Fighteris69

Batchdpg ir gba zaidimai ant dstt

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki nezinojau kur kreiptis,nepykite del naujos temos,prasau padeti man

Turiu ds lite ir kortele 2gb micro sdtt,zodziu ten galima mesti zaidimus,muzika filmus

del filmu:yra tokia programa batch dpg,sukonvertuoju su ja filma,ir permetu i kortele,idedu i ds ir neveikia,juodas ekranas,anksciau pries puse metu dariau ta apti veike,parsiunciau senesni batch,visvien neveikia,ka daryti,gal jau neimanoma taip?naudoju batch dpg 1.60,dar galvojau moonshell blogas,bet parsiuntus kita paaiskejo,kad ne prie ko,tai kas gali buti,ka patys papasakokite darot kad video veiktu,ka naudojat,aciu dar karta

db del gba zaidimu,ar imanoma ant ds paleisti juos,zinau kasete idejus imanomma,o faila permetus raso kad nea,betgal yra gudrybe kokia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki nezinojau kur kreiptis,nepykite del naujos temos,prasau padeti man

Turiu ds lite ir kortele 2gb micro sdtt,zodziu ten galima mesti zaidimus,muzika filmus

del filmu:yra tokia programa batch dpg,sukonvertuoju su ja filma,ir permetu i kortele,idedu i ds ir neveikia,juodas ekranas,anksciau pries puse metu dariau ta apti veike,parsiunciau senesni batch,visvien neveikia,ka daryti,gal jau neimanoma taip?naudoju batch dpg 1.60,dar galvojau moonshell blogas,bet parsiuntus kita paaiskejo,kad ne prie ko,tai kas gali buti,ka patys papasakokite darot kad video veiktu,ka naudojat,aciu dar karta

db del gba zaidimu,ar imanoma ant ds paleisti juos,zinau kasete idejus imanomma,o faila permetus raso kad nea,betgal yra gudrybe kokia?

Dėl filmų nežinau, bet tikrai neapsimoka filmus per NDS žiūrėt.O dėl GBA žaidimų tai tik su papildomu Gba Supercard'u ( Nesu garantuotas, bet esu dėl to, kad su paprastu DS supercard'u nepaleisi. )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl filmų nežinau, bet tikrai neapsimoka filmus per NDS žiūrėt.O dėl GBA žaidimų tai tik su papildomu Gba Supercard'u ( Nesu garantuotas, bet esu dėl to, kad su paprastu DS supercard'u nepaleisi. )

na dekui del gba,o del filmu lb reik,laukiu atsakymu,vaikui neisakysi idomu ar nea:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na dekui del gba,o del filmu lb reik,laukiu atsakymu,vaikui neisakysi idomu ar nea:D

Pabadyk pasinaudoti kita konvertavimo programa :o O gal tiesiog video blogas, ir jo nesukonvertuoja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.