res5ect

Metro 2033

  Rekomenduojami pranešimai

  Nuotrauka THQ

  4a-games METRO 2033 is an action-based survival horror FPS set in a post-nuclear apocalyptic world.

  Sci-Fi First-Person...

  Release: Q1 2010

  Dar 2006 metais buvo paskelbta apie planus kurti fantastinę pirmojo asmens šaudyklę Metro 2033, tačiau pirminė 2008-ųjų išleidimo data ėjo ir praėjo. Grupelė žmonių dirbusių prie S.T.A.L.K.E.R. žaidimų atsiskyrė nuo GSC World kompanijos ir įkūrė savo studiją 4a-games.Šiandien situacija keičiasi, nes THQ leidėjai pranešė, kad Ukrainos kūrėjų 4A Games projektas jau finišo tiesiojoj ir žaidėjus turėtų pasiekti kitų metų pradžioje.

   

  Žaidimas kuriamas pagal to paties pavadinimo rusų rašytojo, Dimitry Glukhovsky, romaną. Metro 2033 perkels mus į netolimą ateitį, kur žmonija beveik sunaikinta apokaliptinės tragedijos 2013 metais. Kadangi didžiuma Žemės paviršiaus pavirto nuodinga ir pavojinga dykuma, vieni paskutiniųjų išgyvenusių žmonių slepiasi Maskvos metro tuneliuose.

  Nuotrauka

  Žaidimo veiksmas vyksta 20 metų po katastrofos. Jums teks įsikūnyti į Artiomo vaidmenį, kuris visą savo gyvenimą praleido po žeme. Nors THQ nedetalizavo žaidimo veiksmo, leidėjas išdavė, kad žaidėjams teks kovoti su įvairiais mutantais tiek ant žemės, tiek po žeme. Tuo tarpu ukrainiečiai 4A Games prasitarė, kad Metro 2033 bus derinami pirmojo veiksmo šaudyklės ir vaidmenų žaidimo bruožai, panašiai, kaip neseniai išleistas Borderlands.

   

  Mane pati labai sudomino sis zaidimas nes esu didelis S.T.A.L.K.E.R. gerbejas tik tiek kad ji tekdavo losti an PC ir nebuvo versijos ant konsoliu, na manau dabar bus patenkinti tokie kaip as kurie nori pazaisti tokio tipo zaidima ant savo konsoles.

   

   

  Nuotrauka

  Nuotrauka

  Nuotrauka

  Nuotrauka

  Nuotrauka

  Redagavo res5ect

  Dalintis šiuo pranešimu


  Nuoroda į pranešimą

  hmmm viska pateikta labai gerai tik.....scalman jau buvo sukures tokia tema bet prie pc o ne xbox360, bet kalba ten ein ir apie xbox versija tai gal geriau sujungti i viena tema kad nesokinet no vienos prie kitos :thumbsup4:

  Dalintis šiuo pranešimu


  Nuoroda į pranešimą

  hmmm viska pateikta labai gerai tik.....scalman jau buvo sukures tokia tema bet prie pc o ne xbox360, bet kalba ten ein ir apie xbox versija tai gal geriau sujungti i viena tema kad nesokinet no vienos prie kitos :thumbsup4:

  siaip ten kalba ejo tiesiog apie zaidima,ne apie kazkokia versija,taciau kadangi visi X turetojai nore palosti ji butent ant X tai pagrinde mums rupi X versija aisku. o temas tikrai butu geriau sujungt.ir cia siaip nieko naujo nera ,tik va kai kam pravers lietuviskas aprasymas aisku.

  Dalintis šiuo pranešimu


  Nuoroda į pranešimą

  Sorry nzn , prameciau xbox zaidimu paieska naradau ir idejau info ..... o pc zaidimais nesidomiu tai ir neziurejau. Jei yra toke tema galima ir istrint...

