seniecka

Žaidimai stringa / nepasileidžia? Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Na, be dulkiu valymo tai neapsiesiu, kaip suprantu. Tik man klausimas klyba, kodel su neorg. pulteliu jis neuztringa, kas per magija, gal reikia ir PS2 org. pultelio kontaktus pravalyti or something.

 

pabandyk atjungt vibrikus originaliam pultui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O zinok ka? Vakar virsutine dali nuemiau, ispuciau dulkes, kiek sugebejau, isemiau dulkiu gumulus prie lazeri judinancio mechanizmo ir dabar veikia be priekaistu, ispirmo karto uzsikrauna ir neuztringa, o siaip maziau krebzdesiu skleidzia bezaidziant. Didelis dekui uz tai! :unsure:

 

Dabar sita problema:

Taigi, uzsinorejau ant PS2 Slim (SCPH-70003) pasimegauti PS zaidimais, o tam, kiek zinau, butina PSOne atminties kortele, taigi, siandien as ja isigyjau, matosi, kad panaudota kaip reikiant (uzmokejau 20 lt), atvaziuoju mano, idedu ta kortele (SCPH-1020) ir ziu - jos neaptinka. PS1 zaidimuose irgi juos neaptinka. Pravaliau kontaktus ir nieko. Tik nesakyk, kad mane jis apdurnijo?

Stai juos vidus, atrodo labai jau itartinai: http://img808.imageshack.us/img808/286/pssavec...

 

O gal PS2 Slim modelis juos neskaito?

Ir apkritai, kokios tipo PS1 atm. kort. labiausiai tinka mano PS2 Slim'ui?

Redagavo Pavelas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O zinok ka? Vakar virsutine dali nuemiau, ispuciau dulkes, kiek sugebejau, isemiau dulkiu gumulus prie lazeri judinancio mechanizmo ir dabar veikia be priekaistu, ispirmo karto uzsikrauna ir neuztringa, o siaip maziau krebzdesiu skleidzia bezaidziant. Didelis dekui uz tai! :unsure:

 

Dabar sita problema:

Taigi, uzsinorejau ant PS2 Slim (SCPH-70003) pasimegauti PS zaidimais, o tam, kiek zinau, butina PSOne atminties kortele, taigi, siandien as ja isigyjau, matosi, kad panaudota kaip reikiant (uzmokejau 20 lt), atvaziuoju mano, idedu ta kortele (SCPH-1020) ir ziu - jos neaptinka. PS1 zaidimuose irgi juos neaptinka. Pravaliau kontaktus ir nieko. Tik nesakyk, kad mane jis apdurnijo?

Stai juos vidus, atrodo labai jau itartinai: http://img808.imageshack.us/img808/286/pssavec...

 

O gal PS2 Slim modelis juos neskaito?

Ir apkritai, kokios tipo PS1 atm. kort. labiausiai tinka mano PS2 Slim'ui?

 

Nerodo nuotraukos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar sita problema:

Taigi, uzsinorejau ant PS2 Slim (SCPH-70003) pasimegauti PS zaidimais, o tam, kiek zinau, butina PSOne atminties kortele, taigi, siandien as ja isigyjau, matosi, kad panaudota kaip reikiant (uzmokejau 20 lt), atvaziuoju mano, idedu ta kortele (SCPH-1020) ir ziu - jos neaptinka. PS1 zaidimuose irgi juos neaptinka. Pravaliau kontaktus ir nieko. Tik nesakyk, kad mane jis apdurnijo?

Stai juos vidus, atrodo labai jau itartinai: http://img808.imageshack.us/img808/286/pssavec...

 

O gal PS2 Slim modelis juos neskaito?

Ir apkritai, kokios tipo PS1 atm. kort. labiausiai tinka mano PS2 Slim'ui?

 

bandyk idet i kita konsole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja, bet neturiu kur daugiau ja patikrinti, svarbiausias dalykas, kad ant maniskio neveikia...

Kiek domejausi, nuo PS2 7500 versijos PS2 blokoja beveik visas PSone korteles, ypac neoriginalias, bet maniskis senesnio modelio.

Is naujo idejau nuotrauka: http://twitpic.com/acbifz

Beje, ji itartinai labai legva, iskarto isigandau, kad visai is jos mikroschema isimta.

