Vayiel

Ieškau naujos vaizduškės

Rekomenduojami pranešimai

Kompo parametrai kokie?

 

Ne į temą

Nesupykau kad paspaudei :)

Intel Celeron CPU 2.4Ghz

1.5gb ram (nezinau gamintojo)

Nvidia GeForce 6200

 

Jei dar reikes kokiu parametru sakyk. Seip akys linksta prie ATI Radeon HD vaizduskiu, bet sakykit kokia geriausia uz tus 550lt.

Ne į temą

Butu neblogai, kad kas netingetu man surasyti is daliu sudeta pc iki 2200lt, pervesciau taskeliu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas is to? Jeigu jis net sako jog saibu negavo? Pats pasiule atvaziuot issiaiskint, o poto 3valandas laukem ir neatejo. Tai kas is to jog pasto?

 

Intel Celeron CPU 2.4Ghz

1.5gb ram (nezinau gamintojo)

Nvidia GeForce 6200

 

Jei dar reikes kokiu parametru sakyk. Seip akys linksta prie ATI Radeon HD vaizduskiu, bet sakykit kokia geriausia uz tus 550lt.

Ne į temą

Butu neblogai, kad kas netingetu man surasyti is daliu sudeta pc iki 2200lt, pervesciau taskeliu :)
AMD Athlon 64-X4-Phenom II 925 (2.8 GHz 8MB 95W AM3) HDX925WFGIBOX 438,01 Lt

Asus M4N72-E, NVIDIA nForce 750a SLI 314,46 Lt

XFX HD4890 PCI-E 870M 1GB DDR5 2XDVI/TV 578,32 Lt

2GB 1066MHZ DDR3 ECC REG CL7 DIMM W/SEN 454,06 Lt

Chieftec 550W PSU with ATX 12V 2.3 w14cm Fan, Active PFC, 80PLUS 198,53 Lt

WD CAVIAR GREEN 640GB SATA2 32MB INPO 189,28

 

VISO: 2.188,08 Lt

 

Seip viskas ok, procesoriu bus galima spartint todel problemu neiskils ateti. Vaizdo plokste pokolkas glainga ir tikrai uzteks bent meta, jeigu reikes galsi antra tokia isidet ir sujungt abi, arba tiesigo overlockint. Ramai 4gb ddr3 tai uzteks pokolkas, veliau galesi spartint kiek noresi iki 1800 tai tikrai. Motinine mid-end, nes i tavo biudzeta neitilpo, nebent butu buve 2500. Kaip ir viskas :)

Redagavo wtp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Intel Celeron CPU 2.4Ghz

1.5gb ram (nezinau gamintojo)

Nvidia GeForce 6200

 

Jei dar reikes kokiu parametru sakyk. Seip akys linksta prie ATI Radeon HD vaizduskiu, bet sakykit kokia geriausia uz tus 550lt.

Ne į temą

Butu neblogai, kad kas netingetu man surasyti is daliu sudeta pc iki 2200lt, pervesciau taskeliu :)

Na surinkinėjimais neužsiimsiu, bet pagal procą užtektų HD 4850. :) Na jei nori gali dar kažkiek geresnę pažiūrėt, bet nelabai verta. :) O dėl surinkinėjimo, tai geriau pas nusimanančius žmones aiškinkis, nes jeigu detalės normaliai nesusiderina, tai ir iš geriausių detalių gausis š**** visiškas. :)

 

Bėje maitinimas koks?

Redagavo LiquiD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AMD Athlon 64-X4-Phenom II 925 (2.8 GHz 8MB 95W AM3) HDX925WFGIBOX 438,01 Lt

Asus M4N72-E, NVIDIA nForce 750a SLI 314,46 Lt

XFX HD4890 PCI-E 870M 1GB DDR5 2XDVI/TV 578,32 Lt

2GB 1066MHZ DDR3 ECC REG CL7 DIMM W/SEN 454,06 Lt

Chieftec 550W PSU with ATX 12V 2.3 w14cm Fan, Active PFC, 80PLUS 198,53 Lt

WD CAVIAR GREEN 640GB SATA2 32MB INPO 189,28

 

VISO: 2.188,08 Lt

 

Seip viskas ok, procesoriu bus galima spartint todel problemu neiskils ateti. Vaizdo plokste pokolkas glainga ir tikrai uzteks bent meta, jeigu reikes galsi antra tokia isidet ir sujungt abi, arba tiesigo overlockint. Ramai 4gb ddr3 tai uzteks pokolkas, veliau galesi spartint kiek noresi iki 1800 tai tikrai. Motinine mid-end, nes i tavo biudzeta neitilpo, nebent butu buve 2500. Kaip ir viskas :)

