leshykas

kaip pajungti xboxa prie interneto?

Rekomenduojami pranešimai

As neturiu nei routerio nieko,laidas i pc arba i xboxa bet viska nustacius nieko gero.Nzn ka daryt,ar pirkt routeri ir tikrai eis? Nenoriu apsigaut visgi nemazi pinigai.O be routerio niekaip pasijungt neina? Pwz kad is kart is laido interneto i xbox ikisi ir losi ar neina taip? :/

 

Xbox jasper elite 120gb

 

P.S. Ar veikia kaip kabeli ikisi i xboxa netas? Ar pajungt eitu? Jai taip tj kokius duomenys vest i IP,mac ir pan. ar reikalingi sitie dalykai.

Redagavo Fredinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o toks routeris tiktu?skelbiu.lt/skelbimai/d-link-di-604-router-10295992.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jop tiktu. Pats su tokiu puikiai Lietuvoje su PS2 online žaidžiau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gerai nes pas mane per toki netas pajunktas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki mane istiko tokia beda. Noriu pasijungti savo xbox360 i interneta. Ikisau interneto kabeli ir suvedus visus reikiamus duomenis kaip cia kad daug kas patare nieko nevyksta. Ar gali buti variantas kad jungtis sugedus ar tiesiog reiktu nusipirkti ta wifi ir tada bandyt per routeri gaudyt ta neta nes noris prisijungti zaisti online o neina niekaip tas labai erzina prasau padekite patarkite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu darei test connection, ar tik kabeli ikisai ir viskas?

Nereikia nieko vest is karto, pirma padarai test connection ir jei tada neveikia gali bandyt vedinet visokius duomenis.

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai o ar tame yra skirtumas nes kai suvedi duomenis tada ir bandi sujungti tave prie neto ka tas test conection isvis duoda manau kad nieko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai pirma daryk test connection su auto nustatymais, paskui bandyk viska vedinet. Vesti tuos IP ir MAC reikia tik tada jei neiseina prisijungti su auto nustaymais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei su auto nustatymais neišeis laidą tiesiai inkišus, tai tada suvesk tik MAC adresą ir viskas veiks ;p

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal jus man padesit? taigi gavau savo issvajotaji xbox 360 S 250gb su zaidimais . nu viskas gerai buvo as jau juos perejau daba galvoju reik zaisti online nu tai per wi-fi bandziau tai ten teko vest WPA labai ilgas kodas bet suvedziau pradejau testuot xbox live tai net neuzkrauna kur yra XBOX-------TEO-0000000 nikaip nedaeina iki TEO nu tada teko bandyt per laido nuo modemo tai ikisau wel spaudziau testuot tai tada jau daejo iki XBOX LIVE ir tos lenteles 1/3 uzkrove ir ismete lentele kad reik uptade as paspaudziau yes ten man pradejo siust ten rode kad jau parsiusnte 3is3 paskui vel kazkas siuntesi (rode tik downlanding) ir ismete error pora sakiniu ir skaiciai nepamenu skaiciu bet atrode taip 0000-0000-0000. tai ka man daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei su auto nustatymais neišeis laidą tiesiai inkišus, tai tada suvesk tik MAC adresą ir viskas veiks ;p

 

o kur west ta mac adresa? pas mane Ip settings, Ip address, Subnet Mask, Gateway, Primary dns server, secondary dns server. Mac nera, o ant situ wisu ishwardytu neleidzia nei wienam raidziu westi, o mac adrese ju yra kaip suprantu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai atsiprašau, kad atgaivinau tema, bet man reikia pagalbos. Gal žinot kodėl kai jungiu šitą kompiuterio kabelį į xbox, viską rodo, bet nepakrauna ant 2 kai testinu. Rašo kažkoki ištraukite savo modema,rauteri ir vėl ikiškite ir palaukite 30sec. Kai atlieku aš tuos nurodymus išmeta dar kažkokią lentelę. Ten rašo tipo neveikia kažkas reikia tipo pakalbet su IST kazkokiu ten ir tt. Kiti sakė kad iš kompiuterio interneto kabelio įmanoma pasijungt, bet man neišeina kažkodėl.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip per omnitel 3g interneta pajungti xbox live

Redagavo IGNOLTA
Jei nori, kad kas nors atsakytu, tai kita karta bent klaustuka padek sakinio gale.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.