Redagavo Pavelas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iškart atsiprašau jei pataikiau ne i ta tema. Planuoju pirkt PS2 slim, bet nelabai nusimanau tuose reikaluose tad turiu klausimeli.. Apziurinėjau siandien viena varianta, parduoda kazkokia moteriske, sake konsole jau senokai dezeje stovi, bet isbandzius veike tvarkingai (gerai skaite irasytus dvd), kaip supratau čipuota, nes ijungiant rase Infinity v1.4.. Tai noriu pasiteiraut kaip cia del to cipo, geras, viskas tvarkoj su juo? Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek domejausi tai Matrix Infinity tikrai patikimas mod-chip'as, tik ta versija senoka, tau reiktu ja atnaujinti su CD kompaktu iki 1.93 v.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu dar klausima, isirasiau pora ps2 zaidimu tokiu kaip need for speed carbon ir most wanted, bet kazkodel paleidus juos neveikia pultelis. Cia del to kad turi but originalus? Nes pas mane org nuo ps1...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu atsirišau ps2 isirašiau smackdown vs raw 2011 į verbatim diską rašiau 1x greičiu per imgburnerį, bet ten rodė errora ir pakeitė į 8x.. Ir kai pajungiu game sumirginėja ekranas įvairiom spalvom ir žaidas isijungia... Po to kaip savina jau viską padarė juodas ekranas ir lauk kiek nori... VIstiek dievas neklausys.. Ką daryti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimas PAL regiono? Jei taip pabandyk kita relyza jo parsisiusti, persikepti is naujo. irasymo greitis buna taip, kad tiesiog diskai ant tiek letai nesiraso. nieko cia baisaus. o jei ps2 po softmodo atsisako ji paleisti, tai tiesiog teks ir pamirsti ta SVR. P.S. 2011 metu SVR buvo pats ziauriausias kogero. 2010 geriau bandyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ps2 čipuotą (Modbo Chip) ir šiaip viskas gerai, bet įsirašiau GTA LCS ir jis taip dažnai lagina, frame rate sumažėja. Rašiau į Verbatim DVD-R ant 4x, nes lėčiau neleidžia. Kame problema? Gal prastas ripas? O gal su ps2 kažkas negerai.

P.S. Joks kitas žaidimas nelagina, įskaitant GTA VCS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikiuosi pataikiau i sia tema :). Trumpai tariant turiu kelis klausimus:

1. Ar su PS2 NTSC to PAL video mode changer with Y-fix 1.12 programele galima pachinti DVD9 zaidimus? Kad is ntcs formato pasikeistu i pal.

2. Ant savo ps2 turiu ps1 pulteli, ar imanoma "apgauti" ps2 konsole, kad mano ps1 pultelis veiktu ant visu zaidimu, kaip ps2 pultelis?

 

Dekui!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ps2 čipuotą (Modbo Chip) ir šiaip viskas gerai, bet įsirašiau GTA LCS ir jis taip dažnai lagina, frame rate sumažėja. Rašiau į Verbatim DVD-R ant 4x, nes lėčiau neleidžia. Kame problema? Gal prastas ripas? O gal su ps2 kažkas negerai.

P.S. Joks kitas žaidimas nelagina, įskaitant GTA VCS.

 

GTA LCS tau ir turi šiek tiek lagint, kadangi žaidimas nėra labai techniškai tvarkingas. Beje, truputį nesupratau tavęs. Pirmiausia tu mini GTA LCS, o po to GTA VCS... GTA VCS tikrai turėtų gerai veikt. Jei ir ant jo FPS žemas, tada gal verta su meistrais pasikonsultuot..

 

Tikiuosi pataikiau i sia tema :). Trumpai tariant turiu kelis klausimus:

1. Ar su PS2 NTSC to PAL video mode changer with Y-fix 1.12 programele galima pachinti DVD9 zaidimus? Kad is ntcs formato pasikeistu i pal.

2. Ant savo ps2 turiu ps1 pulteli, ar imanoma "apgauti" ps2 konsole, kad mano ps1 pultelis veiktu ant visu zaidimu, kaip ps2 pultelis?

 

Dekui!

 

1. Manau, gali bandyt. Turėtų veikt. Beje, nepamiršk, kad DVD9 rašosi į DVD DL kompaktą, o ne paprastą DVD.

2. O yra tokių žaidimų, kurie neveikia su PS1 pulteliu?

Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip def jam vendetta, fight night... ir siap kas antras tik veikia su ps2 pulteliu. Kai pajungiu ps1 pulteli ismeta lentele connect dualshock 2 ar kazkas panasaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va įsirašiau Jak 3 i Verbatim diską įdėjau į (softmodintą) ps2 ir normaliai viskas žaidžiau tik veliau būtent ant vienos misijos pereini ją ir ten filmuką rodo prasuki jį ir pakimba, pabandžiau antrą kartą tas pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.