Zipidi Duda

Cannot install update, disc is unreadable

Rekomenduojami pranešimai

Nezinau... Man nei su tuo is linkomanijos nesigavo, nei su tuo kur kiler01 dave, flashas FAT32, kai ziuri per photos ar video tai rodo visus failus, bet kai idedi flasha-nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau... Man nei su tuo is linkomanijos nesigavo, nei su tuo kur kiler01 dave, flashas FAT32, kai ziuri per photos ar video tai rodo visus failus, bet kai idedi flasha-nieko.

man tas pats , visus minetus updatus bandziau , bet idedu flasha i xbox ir niekas neatsitinka :D

 

aisku gali buti , kads xboxas niekviena usb atpazista ...

Redagavo ROxOr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sugalvojau dar viena buda tik nelabai tikiu, kad suveiks:

Reikia atsisiusti xbox 360 zaidima, kuris nera wave 4 ir i to zaidimo iso faila imest ta update nauja is gta, tai gal tada uzsiupdatins.

Ka manot ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sugalvojau dar viena buda tik nelabai tikiu, kad suveiks:

Reikia atsisiusti xbox 360 zaidima, kuris nera wave 4 ir i to zaidimo iso faila imest ta update nauja is gta, tai gal tada uzsiupdatins.

Ka manot ?

O pvz.: Dirt2 gali buti tas naujas updatas? Nes siaip ten yra updatas, tik nezinau koks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai lieka viena iseitis: susiraskit drauga/forumieti kuris jums leistu pas save susiupdatint viska. :) nes man jau asmeniskai gan isseko idejos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn as idedu ta update i flasha ir ikisu i xboxa , bet nieko . nieks neatsitinka ...

nu kur dave tomazz ta updeita taj jis pasileido susiformatavau usb rakta i fat32, ikisuau i xboxa nk, tada pakisiojau ji is vienos skylutes i kita ir pasirode langas su updeitu, o db jau perejes as ta gta XDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.