ch0k3

Vaizdo plokštės draiveriai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ištiko mane tokia bėda įsirašiau Windows 7 bet niekur nerandu draiverių pritaikytų mano vaizdo plokštei, ką daryti? Vaizdo plokštės modelis Radeon 9250, windows yra 32-bit.

 

P.S. iš disko neįrašo nes rašo tipo nesuderinimas setupas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o koks modelis tavo vaizdelkos- asus, ar koks ir pvz : ijeik i google jeigu asus tai irasyk asus ir viskas ijeik i oficialu psl ir paspausk drivers ir viskas tau duos pasirinkti modeli arba kaip pas mane tai ijeinu i oficialu psl tai paspaudziu ant drivers tai automatiskai surando ko reikia mano vaizdelkai tai tiek tikiuosi padejau :thumbsup4: sekmes

Redagavo Toronto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Windows 7 tinka tie patys draiveriai kaip ir Windows Vista, jei tokius turi, daryk Run as administrator ir turetu veikti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau nieko nepadarysi nes butent Win7 eina draiveriai tik nuo 9550 modelio,o jei netinka ties orginalus,ir neina su winxp tai neabai ka padarysi ,ir kam su tokia vaizduske dar reikejo ta Win7 rasytis siaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau nieko nepadarysi nes butent Win7 eina draiveriai tik nuo 9550 modelio,o jei netinka ties orginalus,ir neina su winxp tai neabai ka padarysi ,ir kam su tokia vaizduske dar reikejo ta Win7 rasytis siaip?

Nežinau norėjau pabandyt kažką kito be XP :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau norėjau pabandyt kažką kito be XP :lol:

pirma pabandyk vaizdo pasikeist manau :) su tokia grafine tik prie XP ir sedet geriau...bet gali pamegint dar situs draivus

 

http://rapidshare.com/files/264783829/Vist...r_WIN7.rar.html

 

http://www.4shared.com/file/123569421/50ee...6_for_WIN7.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.