  Dalintis šiuo pranešimu


  Nuoroda į pranešimą
  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

   • https://lt.wikipedia.org/wiki/Puslaidininkis Nesu fizikas bet kiek suprantu, tai medžiagos kurios naudojamos buitinių prietaisų ir mikroschemų bei chipu gamyboje, unikalios dėl savo savo fizikinių savybių.  Kiek skaičiau tai auto gamintojai susiduria su dar didesniu trukumu, kadangi didžiąją dalį puslaidininkių gamintojų didžiąją dalį resursų atiduoda išmaniųjų gaminių gamintojams kaip Apple, microsoft ir t.t    
   • Ne i tema, bet dar truputi. Manau, kad bausme turi buti pamatuota. Jeigu tave vanoja su lygintuvo laidu tai nera normalu. Jeigu auklejimas pereina i smurta irgi nera normalu. Bet mane pvz., dirzas gautas is tevu atvede i prota. Ir tikrai as negavau jokios traumos apie kuria dabar galeciau papasakoti. Bet siuolaikinis auklejimas yra tragedija pagal mane. Atemimas telefono ar tos pacios konsoles, interneto laido istraukimas.. Absurdas. Bent jau as nezinau, ka su tokiom priemonem galima isaukleti. Zinoma, gal as klystu, bet.. Tokia mano nuomone. Po to matome tevu vaikus parkritusius parduotuveje ir puolusius i isterijas del nenupirkto Puponauto. 😄 p.s. Taip. Teisingai pasakei apie patycias. Cia vienas is tu dalyku del kurio amerikoje ivyksta tiek saudyniu, kalbant apie mokyklas. Bet geriau suvers GTA zaidimui ir toliau nematys tikrosios problemos.
   • Aišku kad ne. Bet apkaltinti tai kažką tai reikia ir žymiai paprasčiau apkaltinti kompiuterinius žaidimus, negu bandyti keisti kažką tai visuomenėje dėl atskirties, patyčių ar netolerancijos. Kitokių aspektu tas pats liečia ir savižudybes, bet čia jau ne musu forumo tema. Kaip pavyzdį pamastymui galiu pateikti tokį - politikai mėgsta rėkti kad žaidimai skatina žairumą, a ne ? O pvz. tai kad vaikui tėvai namuose naudoja fizines bausmes, ne skatina jam žiaurumo?  
   • Taip. Cia butu daug nuomoniu ir gincu. Australijoje turbut uzdraustu net nesukurus tokios technologijos. Zinant ju poziuri i ziauruma. As aisku ne specialistas, bet as nemanau, kad cia del zaidimu eina i mokyklas saudyti bendraklasiu. Manau, kad su tais zmonemis yra kazkas daugiau ivyke. Bet zinoma lengviausia apkaltinti zaidimus. Ir siaip kai pagalvoji, kiek reikia zaisti, kad tu realaus gyvenimo neatskirtum nuo virtualaus? Siuo klausimu turbut europje saugiau negu statuose.   Beje, as butent apie tai ir pagalvojau, kad jeigu jau darytu zaidime tai nedarytu realiame gyvenime. Aisku teroristam toks simuliatorius butu pats tas treniruotis, bet.. Maximoje parduoda peilius. Tai nezinai su kokia paskirtim jis bus nupirktas. 🤔
   • Teisingai skaitei, PS5 labai gerai eina visame pasaulyje, nes kaip ten bebūtu tiesiog eilinį kartą yra geresnė konsolė, turiu omeny būtent kaip "game device" visumą, o ne pagal sausas technines charakterisitikas. Nors aš visiškai nespjaunu ir į Boxą. Jeigu jam galu gale atsiras bent keli išskirtinai žaidiamai, pvz. Starfield, Hellblade II, TES nauja kokiems metams padarys XBox exclusive, Scorn neaišku kaip atrodys, tai kodėl gi ne, be to jis ne deficite ir kaina visą laiką prieinama. Best of both worlds taip sakant. Vat čia jau ir gali būti pavojus, jeigu rimtai kalbėt, kad ne visai stabilios psichikos žmonės (o tokių yra nemažai, patikėk manim) gali pradėti neatskirti fantaziją nuo realybės. Bus problemų tuomet kai GTA patirtį supainios su real live. Kol kas kiek darė tyrimų, tai neatskleidė ryšio tarp kompiuterinių žaidimų ir didesnio smurto pasireiškimo (nors kai kurie politikanai ir labai norėtu), kaip tik yra nustatoma kad žmonės, kurie žaidžai gaimus yra mažaiu linkę į smurtą ar ekscesus real live, nes gali išsikrauti ir savo fantazijas įgyvendint. Bet su į smegenis montuojama VR kas žino.
  • 101 PS5 dizainas

   1. 1. Ar jums patiko PS5 dizainas?


    • Taip
    • Ne
    • Neturiu nuomonės

  • Naujausios viktorinos