zaliadrugys

Pirma kart nepaleidžia žaidimo. 2k10

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, būčiau labai dėkingas už pagalba.. nuo pradžių. Pirkau atrišta xbox iš mikazz (kaip pasižiūrėjau iš save tai atrodo kažkur kovo 19d) . Tačiau tada kažkaip nepasidomėjau į kokią fw. Niekada neturėjau problemų su žaidimais.. Naujausi žaisti buvo tokie kaip Call of juerez 2, Fight Night Round 4.. kur atrodo tikrai reikia bent jau 1.51 fw. (Tai kaip suprantu pas mane 1.51) .. Tačiau šnd pagaliau atsisiunčiau NBA 2K10 RF PROPER XBOX360-ZRY.. Ir kažkaip kilo pagunda atsisiųsti abg360 programėlę( pirma karta) . Pasirinkau failiuką, disable writes ir launch.. kažkaip pradėjo tikrinti, tikrinti.. viskas žalia galvojau viskas gerai -nutraukiau (nes dar grynai iš smalsumo kadangi jau buvau perskaitęs, kad saugu žaisti.) Pradėjau įrašynėti. Paleidžiu ir pirma kart tas play dvd ir tik xbox paveiksliukas.. Esu skaitęs, kad tai būna tada kai senesnė fw. Bet aš kaip suprantu juk pas mane fw 1.51. Paskui pagalvojau gal jau būtina 1.6, pratestavau iki galo su abg360 kaip supratau reikia 1.51 arba naujesnės.

Tad dabar esu pasimetęs ir nežinau ką daryti.. būčiau l.dėkingas jei tkrai kas nors padės.. ačiū

 

 

P.S IŠsisprendė problema..

Redagavo zaliadrugys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.