GorDo

iXtreme 1.61

Rekomenduojami pranešimai

Kita informacija:

The PFI/Video does not verify because it is Wave 4. The other rip has an invalid/missing video partition, which is why it does not boot on iX 1.61 [without an activation disk].

 

This rip *should* match the retail game 100%, however I advise against playing the game online before the day of release.

 

To all those that downloaded the previous release, you just need to patch the video partition with the correct data.

Radau toke info po nauju fixed ripu , taigi jei tai tiesa sis ripas tikrai turi veikti ant fw 1.61 be problemu. Sis ripas yra torrent.lt

Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isirasiau savo x'ui 1.61 FW. Meginsiu pasileist COD4 Modern Warfare2,manau turetu veikti,jeigu neveiks sunervuosiu,nes sugadinsiu Dl diska

Ne į temą

Jesus Christ, dar imk ir verk del kazkokio disko kurio verte 5lt, isvis tu dziaukis, kad yra galimybe flesint bo pirktum kaip ir kiti garbingi vakaru zmones orginalus kainuojancius daugiau nei dl'u cakebox'as :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isirasiau savo x'ui 1.61 FW. Meginsiu pasileist COD4 Modern Warfare2,manau turetu veikti,jeigu neveiks sunervuosiu,nes sugadinsiu Dl diska

na ir kaip sekėsi? :D aš vakar pats nusiflashinau į 1.61 bet COD4 neina, reikia dėti .iso ir tada leisti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir kaip sekėsi? :D aš vakar pats nusiflashinau į 1.61 bet COD4 neina, reikia dėti .iso ir tada leisti...

Tai gal COD ne fixed versija atsisiuntei , turi eit ant 1.61 nes jei fw neveiktu tai jos isleidimas butu betikslis..... Na nzn ar ir kitiem neveikia ? Nes ir pats galvoju isirasyt jei bano negausiu greitu metu. Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir kaip sekėsi? ;) aš vakar pats nusiflashinau į 1.61 bet COD4 neina, reikia dėti .iso ir tada leisti...

man TAS PATS reikia aktive.iso bet Tekken 6 eina be active iso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.