patiknugaris

Nemazai naujoko klausimu

Rekomenduojami pranešimai

Gal tas tavo ISO failas blogas, ar bandei kitus zaidimus ir kitus ISO failus irasinet?

 

O gal tavo optinis irenginys blogas, kazkas turi buti blogai, jei pas kitus isiraso zaidimai, o pas tave ne...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas buvo gerai prieš savaite dar isyrašydavau ir viskas veikdavo o kaip imgburner visi pataria juo naudotis gal gali paaškinti kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alcohol ir Nero yra irgi geros programos, tu geriau pabandyk irasyti i DVD is kompo kelis paprastus failus, ten mp3 ar bele kokius kitus ir paziurek ar jie isiraso gerai ar ne, dar paziurek kai Nero ar Alcohol pasirenka optini irengini, gal nusimuse default irenginys i koki virtualu, o ne realu tavo, buna ir taip, o su Imgburner labai lengva naudotis, ten nieko ir aiskint nereikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As IMGBURNER dabar nenaudoju, gal kas naugoja tau paaiskins, na, jei netingesiu susiinstaliuosiu namie paziuresiu, parasysiu, dabar dar darbe sedziu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ko ten nesuprast. TEn paprasciau nei 2x2. Spaudi Write disk, pasirenki geima, nustatai greiti ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsisiusk IMGBURN ir rasyk ant 2x, tada tikrai veiks. Didziausia nesamone yra Alcohol 120%. Nuckrakint normaliai beveik niekada neiseina ir visokiu problemu kyla, o IMGBURN man atrodo nemokama yra ir dar nei karto nenuvyle, priesingai negu Alcoholis.

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka reik nustatyti verify ar test mode?

 

ziurekit kazko nesuprantu kai bandau rašyti ps2 per imgburn man išmeta tokia lentele

 

your image doesn,t appear to be of the correct format for burning onto a dvd

 

session1, track1

 

image track format: mode2/form1/2352

dvd track format: mode1/2048

 

would you like the program to convert the data to the correct format, on-the-fly, as it is written?

 

note: the actual image file is not changed.

 

 

ka man daryti? patarkit!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ten turbut ne DVD, o CD ivaizdis, tau reikia i CD-R irasineti...

 

Jei ivaizdzio dydis maziau nei 700 megabaitu, tai jis rasosi i CD-R, o jei nuo 700MB iki 4GB, tai toks zaidimas telpa tik i DVD-R, ir aplamai parasyk koki tu ten zaidima nori isirasyti, ir mes tau turbut iskart pasakysim i koki kompakta jis rasosi, nes as jau turbut apie 200 piratiniu zaidimu isirases, tai pacius populiariausius jau daugmaz zinau...

 

Ir pabandyk ne viena o kelis skirtinugus zaidimus isirasyti, tada matysi, gal kuris nors is ju gerai veiks, o test mode tai cia jis neraso i kompakta o ten sukuria virtualu kompakta harde, nas as specialiai pabandysiu atsisiust siandien turiu laiko paziuresiu kas ten tam IMGBURNER dedasi...

 

O verify patikrina kompakta ar jis 100% nuskaitomas...

 

Pasileidi ImgBurn, spaudi Write image file to disc...

 

Toliau, kur Source spaudi Please select a file... Pasirenki savo ISO faila, pas mane kaip pavyzdys FAHRENHEIT.iso

 

Toliau kaireje puseje parasyta:

Label: FAHRENHEIT

Imp ID: DVD-ROM GENERATOR

File Sys: ISO9660; UDF (1.02)

 

Ten dar apacioj visokie skaiciukai salia zodziu Sectors, Size, Time

Destination turi buti tavo Optinis irenginys, pas mane LG tai ten parasyta HL-DT-ST DVDRAM GSA4167B (E:)

Dar apacioj Test Mode ir Verify, Test Mode palieki tuscia, jei nori po irasymo patikrinti ar gerai isirase, uzdedi varnele ant Verify...

 

Desnej pusej visa informacija apie tavo DVD-R diska, talpa, gamintojas, palaikomi irasymo greiciai ir taip toliau, desnej apacioj irasymo greicio nustatymai:

Settings

Write speed as pasirenku 2x, nes virsuj desnej, kur Supported Write Speeds pas mane yra parasyta 2x; 4x; 8x; 16x

Copy: 1

 

Ir kur apacioj kairej nupiesti du kompaktai ir tarp ju zalias trikampis, spaudziu ant ju ten tooltipas dar issoka Write...

 

Tada issoka langas su daug visokiu skaiciuku ir prasideda irasymo procesas, kuris yra labai letas, nes greitis mazas tik 2x... Visi skaiciukai ten mirga, marga, zalios linijos ten makaluojasi ir irasineja iso faila mano kompas...

 

Tada, kai baigia irasynet, ismeta kompakta ir vel itraukia, ir pradeda tikrinti ar gerai jis isirase Verifying...

Ir kai patikrina, ismeta lentele Operation Successfully Completed! Spaudziu OK, isimu kompakta, uzrasau ant jo su markeriu FAHRENHEIT ir idedu kompakta i savo PS2, bet zaidimas neuzsikrauna, nes mano lazeris seniai nusproges...

Redagavo Neziniukasne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.