leshykas

kaip pajungti xboxa prie interneto?

Rekomenduojami pranešimai

manau 10metru kabelis ir 2vnt antgaliuku nekainuos daugiau kaip 5 svarai. tik teks pasiieskot spec repliu antgaliukams uzspausti

Redagavo ppdonce

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau, kad prikeliu sena tema, bet naujos kurti nenoriu.

Taigi toks klausimas suvedu visus duomenis i xbox'a ikisu laida, jungiuos prie live, bet vistiek neprisijungia, net pirmo network nepraeina, kaip isspresti sia problema?

 

P.S. Internetas Erdves, IP vidinis.

Redagavo refresh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau, kad prikeliu sena tema, bet naujos kurti nenoriu.

Taigi toks klausimas suvedu visus duomenis i xbox'a ikisu laida, jungiuos prie live, bet vistiek neprisijungia, net pirmo network nepraeina, kaip isspresti sia problema?

 

P.S. Internetas Erdves, IP vidinis.

kisi nuo kompo laida tiesai i xboxa? :D ar turi routeri?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kisi nuo kompo laida tiesai i xboxa? :D ar turi routeri?

Turiu routeri, bet kazko kai ikisiju i rozete ji, nereguoja. Todel is modemo kisu tiesiai i X'a. Tiesa, mano internetas belaidis. Tiksliau internetas iki mano namu ateina per "interneto stoteles" (taip apibudino tiekejas), o tada per laidus pas mane i namus. Redagavo refresh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprast ,, routeris ikisus i razete nereguoja?'' jokios lemputes net neuzsidega? modeli pasakyk jei nesunku. seip per routeri paprasciausiai butu prisijungt , nes visus tuos kodus pats automatiskai suveda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprast ,, routeris ikisus i razete nereguoja?'' jokios lemputes net neuzsidega?

taip ir yra

modeli pasakyk jei nesunku.

KONG

CMP-ROUTER10

MADE IN CHINA :rolleyes:

Redagavo refresh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau 10metru kabelis ir 2vnt antgaliuku nekainuos daugiau kaip 5 svarai. tik teks pasiieskot spec repliu antgaliukams uzspausti

perkant daugelyje parduotuviu iskarto uzdeda antgalius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi neprisijungia prie neto, pro pirmą nepraeina. Erdvių Wireless, Linksys, bet jungiuos per pc. Nu ta prasme Bridge Connections ir per ethernet kabelį. Ir nieko nesigauna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki,pas mane Mikrovisatos netas,ikisu i kompa laida po to dar lan prijungimas yra per ta nieko nesigauna,suvesti visi mac ir ip kompo ir t.t.bet vistiek nejungia prie nei pc nei live,bandziau visa diena vistiek nieko gal kas galetu isaiskint tiksliai ar atsiust video kaip daryt? :thumbsup4: Interneto laida ikisus i xboxa vistiek nieko neprikonektina.Labai reikia sitos pagalbos buciau labai dekingas.mano skype: fredinis007.

 

P.S. Routeris butinas? Nes as be jo bandau.

Redagavo Fredinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo routerio junk. :thumbsup4: Koks X'as tavo? Slim? :) Jei slim, junk per Wireless. Jai turi Falcon'ą, tada gal Wireless adapteri turi? Junk per Wireless. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,pas mane yra laidinis netas xbox'as jasperis tai jai as noriu pasijunkt prie neto tai man tik routerio reik?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,pas mane yra laidinis netas xbox'as jasperis tai jai as noriu pasijunkt prie neto tai man tik routerio reik?

taip tik routerio arba antros tinklo plokstes i pc,bet nemanau kad visalaik noretusi pc naudot kad xbox palost. routeris ir daugiau nieko.aisku jeigu internetas nera prisegtas prie tavo pc IP. jei laisvas tai laisvai bet ka pajungsi,tuo paciu ir xbox.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal dar zinot kur lietuvoi geresni routeri isigyt ir kokia kaina mazdaug butu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.