kamuto

Del dvd+dl disku firmu

Koki jusu manymu geriausi diskai, is pigiuju klases?  

131 narys prabalsavo

  1. 1. Koki jusu manymu geriausi?

    • Aone
      14
    • Infiniti
      9
    • Acme
      50
    • LiveStar
      54
    • DataWrite
      5


Rekomenduojami pranešimai

Amazon su siuntimu: Order Total: £18.92

Daugiau perziurejau pirmus 2 psl (toliau tyngiu ten per kiekviena vaiksciot) ir ne vienas daugiau nesiuncia i lietuva :) Nedurnas esu ir goolge naudotis moku, bet nezadu per kiekviena uk psl vaiksciot ir ieskot kuris siustu i lietuva...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Amazon su siuntimu: Order Total: £18.92

Daugiau perziurejau pirmus 2 psl (toliau tyngiu ten per kiekviena vaiksciot) ir ne vienas daugiau nesiuncia i lietuva :) Nedurnas esu ir goolge naudotis moku, bet nezadu per kiekviena uk psl vaiksciot ir ieskot kuris siustu i lietuva...

Cia uz 25 ar uz 10?

Edit: Dar ebayuj radau 10 Aone disku uz 9.20 svaru su siuntimu, tai ar cia jau normali kaina? Nes nenoriu pradziai uzsipirkt nezinomu disku ir nusivilt (Zinau jog daugelis juos perka, bet daugelis perka ir Acme, su kuriais as suedziau 2 DVD rom'us)

Cia va nuoroda

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo 25 cakebox... Tai prie sitos sumos is amazono (kuri kol kas pigiausia kokia maciau su siuntimu i lietuva) prisidedu 3 svarus ir pasiimu 50 aone disku...

Redagavo Samadielka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aone mano manymi geriausi, nežinau kaip ten juos gamina, kad tokia kaina, bet nei vienas nesusibraižė, nesugedo ar neveikė, ko nepasakyčiau apie pvz Philips Double Layer DVD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikiuosi, kad man tada papuole brokuotas cakebox'as aones ir jei nerasiu infiniti disku uz panasia kaina kaip aone, vel bandysiu juos :) Be to kad ir 10 disku is 25 tik isirase, gavos tas pats, kas lietuvoj kokius acmes 10 dvd pirkt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galetu dar prabalsavus zmones ir komentara parasyt apie tuos diskus uz kuriuos balsavo :thumbsup4:

Niekas nedraudzia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Samadielka gali linka atsiusti kur pigiausias aone 50 disku cacke boxas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Amazon su siuntimu: Order Total: £18.92

Daugiau perziurejau pirmus 2 psl (toliau tyngiu ten per kiekviena vaiksciot) ir ne vienas daugiau nesiuncia i lietuva :thumbsup4: Nedurnas esu ir goolge naudotis moku, bet nezadu per kiekviena uk psl vaiksciot ir ieskot kuris siustu i lietuva...

bet juk zmogus tai aiskiai parase kad PIRKAU is UK tai deliveris cia buna ir po 2svr uztat taip pigiai ir gavosi biski tik pasisikaityt reikejo atidziau siaip jis juos arba pats parsiveze arba kazkas parveze uztat taip pigiai gavosi

Redagavo snaiperr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Samadielka gali linka atsiusti kur pigiausias aone 50 disku cacke boxas?

CIA ebay selleris, pas kuri pigiausiai radau aone diskus :thumbsup4:

 

bet juk zmogus tai aiskiai parase kad PIRKAU is UK tai deliveris cia buna ir po 2svr uztat taip pigiai ir gavosi biski tik pasisikaityt reikejo atidziau siaip jis juos arba pats parsiveze arba kazkas parveze uztat taip pigiai gavosi

Ne į temą

As juos is Anglijos pirkau

Jis neminejo ar ten nuvaziaves pirko ar siunte juos... As irgi galiu teigt kad pirkau is anglijos aone, ne is lietuvos ar kinijos, bet man juos siunte pardavejas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.