KypuTeTpaBy

activate.iso 4 Wave į 3 Wawe

Rekomenduojami pranešimai

Jei pas taves 1,6x nieko nepatchini ir rasai tekken 6, kaip anksciau visus game rasei, poto per nero isirasai activate iso, kai nori zaist zaidima, idedi activate iso, ji paleidzia kaip filma, tada istrauki ta activate iso ir dedi zaidima ir ji tau paleis :) nesunku gi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pas taves 1,6x nieko nepatchini ir rasai tekken 6, kaip anksciau visus game rasei, poto per nero isirasai activate iso, kai nori zaist zaidima, idedi activate iso, ji paleidzia kaip filma, tada istrauki ta activate iso ir dedi zaidima ir ji tau paleis :) nesunku gi :)

hmmm. as pe nera nerasiau tokiu daiktu as tik per imgburn rasydavau gal kur guid'as yra kip yrasinet ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.n-sistemos.lt/ftp/Activate.zip is cia siusk activate iso, kaip irasyti, cituoju:

 

1.Isigykite DVD diską DVD+R DL (tokį pat diską į kuriuos rašote žaidimus).

·

 

2.Atsisiūkite failą “Activate.rar” čia...

·

 

3.Išarchyvuokite (bus vienas failas “Activate.iso”).

·

 

4.Su NERO Burning Rom atidarykite “Activate.iso” failą.

·

 

6.Nustatykite, kad rašysite į DVD diską, o ne į CD diską.

·

 

5. Nustatyti įrašymo greitį x2.4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a is kur man zinoti koks pas mane yra ixtremas? tik viena zaidima teturiu neorginalu ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebūtina gi su nero, gali ir su img burnu ar clonecd ;P

O koks fw nesužinosi xbokso dvd romo prie pc, bet žiūrėk jei paleidžia kokį dirt2 ar nba 2k10 tai bus 1.51 arba 1.6 jei ne tai mažesnė :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat,kad tik shift teturiu is isirasytu dvd, kiti orginalus :thumbup: bet man neina su activate.iso tas bajeris...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat,kad tik shift teturiu is isirasytu dvd, kiti orginalus :thumbup: bet man neina su activate.iso tas bajeris...

Pas tave arba 1.51 arba 1.6 nes nfsshift jau wawe3. Active.iso tinka tik 1.6 arba 1.51 hitachi romui (nors 1.51 hitachi net nereikia active.iso).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** su tuo imgburn tai nesąmonės.. Rašiau activate.iso į diską, ir pradėjo klausinėt, ar rašyt į pirmą sluoksnį, ar varyt į abu, kaip įprastai. Nu spaudžiu yes, varom į abu kaip visada. O pasirodo neveikia šitaip.. Neveikia MW2 prieš tai panaudojus activate diską. Žooždiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O blam zmones o ka daryt kad veiktu zaidimai taip kaip senais laikais? ;DD Atsisiunti ir paprastai isirasai be jokiu active iso ir t.t Isirasyti 1.61FW?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kartais nereikia updeito parsisiųst iš xbl ? Nes man jau kelinta diena vis kiša updeitą kažkokį. Nežinau kaip čia tai susiję, bet gal..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip cia visi sneka, kad patchint tiktais ant 1.51 non-hitachi.

O tai patchinimo budas neveiks ant 1.6?

Ne į temą

zinau, kad galima activate.iso nauduot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jeigu as patchinau savo xboxa 2008.12.20 kartu su dashboard update tai koks pas mane dabar skaitos ixtreme firmware ir koksai wawe 2 ar 3? dekui lb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ei o tai kaip su tuo active.iso isirasyt zaidimus i hdd is kompaktu m? ar tiesiog lost visada is cd?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jeigu as patchinau savo xboxa 2008.12.20 kartu su dashboard update tai koks pas mane dabar skaitos ixtreme firmware ir koksai wawe 2 ar 3? dekui lb

nu tu ir pavarei cia :DDDD tikriausiai norejai pasakyt flashinai ir pats turetum zinot, koks pas taves dabar fw :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu flesinau ir kas cia jau tokio juokingo? tai gal del to ir klausiu kad pats net neisivaizduoju koks pas mane yra, bet matau nieks negali padeti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.