Kouzmich

Geltonos lempikes arba YLOD klausimas

Rekomenduojami pranešimai

Idomu ir liudna kad žmonės galvoja kad YLOD - tokia pati problema kaip ir XBOX RROD. Tačiau tai scam ir labai apgaulingas dalykas. Kaip rašiau kitoje temoje - reikia pirkti normalų PS3 ir tikrai jokio YLOD nebus. YLOD esmė nera perkaitinime kaip RROD. Kam reikia - suras info tikra o ne youtube scamą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai idomiai nuskambejo tavo pasakymas reikia pirkt normalu ps3 ir nebus YLOD o buvo dar ir nenormaliu ps3? mano manymu visus kure sony taip kad jie tokie patys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažką tu čia, Skeith, nusišneki. Tingiu ieškoti tos tavo temos apie "normalius ar nenormalius PS3", nes abejoju ar kažką stebuklingo perskaitysiu. Dėl ko YLOD'as atsiranda aš nežinau (ar perkaitimas kaltas ar kas kitas), bet žinau, kad tai yra tiesiog laimės dalykas. 3 mano draugai, kuriems buvo YLOD'as, pirko savo PS3 parduotuvėse (skirtingi modeliai, pirkta ne vienu metu ir skirtingose vietose), su garantija. Aš pats (kaip ir dar keli draugeliai) pirkau savo PS3 naudotą, per skelbimą (nežinia kur ir kaip įsigytą pirmo šeimininko) ir jokių problemų, per ~2 metus, nepastebėjau (tfu tfu tfu) (kaip ir kiti). Kokias išvadas iš to galima padaryti? Kad parduotuvėse parduoda "nenormalius PS3", o per skelbimus "normalius"? :rolleyes: Ar tavo manymu turėtų būti atvirkščiai? O gal kažkur atsidarė firmelė gaminanti neoriginalius PS3? :(

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pakaitinsiu ir bus aisku padeda kiek ar ne. Termo pastos dabar beliko sulaukt, aplink niekur neradau tai is ebey laukiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas kaitinimas yra laikinas dalykas. kam veiks pora menesiu , kam ilgiau , o gal po 2h pareis vel. tai tas kaitinimas skirtas labiau deaktyvuoti acc visus kad ant naujo kompo nebutu problemu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten dar bd rome cd yra ystriges ydomu suzinot koks game:) Dar klausima turiu. bd romui ner skirtumo is kokio modelio jis, jei is 60gb konsoles ydeciau y savo 80gb veiktu? garantinis mano jau baiges bet nesinori dar kaskaip ardyt kol viskas tvarkoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ČIA yra lentelė su info kokiems modeliams kokie lazeriai tinka.

Na spėju, kad tavo pateiktoje nuorodoje tik amerikietiški modeliai :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grynai visas BD ROMas yra prirakintas prie to PS3 kuriame jis yra. tik lazerius ymanoma kaitalioti jei modelis tinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grynai visas BD ROMas yra prirakintas prie to PS3 kuriame jis yra. tik lazerius ymanoma kaitalioti jei modelis tinka.

imanoma ir mikroschema (kuri yra prirakinta) perlituoti...

 

Rom'o gedimai:

 

1) Lazerio gedimas - nepaleidzia disku - pakeisti lazeri.

2) Mechanizma kontroliuojancio chip'o gedimas - nepriima disko, jo neisuka - naujo chip'o perlitavimas.

3) Visos mikroschemos gedimas - vienintelis budas - ant naujos mikroschemos perlituoti senaji, gan sudetingas procesas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuo atveju man bus antrasis variantas kad dedu kompakta ir jo pilnai neprarija man.Gal orentacine kaina tokio gedimo galit pasakyt kad nunesus taisyt nebuciau apgautas modelis 40gb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažką tu čia, Skeith, nusišneki. Tingiu ieškoti tos tavo temos apie "normalius ar nenormalius PS3", nes abejoju ar kažką stebuklingo perskaitysiu. Dėl ko YLOD'as atsiranda aš nežinau (ar perkaitimas kaltas ar kas kitas), bet žinau, kad tai yra tiesiog laimės dalykas. 3 mano draugai, kuriems buvo YLOD'as, pirko savo PS3 parduotuvėse (skirtingi modeliai, pirkta ne vienu metu ir skirtingose vietose), su garantija. Aš pats (kaip ir dar keli draugeliai) pirkau savo PS3 naudotą, per skelbimą (nežinia kur ir kaip įsigytą pirmo šeimininko) ir jokių problemų, per ~2 metus, nepastebėjau (tfu tfu tfu) (kaip ir kiti). Kokias išvadas iš to galima padaryti? Kad parduotuvėse parduoda "nenormalius PS3", o per skelbimus "normalius"? :D Ar tavo manymu turėtų būti atvirkščiai? O gal kažkur atsidarė firmelė gaminanti neoriginalius PS3? :D

Netaip supratai.

Pastebėjau tiesiog kad YLOD dar lemia kažkodėl vieta, kur konsolė pagaminta.

Matyt QC blogai dirba.

Mano yra iš Ispanijos ir tfu tfu - jokių problemų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu gal voji kad ispanijoj pirkai tai jo ten pagaminta :D :D :D:) dauguma ps3 is kinijos atkeliauja i europa,nes ten pigiau pagaminti/surinlti,pasiziurek gale ant lipduko raso kur pagaminta,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.