mantasxbox

del xbox dezes svorio

Rekomenduojami pranešimai

sweiki riekia atsiust xbox 360 elite is anglijos idomu kiek visa deze sveria gal kas galetu pasakyt nors apitiksliai~?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš siunčiau pats xbox 360 kitam žmogui, tai su kokių 10 dvd tai svėre 7,5 kg, tai manau turėtų apie 7kg svert :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats xboxas skaiciau kad sveria lygtais 3.5KG taigi logiska kad visas svers apie 7.

 

 

tiksliau:

 

 

The Xbоx 360 weights 7.7 pounds (3.5 kg) and is:

 

309 mm wide x 83 mm high x 258 mm deep

 

kitam saite radau kad visas packas sveria

13.8 pounds = 6.25957471 kilograms

 

taigi 6.2-7.5 KG

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kagi labai aciu, bet ziuriu per royal mail labai jau brangiai gaunas hm kiek girdejau per mikriukus galima siust bet ar patikima gal kas bandet

Redagavo mantasxbox

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kagi labai aciu, bet ziuriu per royal mail labai jau brangiai gaunas hm kiek girdejau per mikriukus galima siust bet ar patikima gal kas bandet

del mikriuku, tai patikima (nesakau uz visus, kalbu tik apie save - siunciau daug kartu ir viskas ok), tik neaisku kiek bus pigiau, nes uz xbox deze paims 40 lt, nes toks minimumas pas juos... nors gal imanoma nusidereti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

30lt man kainavo, + buvo ideas i didesne deze su dideliu fotiku ir prigrustas burbulinio polietileno. duociau nr bet velnias zino kur as ji prateriojau, buvau paemes kortele. turbut kad lietuvoj busiu palikes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.