tdubsull

kaip atbrikinti wii?

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, noreciau paprasyti jusu paga˛bos. Zaidzau zaidima The Conduit NTSC versija ant pal versijos wii ir uzsibrikio. Gal zinote kaip ji atbrikinti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas užsi'brick'ino? Ar visiškai neįsijungia, ar į kokius nors meniu neįeina įeiti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiskaj uzsibrikini, ta prasme kad ijungi wii, juodas ekranas, pultas nereaguoja, nors dega zalia lempute ant pacio wii.

Redagavo redcat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

full brickas, chipa turi ? update darei ? hmm taip paloshus brick gavai ? nelabai aisq kokiu budu :D, boot mii turi ar preloaderi ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu po updeito tikriausiai ivyko ;D chipa turiu, bet deja update blockeri buvau isjunges (drive key) chipas, deja jokio preloaderio neturiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakare jei turesiu laiko paieskosiu kazkur metes tutas kaip galima unbrickint be nk, tikiuosi turi gamecube controleri ?

 

dabar kokia versija, buvai cios corp suinstalines ? arba turejai cIOS249 tada tau pasiseke... o jei ne tai gali siaip cia dar paziurinet http://www.ps3news.com/Nintendo-Wii/guide-...do-wii-console/ bet be gc controlerio nk nebus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, as buvau irases ios249, dar buvau irases Starfall menu hackus. Tik vat gaila, kad neturiu GC pulto, gal kas galetu paskolinti ji trumpam?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Is anksto, pries irasius zaidima, su wii brick blockeriu isemus update, jokie brick negresia? Ar buna atveju, kai zaidimo metu, be update tiesiog uzsibrickina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Is anksto, pries irasius zaidima, su wii brick blockeriu isemus update, jokie brick negresia? Ar buna atveju, kai zaidimo metu, be update tiesiog uzsibrickina?

jei isemi update tai nebus brick ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.