seniecka

Žaidimai stringa / nepasileidžia? Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Gal tiesiog "vienkartinis" uzluzhimas, nemanau kad kazkas rimta del ko pergyventi reiketu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu moki nuramint, siaip visa diena sazine griauzia.... kodel isijunge ir vis sau galvoju variantus , ar ci del to akd siusti ar dar kas .... tai siaip man pakibdavo pora geimu... bet anskciau taip nemiau i plaucius.. :roll: tai zinai sens cipas yr sens daro savo... ir uzluzta ir other shit .. karts net nepasirodo vaizdas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rasyk su dvd decrypter, jis raso kokiu nori greiciu,alcoholis tam dalykui netinka,be to dvd decrypter daug paprastesne,nors man tai nestringa niekas ir 8x greiciu,bet dabar rasau 4x greiciu,pats tas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jautrus zhmogus seniecka :lol: gerai kad jau ramiau. beto senuka turi kaip sakei, tai nera ko stebetis kad kartais sugrybauja. neimk i galva. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad daugiau butu tokiu zmoniu... :lol: , dekui... siaip man ein viskas tik cia labai retai taiop atsitink.... gerai akd paprastas avzivimas optionai , o ne carrera kai varai ir neuzsiseivini... :) , be to daba siunciuos the godfather tokio apcio dydzio , ir tokio pacio tipo fialai kaip praeito krui buvau atsisiuntes , bijau kad ir sits neveiks... ir tai dusdamas ant 3kB/s daba siunc nenoriu akd viska snueitu shuniui ant uodegos... krc rasysiu i verbatima geima ant kokiu 2-4x greiciu.... siaip visuomet ant 8x , tai gal ir pakibo del to akd per greitai irasyts...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, beje primink kox konsoles modelis tavo? Tikiuosi jeigu senas modelis - didelis, rashai y DVD minus R?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano ps2 versija SCPH-39004 , berods v7 ... siaip viena geima rasiau i dvd+r , gerai ein , nu viena syk apstrigo bet vieninteli....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, beje primink kox konsoles modelis tavo? Tikiuosi jeigu senas modelis - didelis, rashai y DVD minus R?

nesutinkusu tavim,pas mane senas didelis ps2 ir eina + visi ,minusiniai grybauja ,taip kad cia ne visiem tinka tas pats

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar yra taip ziurek, yra 3 PS2 "evoliucijos" stadijos nuo DVD-R iki DVD-/+R skaitymo:

 

Is pradziu visi senieji tegalejo skaityti tik minusinius, grubiai ju kiekis gali buti ~70-80% Tokie į pliusa nereaguoja niekaip.

 

Veliau kiek naujesnes laidos, bet visvien stori PS2 jau palaike + ir -. Kiekis ~ 20-30%.

 

Visi slim serijos ps2 modeliai be isimties skaito - ir +.

 

Ir dabar paaishkinsiu, kodel klausiau kad y minusinius rasho seniecka. Kokia tikimybe kad jis tures + ir - nuskaitanti PS2 stora modeli?

 

70-80% yra tikimiau ar 20-30%

 

Taigi. Manau man daugiau aishkint nebereikia, jeigu supratai ka norejai suprasti - jau busi suprates. Jei ne, tai nelabai turiu noro ir beaishkint. Visgi, tema ne pati svarbiausia.

 

 

@seniecka. Beje primink tu ish tako puteisi ta NFS carbon? As kai jy parsiunciau tai 22-tras archyvas buvo suvarytas ir ishextractint net negalejau. No wonder jei kasnors ishsirove ta archyva su apgadinta dalim ir ji neveikia tam tikroje zaidimo vietoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nfs carbon siunciausi is blackcats-games.net ir failai tokie buvo kaip godfather... jau apstebejau geriau akd butu rarai.... nes kai fialai riek daryt su winraru ir ans jauciu tuos failus blogai nuripin....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nfs carbon siunciausi is blackcats-games.net ir failai tokie buvo kaip godfather... jau apstebejau geriau akd butu rarai.... nes kai fialai riek daryt su winraru ir ans jauciu tuos failus blogai nuripin....

na gal taip pataikei nes man tai kol kas tokiu dalyku nebuvo kad uzstrigtu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.