jiem tiktu ir pan.arba kad mes nemegstam ejimais paremtu kovu tai todel tokiu daugiau nekurs isvis matyt..kas per..hjnia atsiprasant..

Na aš jį perėjau, kai tik pasirodė ir man jis labai patiko. O ten, kad jis sako gulėk ir praeis jis juk ja tiesiog ramina, o pats tuo tarpu ir ieškai, kaip ją išgyditi :) , šiame žaidime man tikrai patiko story, todėl žaidžiau antra kartą, kad pamatyti tą patį story tik papildytą ir su šiek tiek kitokia pabaiga, kas buvo tikrai idomu. Žaidžiant antrą kartą yra užpildomos visos story spragos :) , tiesa yra ir 3 endingas, tačiau aš tiek nelošiau, nes norint pamatyti tą endingą turi surinkti visus žaidime esančius ginklus. Vienus tiesiog gauni per story, o kitus reikia nusipirkti, o jie kainuoja tikrai nemažai, o dar kitiems gauti reikia daryti side questus taigi taip ir nesurinkau ginklų, kad pamatyti 3 endingą :) nors tikrai norėjosi jį pamatyti. Tiesa žaidimas nuo pradžių man patiko, bet jis tikrai labai įtraukė jam daugmaž įpusėjus, kai story pilnai isivažiavo. Taip pat žaidimas patiko dėl savo nenuspėjamų įvikiu, ko daugelyje žaidimų tikrai trūksta.

 

P.S. Scalman'ai patariu jį, kai pereisi lošti antrą kartą, kad viską suprastum, patikėk tikrai nenusivilsi. Ir jei netyngi galėtum iškart rinkti ginklus dėl to trečiojo endingo, nete gali pažiūrėti kurių quertu reikia, kad gauti ginklus. Ten man atrodo reikia 4 išvis padaryti, kad gauti ginklus, nes yra kur turi padaryti vieną quest, kad galėtum daryti kitą. Vėliau galėsi pranešti, kaip sekėsi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš jį perėjau, kai tik pasirodė ir man jis labai patiko. O ten, kad jis sako gulėk ir praeis jis juk ja tiesiog ramina, o pats tuo tarpu ir ieškai, kaip ją išgyditi :) , šiame žaidime man tikrai patiko story, todėl žaidžiau antra kartą, kad pamatyti tą patį story tik papildytą ir su šiek tiek kitokia pabaiga, kas buvo tikrai idomu. Žaidžiant antrą kartą yra užpildomos visos story spragos :) , tiesa yra ir 3 endingas, tačiau aš tiek nelošiau, nes norint pamatyti tą endingą turi surinkti visus žaidime esančius ginklus. Vienus tiesiog gauni per story, o kitus reikia nusipirkti, o jie kainuoja tikrai nemažai, o dar kitiems gauti reikia daryti side questus taigi taip ir nesurinkau ginklų, kad pamatyti 3 endingą :) nors tikrai norėjosi jį pamatyti. Tiesa žaidimas nuo pradžių man patiko, bet jis tikrai labai įtraukė jam daugmaž įpusėjus, kai story pilnai isivažiavo. Taip pat žaidimas patiko dėl savo nenuspėjamų įvikiu, ko daugelyje žaidimų tikrai trūksta.

 

P.S. Scalman'ai patariu jį, kai pereisi lošti antrą kartą, kad viską suprastum, patikėk tikrai nenusivilsi. Ir jei netyngi galėtum iškart rinkti ginklus dėl to trečiojo endingo, nete gali pažiūrėti kurių quertu reikia, kad gauti ginklus. Ten man atrodo reikia 4 išvis padaryti, kad gauti ginklus, nes yra kur turi padaryti vieną quest, kad galėtum daryti kitą. Vėliau galėsi pranešti, kaip sekėsi :)

na as kaip tik nenoriu losti geimo del ginklu rinkimo,bet sidequestai visad idomu,tik tikiuosi ne tokie kaip ,"nubek i pieva nukalk 3 seselius ir gryzk atgal pasakyt kad nukalei" ...tokie tai siaip nelabai man questai.na jau rades ta kbyga supratau kame esme biski daugiau.turi jau ta knyga,ir galbut ji netgi nera ta baltoji,o ta juodoji.nzn ir kodel tai knygai ant atminties biski krite ,neatsimena dalyku.be to idomu kaip miesteli niekas per daug nesidomi kad as turiu super knyga....siaip idomios kainos ten turgeli..kazkokios uogos kurias gali rast po krumais,ten kainuoja po 500 ,arba gydomos zoles tos,irgi visur buna uzkastos,laisvai randi,o pirkt kaineles tai..ten su tokiais pinigais tai tik gyvent.iskasei pora zoliu ..idomu kodel jas reikia kasti ...nu bet uz pora tokiu gauni jau nemaza suma. :)

na story visai gal ir idomus.jo reiks palost toliau...kartais tie loadingai tai biski nervina kai kas 2 min loadinasi,jei kamabrius greit prabegi tai loadas po loado ten eina.o siaip padoriai gan.idomu kad pasalinaii veikejai buna igarsinti bet dukte tavo ne..kartais pasneka,bet kartais skaityt tenka.o pagr veikejas tai toks ne is jautriuju matosi.gali mergai kokiai pasakyt koks kvailys mokinsis daina kai nesupranta ka ji reiskia...beje kur ten tas seklas galima pasodint kad augtu.nu nupirkau turgeli bet kad neturiu darzo ar ko ten. bet siaip namai nieko puse pielies ten pas juos,kai kiti miestelio gyventojai turbut gyvena po medziais nes nemaciau daugiau nie vieno gyvenamo namo siaip.o pas tave hata tokia tai katu. :)

 

 

 

be to ta merga kur sutinki kalnuose ir kurr po to kauniesi su bosu ,turi graziausia ass kokia yra teke matyti video zaidimuose.. sweet jesus..kaip jie taip gerai ten sumaste...tipo uzpakali tie sniurai ten ...nu krc..bet looks great..cool...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo... Ta pana su kuria susitinki tai... Man šeip ir patiko, kaip ji padaryta :D bet ir, kaip ir tas neišjautriųjų jinai ten :D tokia mėgstanti atsikirst panike. O dėl tų ginklų rinkimo, tai aš ir ne iš tų kurie renka ten viską ir pnš, todėl ir nemačiau 3 endingo. Bet šeip lošiant antrą kartą tas visas story na viską pamatai iš kitos pusės, viską paaiškina. Tiesą sakant nereikia lošti visko iš naujo, lošiant antrą kartą duoda kažkur nuo pusės žaidimo, kai story ima įsibėgėti. Bet šeip žaidimas tikrai nėra trumpas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.