Aš tai sakyčiau, kad 4 branduoliai niekam nereikalingi, nes kaip suprantu žmogus kompą nori žaidimams, tai geriau didesnė sparta su dviem branduoliais. Ir aš siūlyčiau Intel, nes kol kas (bent jau šiuo metu) rinkoje karalius yra intel, AMD truputį prigesęs, o jei kažkas panašaus, tai ir kaina niekuom nesiskiria, tai vienareikšmiškai belieka intel :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai sakyčiau, kad 4 branduoliai niekam nereikalingi, nes kaip suprantu žmogus kompą nori žaidimams, tai geriau didesnė sparta su dviem branduoliais. Ir aš siūlyčiau Intel, nes kol kas (bent jau šiuo metu) rinkoje karalius yra intel, AMD truputį prigesęs, o jei kažkas panašaus, tai ir kaina niekuom nesiskiria, tai vienareikšmiškai belieka intel :D

Kam reikalingi 4 branduoliai? Mhm paziurim, ateinantys game seka gta4 pavyzdziu, tad ar seip ar taip nereik pinigu mest i bala ir prasidet su dual core kuris karaliavo 3 metus. As nesiulau ateinancio i9 ar naujos amd kartos su 6 branduoliais. Keturi branduoliai visad bus geriau, geresni skaiciavimai, geresnis archyvavimas, word apdirbimas ir t.t. O ir inteliu dual core uzsiprase kainos milziniskos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau ir as pasiteirauti kokia patartumet man vaizduske pirkti ? I vaizduske galiu investuoti ~550lt. Reikia, kad paleistu visus dabartinius zaidimus bent jau ant max ir ateinancius.

 

Ne į temą

Netycia paspaudziau "padekoti" azotui

 

Nu cia jau nezinau kaip tau tas max ir ateinantys zaidimai :D pwz as dabar sedziu su 9800gtx sli x2 ir jau jauciu kad nebemax traukia nors pries metus galima sakyt suplojau 1300lt :D o zinant kaip zaidimai tobuleja tai uz tokia kaina uz kokia tu nori nelabai ka rasi kad tau ir ateinancius max vilktu :D Beto neviskas nuo vaizdo plokstes priklauso, dabar ir procesorius daug ka paweda :D

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pvz pats turejau ati 4870, super korta buvo, bet kazkokia brokauna, tada nusipirkau 5770, kainavo pigiau nei 4870, uz 550LT gali gauti, o galingumas panasus i 4870, tik tiek kad palaiko DX11 ir pn dalykus, o geimuose ant max grafikos niekad FPS netruko :D is bedos ja dar uzclockint normaliai galima, bet kolkas dar nemaciau reikalo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu cia jau nezinau kaip tau tas max ir ateinantys zaidimai :D pwz as dabar sedziu su 9800gtx sli x2 ir jau jauciu kad nebemax traukia nors pries metus galima sakyt suplojau 1300lt :D o zinant kaip zaidimai tobuleja tai uz tokia kaina uz kokia tu nori nelabai ka rasi kad tau ir ateinancius max vilktu :D Beto neviskas nuo vaizdo plokstes priklauso, dabar ir procesorius daug ka paweda :D

Tavo korta, kad ir sli visvien bus silpnesne us hd4890, palygink benchamrkus ar bent jau ingmae. 9800gtx visad ejo kkoja kojon su hd4850, tad jeigu sli pasijunges turi jau lygint su 4850 cr budu pajungtas abi. Pokolkas hd4890 ir gtx275 kortos dar vis priskiriamos prie high end, visos kitos jau mid end iskaitant ir visas 57xx serijas kurios pasirodant najiem dx11 zaidimam nebetures potencialo veikt taip stabiliai. Tad dabar geriausias variantas butu pirkt hd4890 ar gtx275, abi vienodos, abi panasiais fps renka visuose zaidimuose, tik nvidia turi daugiau vadinamu "pribumbasu" kaip pvz: physx, ar stereo 3d. To ati negali pasiulyti bet visgi jos sparta yra gan nebloga ir ji palaiko dx 10.1 ko pasekoje truputi stabiliau veikia zaidimai prasantys dx10 versijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wtp siaip nezinau kaip tau krize ar ne krize, tarp kortu power sunaudojimas apie 100W dar daugiau skirtumas, plius 5770 turbinasi zymiai daugiau nei tavo 4890.

