Zipidi Duda

Cannot install update, disc is unreadable

Rekomenduojami pranešimai

ta prasme kai ir is MS saito atsisiunti NXE update jis irgi buna systemupdate uzvadintas ir t.t taigi atsisiusti sena update palyginti ar mazdaug sutampa failai ir galima bandyti tada nukopijuoti ta.

tik live... o ko tu ten nesijungi seip? ban'ed? ar tiesiog kabelio neuztenka?

Ne į temą

Rasiau 16 pranesime.
Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikas ignolta mano xbox baned todel negaliu is live to update plz padekit labai noriu sulost modenra warfare2 ir dragon age ka man bedaryti?

 

tai kas nors galit paaiskinti kaip paleisti tuos naujus zaidimus nes tas update neisiraso?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip supratau neiaks dar nebande is disko updatintis nuripine update? atsisiusiu liberty city stories nukopinsiu pdate ir cia imesiu gal kam veiks tada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parsissiusk is ten kur idejau ta puslapi ir viskas bus ok pats isbandziau :throw:

 

pas mane irgi taip pat buvo esu gaves bana tai is live nera budu parsisiusti tai pabandziau is ten ir viskas puikiai veikia pas tave kuri fw pas mane 1.5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parsissiusk is ten kur idejau ta puslapi ir viskas bus ok pats isbandziau :throw:

 

pas mane irgi taip pat buvo esu gaves bana tai is live nera budu parsisiusti tai pabandziau is ten ir viskas puikiai veikia pas tave kuri fw pas mane 1.5

as viska darau , kaip tam puslapy surasyta , nu ir po to ta flasha ikisu i xboxa bet jis nereaguoja , niekas neatsitinka , neateina tokia lentele , kurioje stovi , ar noriu update daryti , nors viska darau taip , kaip tam puslapy nurodyta ...

Redagavo ROxOr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu daryk taip isjunk xboxa idek fleske aisku isitikink kad fleske suformatuota i fat32 sistema tada ijunk xboxa ir automatiskai xboxa pasiims ta update sekmes :throw:

 

na pasiziurek kad tavo fleske butu fat 32 o ne nat eini ant fleskes spaudi desini peles klavisa ir tada properties ir turi buti parasyta file system FAT32 nes xbox nenuskaito jei yra nat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu daryk taip isjunk xboxa idek fleske aisku isitikink kad fleske suformatuota i fat32 sistema tada ijunk xboxa ir automatiskai xboxa pasiims ta update sekmes :unsure:

 

na pasiziurek kad tavo fleske butu fat 32 o ne nat eini ant fleskes spaudi desini peles klavisa ir tada properties ir turi buti parasyta file system FAT32 nes xbox nenuskaito jei yra nat

suformatuota i fat32 sistema , bet vistiek update nepasileidzia... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://failai.in/F9CC4F99F0/_SystemUpdate.rar

 

pabandziau is GTA liberty city stories nusikopint update. virsuj prisegtas pabandykit isimesti i rakta ir ziurekit kas bus.

 

dar galima rasytis i diska ar t.t. daugiau info cia: http://www.xbox.com/en-GB/support/xbox360/system-update.htm

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.