minviz

NBA 2K10 VS.2K9

Rekomenduojami pranešimai

O is tos D lygos,po to gali patekt i nba taip?

kai suzaisi kelias geras rugtynes d lygoje, tada tave pakvies i nba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau baigiu visa sezona d lygoj suzaist ir dar nieks nekviete i nba...

Statistika: ~12pts, ~2.5reb, ~4.3ast, ~0.6stl - SG pozicija...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau baigiu visa sezona d lygoj suzaist ir dar nieks nekviete i nba...

Statistika: ~12pts, ~2.5reb, ~4.3ast, ~0.6stl - SG pozicija...

Aš NBA serijos žaidimus pradeėjau žaisti dar prieš 16metų, nuo pirmojo NBA live.

Žinoma, EA sports kiekvienas garsiai pranešamas žingsnis į priekį buvo žengiamas atgal, tad natūralu kad 2k9 yra žingsniu priekyje.

Tad nusprendžiau pasidalinti savo pastebėtais pliusais ir minusais apie NBA 2k10.

 

Vos įsirašęs žaidimą į DVD (gan ilgai laukęs abgx360 patvirtinimo) ištariau "WOW". Tačiau kuo toliau tuo labiau matosi ir neištaisytos klaidos:

 

1. Kaip ir daugma Jūsų pastebi - goaltending'o klaida. Dar pridėčiau "offencive interfierence", bet pastarasis taisyklių pažeidimas jau fiskuojamas rečiau.

2. Labai girtasi buvo ir didžiuotasi atnaujintu "presentation". Traileriuose įspūdingai atrodė žaidėjų firminiai judesiukai, firminiai ritualai prieš varžybas. Tad nuspręndžiau pasižiūrėti kaip ingame atrodo tas Lebrono "show" prieš varžybas. Nusivyliau, nes jo net nemačiau. Paėmė lebronas tū miltelių ir prieš pat išmetimą, žiūrėjau kaip Shaqas rišasi batelį. Sulaukti Wade'o ar Carterio prisitraukimą prie lanko irgi gan retas malonumas.

3. Visuomet naudoju default controller setup'ą (nes man svarbiau ne driblingo judesiu o dėjimusirmetimus valdyti su right sticku), tad šioje versijoje sunkiau atlikti dribble judesius. Nes norint persivaryti kamuolį už nugaros, reikai įspausti tą patį mygtuką kuris daro ir alley oop'ą. Labai dažnai, būtent dėl to galima prarasti kamuolį. Na bet prie šio pakeitimo galima dar priprasti. Kiek prisimenu 2k9 taip pat buvo daromi tie veiskmai, tačiau jautrumas buvo kitoks.

4. Suprantu kad krepšinyje klaidų neišvengsi. Matyt dėl to 2k9 sports komanda nusprendė įkelti ir klaidas pasuojant ir pan. Tačiau dažnai tos klaidos yra įvykdomos tokiose lygiose situacijose kad net juokinga. Stovi du žaidėjai vienas priešais kitą ir negali pasipasuoti kamuolio. o kartais nerealūs passai perduodami be problemų. Žaidėjų klaidos yra gerai, toks ir yra krepšinis, tačiau tos klaidos gėltų būti atliekant nerealius dalykus o ne elementarius ir paprastus.

5. nežinau ar tai buvo kalta mano turima 2k9 versija, tačiau toje versijoje kartais teisėjas atsisakydavo atiduoti kamuolį. tei erzindavo, bet būdavo galima išspręsti šią problemą paimant minutės pertraukėlę. O ką matome 2k10? Žaidėjas laukia kamuolio stovėdamas užribyje, teisėjas turi kamuolį rankose. Papasuoja žaidėjui, tas atgal teisėjui, teisėjas vėl žaidėjui ir vėl atgal ir t.t.... be galo. tenka tik pasirinkti "quit" funkciją.

6.Gan ilgai laukiau tokios galimybes kaip kad 2k sports pristatė šiame žaidimo leidime t.y. My player MODE. Šaunu viskas. žinant kad tai naujas modas, tai viskas lyg ir puiku, bet yra minusų. pažiūrėjęs ne vieną revirew maniau, tai tik priekabių žaidimo kritikų nuomonė. Tačiau teammate grade išlaikyti aukštą yra tirkai sunku. Asmeniškai aš pats, susikuriau tris žaidėjus ir tik trečiasis buvo jau toks kokio norėjau. Iš karto po pirmų summer leagos vazybų patekau į NBA komandą. na tiesą sakant į jos training campa. tačiau čia susidūriau su viena problema. Prie tų visų minusiukų, kad vos oponentas pelno du taškus tavo teammate grades krenta, kad paprašai passo ir grades krenta, kad bad steal attempt irgi minusuoja greida dar nieko, tačiau 2k sports komanda padarė vieną nesamonę. Visą laiką žaisdavau broadcast camera. O patekęs į training campą, buvau priverstas naudotis tomis kamerosmis kaip kad 2k, action, turbo ir t.t... natūralu, neesu pripratęsi r mano reitingas žiauriai smuko.

7.Jokių naujovių dėjimų konkurse, 3pt konkurse. Viskas itas pats kas ir 2k8.

 

Tačiau yra tikrai gerų naujienų. Kaip kad NBA today, žaidėjų statistikos refreshinimas online kiekvieną kartą pasijungus geimą irgi puikus dalykas. Tačiau nepaisant visų šių minusų, manau NBA2k10 yra geriausias NBA žaidimas sukūrtas xbox360 konsolei. lai neužpyks live serijos mėgėjai, tačiau LIVE irgi turi kažką traukančio, bet neturi PLASTIŠKUMO. Gal Live ir pašokdinsi savo žaidėją vos paspaudęs mygtuką,. tačiau animacijos neatidirbtos. 2k10 mane žavi tuo,kad kiekvienas elementarus judesiukas turi įžanginę animaciją. o tai suteikia žaidimui realistiškumo, tik tereikai priprasti. Beje mane kas labai džiugina, jog VC pagaliau sulaukė atitinkamo dėmesio ir jo veidas nėra lyg marsiečio o pagaliau panašus.

Kad ir kokie minusai šie bebūtų jų galima išvengti. Goalteng - atsijungti gali, prie kamorų priprasti, prie valdymo į[atybių reikai prirasti ir įvaldyti.

na o visiems šįio žaidimo mėgėjams palinkėsiugerai įvcaldyti šį geimą ir tikiuosi kada susitiksime XBL.

SĖKMĖS

 

P.S. vos nepamiršau paminėti ir super gerų naujovių t.y. įspūdingos papildomos animacijos. puikūs galingi dadėjimai, puiki nauja galimybė alleyoop from the galss.

Redagavo marchiusm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man po pirmo sezono ant my player nebeduod antra sezono lost tai gal koks kitas nba 2k10 ir kur galesiu sulost ir toliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip iseina my player mode yra tik 1 sezonas ir kelinio laiko neimanoma pasikeist? :D

Išeis pachas , galėsi viską daryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Kaip ir daugma Jūsų pastebi - goaltending'o klaida. Dar pridėčiau "offencive interfierence", bet pastarasis taisyklių pažeidimas jau fiskuojamas rečiau.

 

Kokia Jums čia klaida? Tiesiog NBA yra taisyklės kad negalima liesti kamuolio kol jis virš lanko, skirtingai nei Europoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.