Ne į temą

antras gal nusipirk kokia papigiai kur DX7 palaiko ir uzteks, kam to DX11, isirasyk supaplex ir grajinsi per dienas, man atrodo tau svarbu ne zmogui patart o man papriestaraut

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dx 11 ant ati hd 5770 tik reklaminis triukas nes realiai jį nelabai 'veža' šita vga.O del turbinimo tai reiks gero ausintuvo kuris kainuos pinigus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na surinkinėjimais neužsiimsiu, bet pagal procą užtektų HD 4850. :o Na jei nori gali dar kažkiek geresnę pažiūrėt, bet nelabai verta. :o O dėl surinkinėjimo, tai geriau pas nusimanančius žmones aiškinkis, nes jeigu detalės normaliai nesusiderina, tai ir iš geriausių detalių gausis š**** visiškas. :o

 

Bėje maitinimas koks?

250W man rodos. (jei gerai supratau ka norejai paklaust)

 

Ne į temą

AMD Athlon 64-X4-Phenom II 925 (2.8 GHz 8MB 95W AM3) HDX925WFGIBOX 438,01 Lt

Asus M4N72-E, NVIDIA nForce 750a SLI 314,46 Lt

XFX HD4890 PCI-E 870M 1GB DDR5 2XDVI/TV 578,32 Lt

2GB 1066MHZ DDR3 ECC REG CL7 DIMM W/SEN 454,06 Lt

Chieftec 550W PSU with ATX 12V 2.3 w14cm Fan, Active PFC, 80PLUS 198,53 Lt

WD CAVIAR GREEN 640GB SATA2 32MB INPO 189,28

 

VISO: 2.188,08 Lt

 

Seip viskas ok, procesoriu bus galima spartint todel problemu neiskils ateti. Vaizdo plokste pokolkas glainga ir tikrai uzteks bent meta, jeigu reikes galsi antra tokia isidet ir sujungt abi, arba tiesigo overlockint. Ramai 4gb ddr3 tai uzteks pokolkas, veliau galesi spartint kiek noresi iki 1800 tai tikrai. Motinine mid-end, nes i tavo biudzeta neitilpo, nebent butu buve 2500. Kaip ir viskas :o

Na gerai, jei sakykim uz 2500lt, kas geresnio iseitu ? Seip noretusi Intel core i5 750 kaipnors isistayti i nauja pc, nes skaitos antras pagal galinguma procesorius, apie vaizduskes dabar nieko nebesigaudau, tarp motininiu taip pat. Man dar ir reikia kad pc uztektu labai ilgam kaip kad sis mano *udas (uzteko ~6metam :o)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

250W man rodos. (jei gerai supratau ka norejai paklaust)

 

Ne į temą

 

Na gerai, jei sakykim uz 2500lt, kas geresnio iseitu ? Seip noretusi Intel core i5 750 kaipnors isistayti i nauja pc, nes skaitos antras pagal galinguma procesorius, apie vaizduskes dabar nieko nebesigaudau, tarp motininiu taip pat. Man dar ir reikia kad pc uztektu labai ilgam kaip kad sis mano *udas (uzteko ~6metam :o)

Dėl surinkimo, tai sakau- pasidomėk gerai...

 

O jei maitblokis 250W, tai dar ir jį reiktų pasikeist norint geresnės vaizduškės. :o Su dabartiniu setup'u HD 4850 užtektų pilnai. :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

250W man rodos. (jei gerai supratau ka norejai paklaust)

 

Ne į temą

 

Na gerai, jei sakykim uz 2500lt, kas geresnio iseitu ? Seip noretusi Intel core i5 750 kaipnors isistayti i nauja pc, nes skaitos antras pagal galinguma procesorius, apie vaizduskes dabar nieko nebesigaudau, tarp motininiu taip pat. Man dar ir reikia kad pc uztektu labai ilgam kaip kad sis mano *udas (uzteko ~6metam :o)

I tavo biudzeta neitilps i5. Visgi ir motke reikalinga ganetinai galinga, kad bent jau ateiti stabiliai ovelockintusi. Galima rinkti aisku su i5, bet tada taupysime kitu detaliu saskaita ir gausis didelis š****. Aisku, jeigu nori galime ties vaizdo plokste sutaupyt ir idet kokia gts250 dark knight edition arba jau gamykliskai OC'inta.

Ne į temą

Jei ka rasyk PM, nes cia bardakas :o)

5770 nekaista daug, taigi pats turiu :o plius uz 4890 pigiau kainuoja

Kam tu kisi ta 5770? ji niekad nepasieks tokio lygio kaip tarkim 4890 gtx260 core216 ar gtx275. Jeigu turi ta korta tai ir sedek tyliai, dx11 kol dar bus isnaudojamas tai visos dabartines kortos palaikancios dx11 neveiks taip lyg butu pajungta dx9 ar 10. jeigu dirt2 pajungus per 5850 krenta fps ~50% tai ka jau kalbet apie taviske, kuri turi pliusa tik del elektors sanaudu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.