scalman

Yoshihiro’s 5.55 & 6.00 Games Decrypter

Rekomenduojami pranešimai

as tik ta chicken henr2 uzloadines ir per ta cfw enabler padares kad butu 5,03 m-33-6 bet as kai psp isjungiu tai jis vel pasidaro i ofw tai man neina i ta recovery meniu ieit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tik ta chicken henr2 uzloadines ir per ta cfw enabler padares kad butu 5,03 m-33-6 bet as kai psp isjungiu tai jis vel pasidaro i ofw tai man neina i ta recovery meniu ieit :)

Seip jei softas m33 tai uztenka spustelt select ir ten pasirinkt umd mode.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo zn kad ten galima taip padaryt bet kad kur skaitau visi raso dont try to install gen on a psp 3000 or any other psp with the ta088v3 motherboard tai nlb norisi bandyt nenoriu brick gaut :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo zn kad ten galima taip padaryt bet kad kur skaitau visi raso dont try to install gen on a psp 3000 or any other psp with the ta088v3 motherboard tai nlb norisi bandyt nenoriu brick gaut :)

Tai koks fw pas tave

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane psp slim 2004 jo ofw yra 5,03 jo motinine yra TA088v3 bet as su chicken hen R2 pasidarau kad butu 5,03 (chicken hen) tada su cfw enabler 3,5 padarau kad butu 5,03 m33-6 ir losiu visokius geimus bet cia reikia 5,50 gen b o as kiek skaiciau visur raso kad jei turi psp su ta088v3 motinine negalima rasyt gen b jokiu nes gausiu bricka tai todel ir klausiu ar iseis kanors padaryt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane psp slim 2004 jo ofw yra 5,03 jo motinine yra TA088v3 bet as su chicken hen R2 pasidarau kad butu 5,03 (chicken hen) tada su cfw enabler 3,5 padarau kad butu 5,03 m33-6 ir losiu visokius geimus bet cia reikia 5,50 gen b o as kiek skaiciau visur raso kad jei turi psp su ta088v3 motinine negalima rasyt gen b jokiu nes gausiu bricka tai todel ir klausiu ar iseis kanors padaryt :)

5,50 gen reikia tik gran turismo ir dar keliems zaidymams o seip ant 5.03 m33 gali ieit i m33 menu ir nustatit m33 driver arba Sony N9660

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as zn kad galiu tuos meniu nustatinet xD as klausiu ar galesiu kaipnors pasileist gran turismo ar dar kokius geimus kuriem reik 5,50

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nezinau neveikia Naruto , motor storm ir persona juoda ekrana ismeta ;/ aj svarbu grand turismo veikia ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man su naruto irgi problemos nors kitu geimu net nebandziau. Dabar siunciu zesiu kas gausis. Firmware 5.50 Gen-B (Full). Zaidimas pachintas ir linkomanijos. UMD ISO MODE isbandyti visi. Atminties kortele suformatuota. Nieko daugiau nesugalvoju. O beda tame kad zaidimas nepasileidzia ir ismeta lentele (jei taip galim pasakyt :)): "The game could not be started. (80020148)" Tai va gerieji zmones padekit kaip nors susitvarkyt viska.

 

P.S. Neklausinekit kaip su kitais geimais pasakysiu.

P.S.S. Papildysiu kai parsisiusiu dar ka ir vel pasijungsiu prie neto t.y. gal snd gal ryt.

 

Na ka isbandziau Disgaea 2 Dark Hero Days irgi fixinta ismeta ta pati velnia. Nezinau ka cia kaip daryt. Laukiu patarimu nors manu kad kazkas chujova su firmware tik nelabai ten gaudaus tai laukiu kas ka paaiskins. Dekuj is anksto. Ryt pabandysiu dar kelis zaidimus ir parasysiu jei kas pasikeis.

 

Na ka isbandziau dar Motostorm ir Gran Turismo wel ta pati beda. Tai wa kazkas netaip. Nezinau kas :) speju su firmware nustatymais arba dar kokiu velniu. Prasau padekit jei kam nesunku.

Redagavo Feliksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ira 5.50 GEN-B(full) taj man nk neriekia instaluot? ar tik ta gen-b2?

Redagavo L23King

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kol yra zmoniu kurie ideda jau perdarytu zaidimu i torentus tai nera tikslo paciam kazko daryt,na visi pagrindiniai zaidimai yra bent jau ,svarbiausia GT PSP veikia . :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai cia ant visu geimu kurie iseis artimiausiu metu galima bus padaryti taip as cia apie NB 2k10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

E bukit zmones padekit!!! Nors kokiu uzuomenu duokit. Pazekit virsuj posta parasiau nemaza. Nors parasykit kad ka kliedziu ir nieko cia nesigaus....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

E bukit zmones padekit!!! Nors kokiu uzuomenu duokit. Pazekit virsuj posta parasiau nemaza. Nors parasykit kad ka kliedziu ir nieko cia nesigaus....

Nu del to kur meta ta error tai nezinau nieko bandyk you tube video paieskot kaip sutvarkyt problema butu galima gal blogai CFW irasei ? neziurejai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.