Lukrin

Nauji xbox 360 be papildomo radiatoriaus ant GPU ir nenuskaitomu dvd rom

Rekomenduojami pranešimai

katik isardziau laikau sita dvd roma savo rankoj, heatsinkas yra dar ;] taigi tikiuos gales nuflashintj ji..

 

na turetu duot ji nuskaityt be jokiu problemu nes dvd romas august irgi turetu buti net gal dar anksciau gamintas tu geriau megink dar karta viska perziureti ir tiksliau tray atsidaryt nes man viskas pavyko is pirmo karto nors tikrai zinau kad tu patirties turi daugiau nei as :D o siaip nemeginai su probe/spear pradzioj ji nuskaityt? nes esu skaites kad tada kai megini su probe traukt rakta tada jis uzsirakina ir nera jokiu budu istraukt dvd key

skaiciau xecuter forume reikai kaip ir kitam taske probe kist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na turetu duot ji nuskaityt be jokiu problemu nes dvd romas august irgi turetu buti net gal dar anksciau gamintas tu geriau megink dar karta viska perziureti ir tiksliau tray atsidaryt nes man viskas pavyko is pirmo karto nors tikrai zinau kad tu patirties turi daugiau nei as :D o siaip nemeginai su probe/spear pradzioj ji nuskaityt? nes esu skaites kad tada kai megini su probe traukt rakta tada jis uzsirakina ir nera jokiu budu istraukt dvd key

O is neflashinto drive'o galima istraukti rakta be probe/spear?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

katik isardziau laikau sita dvd roma savo rankoj, heatsinkas yra dar ;] taigi tikiuos gales nuflashintj ji..

skaiciau xecuter forume reikai kaip ir kitam taske probe kist.

jei 83850c modelis nereikia probe/spear isvis uztenka tik CK3 ir VIA

 

O is neflashinto drive'o galima istraukti rakta be probe/spear?

taip galima jei pas tave ne liteonas 74850C modelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DG16D2S-09C sitas pas mane, su 83850c, bet skaiciau buna po mikruske dvd romo ta kur conectoriai modelis 2 arba 3, 2 eina isgaut koda is 3 ne...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

degenerated paaiskink placiau be ck3 kaip viskas daroma nes jokios info nerandu... ;/

Pries ~3 dienas persiflashinau is 1.51 i 1.6 be ck3. Kad atidarytum iki puses ta stalciu tai ijungi x'a, tada istrauki power cable is dvd drive(ten kur jungia dvd-drive su x'u),sustumi iki puses stalciu ir ikisi atgal ta laida. Nebeuzsidarys tada. Poto viska darai normaliai ir kai reikia isjungti ir ijungti drive per maziau nei 3 sekundes tai buvo sunkiau. Pradzioj bandziau tiesiog isjungti ir ijungti x'a, bet nepavyko. Daugkartu bandziau ir nieko. Poto sumasciau, kad reikia uber shuck norris stailu greitai istraukti ir atgal sugrusti power cable. Pasidejau ant kedes, atsisedau ir pradejau treniruotes. Po 15 min treniruociu su chronometro pagalba pavyko pamatyti, kad istraukiu ir igrudu per 1.8x sec. Tai vat pabandziau dar karta paleisti erase ir pagaliau pavyko pervesti i vendor mod'a. Sutaupiau 50 $ uz ck3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na gerai man randa biose sata cd rom ir modelis yra kad cia lite onas DG-....... bet va man nei jungleflasheris neranda nei dosflash 32 bitu, iprepas neapdaro bootable flopiko nebaigia, o LO83info_32.exe man net neuzsitartuoja ... ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ta porta kur yra dvd romas prie port properties: (jungle flasheryje raso)

 

I/O Adress: 0xFFE0

Type: SATA

Channel: Primary

Postition: Master

Device: APKU1MKA IDE Controller (bet sitam tikrai stovi dvd romas nes kitus isjungiau is device manager tai liko sitas...)

 

Drive Properties:

 

Vencor: No Drive Detected!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ta porta kur yra dvd romas prie port properties: (jungle flasheryje raso)

 

I/O Adress: 0xFFE0

Type: SATA

Channel: Primary

Postition: Master

Device: APKU1MKA IDE Controller (bet sitam tikrai stovi dvd romas nes kitus isjungiau is device manager tai liko sitas...)

 

Drive Properties:

 

Vencor: No Drive Detected!

O tai cia pas tave VIA?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

integruoti i pc VIA controleriai satos, bet man gryba pjauna kai pajungiu ji, biose randa normaliai o cia ne... gal iprepa kas nors turi paruosta jau flashinimui ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va turejau toki xboxa savo rankose vakar ir galiu patvirtinti kad xboxai be papildomo radiatoriaus istikruju yra su nenuskaitomais dvd romais nes vakar meginau ir nieko nepavyko visada mesdavo kad failed nors dvd romas buvo pagamintas 2009 july kazkokia neteisybe nes dariau naujsni dvd roma ir viskas pavyko kuo puikiausiai tad ka reikia laukti kol xakeriai isras buda kaip is sito dvd romo istrukt dvd key ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.