kamuto

Del dvd+dl disku firmu

Koki jusu manymu geriausi diskai, is pigiuju klases?  

131 narys prabalsavo

  1. 1. Koki jusu manymu geriausi?

    • Aone
      14
    • Infiniti
      9
    • Acme
      50
    • LiveStar
      54
    • DataWrite
      5


Rekomenduojami pranešimai

Lazeris rasyt raso, tik gali but pasilpes, nes pvz acmes visus irasydavo. Verbatimai tikrai brokuoti buvo, nes juosta tokia keista per visus dvd ejo ir nei vieno dvd neirase is 10 cakebox'o... O aone raso 4x sakau lietuviskai, uzdedu 2.4x, pradedant rasyt automatiskai perjungia ir rodo jog rasys 4x greiciu...

nusiperki 10 disku uz 80 lt ir nevienas neveika pz :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat gruzas ir buvo, kad ne vienas neveike... siaip 50+lt mokejau uz ta cakebox'a ir tie litai i bala, todel nuo to laiko nebeperku verbatimu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Acme man irgi buvo gan patikimi, bet dabar ieskau dar pigesniu variantu ir negi nera tokiu kurie naudoja tuos aone dar ten visokiu firmu neaiskiu maciau yra...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau 25 AONE dikus iš eBay ir visi iš 15 kuo puikiausiai įsirašė. Eina puikiai tiesiai iš disko, kai tuo tarpu LiveStar ar Acme būna meta kartais Diryt disc error neįrašius i hard'ą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, tai taip iseina, kad man arba brokuotas cakebox papuole arba rasanciojo room'o lazeris jau pasilpes ^_^ Bandysiu dar uzsisakyt is ziuret kas vyksta :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visą laiką naudoju tiktai verbatimus,o jeigu aš dabar pradėčiau naudoti AEON diskus ir rašyčiau žaidimus į hdd tai lazerio nesodintu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai juokingai skamba tie lazerio gadinimai su acme ir t.t. Tuo labiau kad i xbox eina ta zaidima i hdd irasyt ir diska naudoja tik zaidimo paleidimo metu... Jau nzn kiek metu naudoju acme diskus dvd filmam zet, kompiuteryje ir lazeriai veikia ne ka prasciau nei pries tai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu siaip as ir naudoju ACME diskus, ir nesiskundziu jais. Is 15 disku visi isirase kuo puikiausiai. Siaip visiems patariu naudoti Infiniti diskus. As juos is Anglijos pirkau uz ~48 litus (12 svaru) (25 cake box). Ir taip pat visi veiki nepriekaistingai. Be to ir kaina nesikandzioja apie 2 litai uz viena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.