SudraSkytaS

COD: Modern Warfare 2 (PS3)

Rekomenduojami pranešimai

sekmes Kouzmich!! jai ne ffa tai team paimsim :thumbsup4:

 

To SudraSkytaS:

 

Kaip klostesi kova?? :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chuck Norriss, parašiau jau į PM :whistling:

Jei kam įdomu tai galiu pasakyt, kad blogiau turbūt nesu žaidęs COD gyvenime... Pasiekiau asmeninį antirekordą: mačo Kill/Deadth ratio - 0,47, tuo tarpu kai bendras mano K/D ratio virš 1,6.. vat ir darykit išvadas ;). Apie priežastis gal nekalbėsiu, nes kas nežaižia COD - nelabai supras, o kas žaidžia tai gal ir pats dasiprotės kai pasakysiu, kad hostas buvo Turkijoj... :rolleyes::D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki! Vakar pagaliau ir man atsiunte MW2 is Shopto,taigi su mielu noru prisideciau prie jusu komandos.

 

Mano PSN: LTU_VSAT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, turime 4 žmones, dar reikėtų penkto. Porą variantų turiu, bet dar reikia su jais pakalbėti :thumbsup4: Jei kas pats norit dalyvauti, pats laikas parašyti . :) Komandos sudėtį jau parašiau shopto.net forume, bet dar reikia sugalvoti komandos pavadinimą (prašau siūlyti net ir tuos, kurie nedalyvaus turnyre, bet turi idėją :whistling: )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ziuriu ps3 mw2 clana kazkoki kuriat, sekmes jum ;] (jo as cia offa parasiau tik kad palinket sekmes ;D)
Ne į temą

Dėkui aišku už linkėjimus, bet čia joks ne klanas :) Tiesiog komanda dalyvavymui turnyre. O lietuvių, žaidžiančių MW2 ant PS3 užtenka (vien iš visų mano PSN draugų - 21 žaidžia MW2 :)) ir be klanų kūrimų linksma pažaist. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau turiu ir as Call Of Duty MW2 PSN:TOMAZZ007 jei kas losiat pakveiskit :)

Redagavo Tomazz25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, turime 4 žmones, dar reikėtų penkto. Porą variantų turiu, bet dar reikia su jais pakalbėti :thumbsup4: Jei kas pats norit dalyvauti, pats laikas parašyti . :) Komandos sudėtį jau parašiau shopto.net forume, bet dar reikia sugalvoti komandos pavadinimą (prašau siūlyti net ir tuos, kurie nedalyvaus turnyre, bet turi idėją :whistling: )

 

Sveiki, noreciau ir as Mw2 palost online komandoi PSN: LTkillerLT

 

cod4 as ir uz lt:) [LTU]NERKASS

 

 

http://www.youtube.com/user/matas854?feature=mhee paziurekit lt kalba mw2 losiu suscribe like komentuokit aciu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.