Dzozas

Siaubo filmai

Rekomenduojami pranešimai

Na pavardinam savo matytus daugiausiai baimes ivariusius filmus. Man tai vemt vercia tie dabartiniai neva "siaubo" filmai, kurie yra mazdaug visi vienodi, staigus judesiai, daug kraujo, nesugaunamas zudikas ir panasiai...

Vasara cia buvau sedes (jei galima taip pasakyt :)) ant siaubo filmu tai tie kurie paliko nors kiek ispudzio:

Kambarys 1408 | 1408 - nesakau, kad labai baisus taciau man daug daug daug kartu geresnis uz tuos tipinius siaubo filmus.

Užraktas | Shutter - irgi toks gan neblogas, kazkuom primena filma Skambutis (The ring).

Tapatybė | Identity - labai patiko tiek savo siuzetu, tiek pabaiga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The Ring - pats baisiausias visu laiku matytas filmas

Aliens 2 - pats idomiausiais siaubiakas-fantastika

REC - nerealiai patiko, bet ne USA versija, o originali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Silent Hill paziurek jei neziurejai. Ne tiek baisus, kiek tikrai labai gerai pastatytas filmukas.

Jei kazkas panashu esat mate ar zinot - uzrodykit. Buciau dekingas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Unborn,Orphan,the Others,Ring(jau sake),Ring 2,One missed call,Grudge 1,2,3(pagieza),the Hills have eyes. Man sitie geriausi. Pats beveik visus kokiu yra esu mates, bet sitie labiausiai patiko. Labiausiai siaubo filmus ir megstu tai labai laukiu kokiu nauju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų laikų baisiausias filmas, dėl kurio negalėjau užmigt ir net į tūliką bijojau eiti, tai buvo VIJ. :) Rusiška klasika... :)

Dar gana baisus - The Ring. Bet patariu žiūrėti originalą (Japonišką). Tas holivudinis remeikas tai man kažkaip baimės jokios nesukėlė... :)

Jau minėtas Silent Hill. Nėra labai baisus, bet toks šiurpokas. Mano manymu tai geriausias filmas pastatytas pagal žaidimą. Kažkiek panašus į Sillent Hillą man pasirodė - Mirrors.

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cloverfield tikrai geras filmas, labai idomus, tik nelabai drisciau ji vaidinti siaubeku :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Drag me to hell visai nk buvo toks... Laukiu db kada daybreaker isleis nors ten ir nelb siaubekas, bet vistiek ciuju geras filmas bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai ziurejau "Drag Me to Hell", tai savotishkai patiko. Jautesi piktuju numireliu 3, Army of Darkness "kvapas". Toks siaubo, shlykshtukas kai kur, bet vietomis tai perteikiama labai netradicishkai - su jumoru. Tuo ir patiko. Beje, pabaiga irgi patiko savo vingiu :huh:

Nu neveltui sukurti Sam Raimi ir Ivan Raimi.

 

Beje, jei jau uzkabinau Piktuosius numirelius 3 tai netycia pastebejau, kad yra numatyta sukurti ir Evil Dead 4. Pagrindinis veikejas, Ashley J. "Ash" Williams "veze" ne tas zodis (vaidino Bruce Campbell). Tecia dalis - kultinis filmas (siaubiakas su komedijos elementais). Neveltui jam ketvirtoj dalyje irgi shvieciasi pagrindinis vaidmuo. Tikiuosi, kad taip ir bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiuliciau The Last House on the Left bet nera labai baisus. Taip pat paziurekit The Hills Have Eyes abi dalys,bet pirma geresne. Pasiziurekit Wrong Turn visas tris dalis, sitas antra geriause :D

Redagavo taliz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiuliciau The Last House on the Left bet nera labai baisus. Taip pat paziurekit The Hills Have Eyes abi dalys,bet pirma geresne. Pasiziurekit Wrong Turn visas tris dalis, sitas antra geriause :D

Situs pats ir ziurek :D :D

Siaip yra vienas siaubo apie geimerius, vadinasi Stay Alive, ideja gal ir idomi bet seip tai nieko blatno, toks pusetinas sakyciau, vis geriau uz tuos kur taliz minejo.

Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas is mano pasiulytu yra siaubo sedevras,tai jei nesi mates ar tau jie nepatinka tai patylek geriau. Vistiek uz tuos filmus nieko geresnio nebepasiulysi.

The Midnight Meat Train visai geras pasirode,kai DVD nuomuoj buvau man sita pasiule ir sake kad daugelis zmoniu issinuomave ji gire :D

tik pabaiga kvailoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas is mano pasiulytu yra siaubo sedevras,tai jei nesi mates ar tau jie nepatinka tai patylek geriau. Vistiek uz tuos filmus nieko geresnio nebepasiulysi.

The Midnight Meat Train visai geras pasirode,kai DVD nuomuoj buvau man sita pasiule ir sake kad daugelis zmoniu issinuomave ji gire :D

tik pabaiga kvailoka.

Ne į temą

Siaubo šedevras :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats šito nežiūrėjau, bet kažkas sakė apie "Nakvynės Namai 1/2", kad toksai žiaurus, reiks atsiųsti pažiūrėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.