Aloven

Xbox 360 Theme įkėlimas iš USB

Rekomenduojami pranešimai

Turiu porą theme kurias norėčiau išmėginti tačiau nusikopijavus į USB nei per pictures nei niekur kitur konzolė nereaguoja į tą USB.

Priešingai, pastringa beveik visada įkišus USB,ir atstringa ištraukus,lol taip turi turi būti?

Kas nors bandėt per USB įsikelt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau per USB negalim įsikelt temų, aš pats kelias esu įsikėles bet reikia jungt hdd prie pc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba isimti HDD is plastmasinio gaubto ir prisijungti prie kompo per sata.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu bet so mano pasiūlytu tool yra papraščiau ir visi gali padaryti, o ardyt HDD kiti bijo tai žinai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat ten tam youtube video rodo kad tik recoverina HDD, bet prijungus prie PC atidaro failus visus hardo tai tas pats kas išardyt ir pajungt tiesiogiai :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki PlayManai nenorejau kurti naujos temos nes pamaciau kad yra jau tai istiko tokia problema as ziuredamas pamokeles per usb exploveri keliu temas bet kaip idedu i xboxa man rodo kad corupted file gal galit numesti linka ar foto , video kaip viska normalei padaryti ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki PlayManai nenorejau kurti naujos temos nes pamaciau kad yra jau tai istiko tokia problema as ziuredamas pamokeles per usb exploveri keliu temas bet kaip idedu i xboxa man rodo kad corupted file gal galit numesti linka ar foto , video kaip viska normalei padaryti ? :D

http://www.playmanija.net/forumas/Kaip-i-N...kta-t21675.html

 

jauciu per MODIO nieko nedarai, todel ir meta error'a

Redagavo laumius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stai pasijimiau terp xboxo sukonfiginau USB ir is HDD ikeliau i USb tema kad butu lengviau per UsB exloveri tada nueinu i pc iveinu i ta folderi kur tema ten yra tep USb exlover ikeliu tema tenai bet kaip pasiziuriu terp xboxo vistiek rodo Corupted o ana tema yra gal as nepadariau konors su Modio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiunti THEME is interneto. Tada per MODIO darai REHASH and RESIGN, susimeti i USB content/00000..../FFFE07D1/00030000 (per xtaf) ikisi i XBOX'a, nueini y gamer profile ir pasirenki THEME. susikonfiguraves fleshiuka per xbox'a?

Redagavo laumius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo sukonfiguruotas dabar nuejau i xboxa prifile themes ten yra mano left for dead tema bet ja rodo kaip orginalia spectrum ar kaip tema jin neuzsideda ta kur ikleiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo sukonfiguruotas dabar nuejau i xboxa prifile themes ten yra mano left for dead tema bet ja rodo kaip orginalia spectrum ar kaip tema jin neuzsideda ta kur ikleiau

kazka darai netaip, tik nzn ka. gal folderius blogai INJECTINI..man pirmi kartai irgi lievai buvo, bet dabar p* ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As isvis folderiu neijenktinu nes man jau kaip iveinu viskas buna visi folderiai ;D Nu nzn bral labai gaila labai noriu temu ;( ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As isvis folderiu neijenktinu nes man jau kaip iveinu viskas buna visi folderiai ;D Nu nzn bral labai gaila labai noriu temu ;( ;D

nu tai jei tik seip sumeti THEMES i fleshiuka, tai aisku neis tau ju pasijungti..susirask "LINKOMANIJOJ" -> "5 ZONOI" THEMES, ten yra detalus aprasymas kaip jas susikelti. Numesciau linka, bet darbe blokuoja torrent'us ir saitus su jais ;P man tas padejo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.