Impaler

Ar galima išvengti bano žaidžiant pre-releasinta game

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, reikalas toks isejo SVR 2010, nagai niežti juodai pažaisti.

 

Galvoju, kaip pasiekti savo, kad pažaisti nesusidirbus. Kaip žinom lošt pre-releasintus grajus negerai live atžvilgiu.

 

O kas jeigu tą žaidimą loš normaliai offline be kabelio, o suėjus release datai. trinti lauk zaidima is HDD, trinti lauke game save'a ir betka kas yra susije su zaidimu. Ir is naujo vel perdiegti zaidima i HDD, susikurti nauja save'a. Bet, kaip tada butu jeigu vdrug atrakinciau achievementa, kaip tada? Zodziu, minti pagavot, ka Jus manot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Informacija viduje liks, kad žaidei, truputį visada išsisaugo ir atrodo, kad paprastai neištrinsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei labai jau norisi pabandyti

Variantas pirmas: istrauk intiko kabeli ir atjunk hdd

Variantas antras: susikurk nauja offline profili ir ant jo gali zaisti :sorry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai pasakei, svarbiausiai ant savo profilio nesijungti ir t.t., o tą galėsi ištrinti. Nebent kažkaip informacija liktų (bet nemanau).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, paprasčiausiai susikurk naują offline profilį ir lošk kiek nori. Poto gali dėl šventos ramybės ištrint tą profilį..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is tikro paciam man irgi buna , kad norisi palost pries isleidima,bet visada palaukiu.Tai tikrai sakau geriau palaukt isleidimo...Kaip sakoma "Better safe, than sorry" :D .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

impaler, apsauga gedos nedaro, but this is too much :D

per daug tu cia saugais tokiu dalyku, patarimas toks - jei nori 100% apsisaugot nuo pre-release ejakulation geriau susilaikyk ir nezaisk jo iki isleidimo datos :D

arba rizikuok ir dziaukis zaidimu su pasekmem arba be ju, nes nieks tau nepasakys kaip ir kokie failai isissaugo ar ne ir tt ir etc.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, zmones, itikinot, screw this, laukiau metus, palauksiu ir dar keturias dienas. :D nors alki numalsina pilnas youtube SVR2010 videos'u. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau tiesa sakant jeigu zaist be neto kabelio tada viskas butu normaliai. nors tiksliai nezinome bet sklando nuomone kad banina pagal achv, o be kabelio/offline neraso ju datos, taig iesi realetyviai saugus

 

 

to viper:

 

Ne į temą

JOFANA whatafak? daugiau gyvenime nepasitikesiu tavim... paspaudziau ta susikta ejaculation linka...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau tiesa sakant jeigu zaist be neto kabelio tada viskas butu normaliai. nors tiksliai nezinome bet sklando nuomone kad banina pagal achv, o be kabelio/offline neraso ju datos, taig iesi realetyviai saugus

to viper:

 

Ne į temą

JOFANA whatafak? daugiau gyvenime nepasitikesiu tavim... paspaudziau ta susikta ejaculation linka...
Ne į temą

Ir kas ten buvo? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ir kas ten buvo? :)

Ne į temą

o tu pabandyk... vos vakarienes neisstumiau lauk nuo soko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, reikalas toks isejo SVR 2010, nagai niežti juodai pažaisti.

 

Galvoju, kaip pasiekti savo, kad pažaisti nesusidirbus. Kaip žinom lošt pre-releasintus grajus negerai live atžvilgiu.

 

O kas jeigu tą žaidimą loš normaliai offline be kabelio, o suėjus release datai. trinti lauk zaidima is HDD, trinti lauke game save'a ir betka kas yra susije su zaidimu. Ir is naujo vel perdiegti zaidima i HDD, susikurti nauja save'a. Bet, kaip tada butu jeigu vdrug atrakinciau achievementa, kaip tada? Zodziu, minti pagavot, ka Jus manot?

nezinau ar as cia teisingai galvoju, bet jei zaisi atjunges kabeli nuo konsoles tai neturetu buti bano.

tik veliau reiktu istrinti profili ir padaryti recovery gamertag.

siaip zaidziau forza3 bet bano negavau nors vakar apdalino microsoftas

 

XBL Account Bans, Unauthorized Storage Devices Blocked In New Dash, Wave4 Update

Redagavo sapkad

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

aš kai pirkau savo x pabandymui man idėjo Operation Flashpoint: Dragon Rising . Žaidimo info kaip supratau liko. Kaip man ją panaikint, aš kaip pirmą kartą įjungęs ten sukuriau avatarą ir pan. Tai daba kai jungsiuos i live, sukuriu kitą profilį ir viskas? o kaip ištrint iš hdd info apie geima ???

ačiu

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu dar vieną klausimą, vėl apie SVR šiuo atveju:

 

Žaidimas išeina šiomis datomis:

NA October 20, 2009

EU October 23, 2009

AUS October 22, 2009

Žaidimas yra region-free parsiųstas. Aš esu europoje, USA regionui išeina ryt, europa - vėliau, t.y. šią naktį po dvyliktos valandos. Saugu-nesaugu dėti žaidimą (live laidas ištrauktas)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu dar vieną klausimą, vėl apie SVR šiuo atveju:

Žaidimas yra region-free parsiųstas. Aš esu europoje, USA regionui išeina ryt, europa - vėliau, t.y. šią naktį po dvyliktos valandos. Saugu-nesaugu dėti žaidimą (live laidas ištrauktas)?

 

patience my friend, patience...

 

patience is studied as a decision-making problem, involving the choice of either a small reward in a short span of time, or a more valuable reward after a long period of time.

siaip parduotuvese atsiranda preke pries keleta dienu iki isleidimo datos, tai jei pardavejas nelaukia oficialios ileidimo datos ir pardavineja tik gaves,tai reiskias zmones prades zaisti ji dar pries isleidima (originala) ir jie bano tikrai negaus, o tu tarp ju tiesiog isiliesi, nes tikrai nebusi vienas zaidziantis. o jei dar ir kabeli istrauksi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.