GorDo

XBL ban wave 31/10/2009

Rekomenduojami pranešimai

atsibos amerikosam nusipenejusiem vaiksciot i posedzius :thumbsup4: geriau susimestu visi ir nusipirktu Microsoft'a :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:thumbsup4: Dar vienas genijus.... dabar ir tu verksi? "vaje, kaip grazint hdd funkcija?" Mato kad visus aplinkui banina ir aisku kad banina visas fw o jie sedi online. Nu tai patys prasotes :rofl: tai ir toliau taip laminkit hebra ;)

Taigi genijau kad as vat ir net nesedziu prie to xboxo todel ir nesamone.Tad nereikia cia vaidint labai jau jei nieko nezinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o klausymas?

 

aš turiu x . neseniai pirkau, flašintas. Online net profilio neturiu, online nelošiau, menesio goldo net nenaudojau, nepaleido filmų, tai pasiskaitęs bandžiau daryt update media codekų, apteitino, kaip supratau dashboard'ą, bet vistiek nerodo filmų, tai daba kai apeitinsiu filmam kodekus man šakiai......! tai jaučiu man flag yra, --- garantuotas ban. ar turiu būt susikuręs online profilį, kad susektų ?

 

 

 

tai pof....k, kad online profilio neturiu, uztenka to kad pirma kart apskritai pajungta i online console apdeitui, jau ja pazymejo !!!!!!! ot meslas b*

 

 

 

 

 

:D Tai tada teks gyvent pogrindyje :)

Redagavo fotobich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o klausymas?

 

aš turiu x . neseniai pirkau, flašintas. Online net profilio neturiu, online nelošiau, menesio goldo net nenaudojau, nepaleido filmų, tai pasiskaitęs bandžiau daryt update media codekų, apteitino, kaip supratau dashboard'ą, bet vistiek nerodo filmų, tai daba kai apeitinsiu filmam kodekus man šakiai......! tai jaučiu man flag yra, --- garantuotas ban. ar turiu būt susikuręs online profilį, kad susektų ?

 

pi... tau :D gal dar ir spesi codeka atsisiusti, o gal ir ne... bet BANAS PAREINA JAU JIS JAU ARTI ;D uztenka su flashinta konsole pasijungti i live ir tu jau "pazymetas"

Redagavo Pieniokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pi... tau :) gal dar ir spesi codeka atsisiusti, o gal ir ne... bet BANAS PAREINA JAU JIS JAU ARTI ;D uztenka su flashinta konsole pasijungti i live ir tu jau "pazymetas"

o tai gerai, o tai kaip chebrytė waro live ir dzin ???? o čia pirmą syk apdate padarė ir jau flag... nesamonė b*...... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai gerai, o tai kaip chebrytė waro live ir dzin ???? o čia pirmą syk apdate padarė ir jau flag... nesamonė b*...... :)

Tai kad jau nekas nezaidzia, visi ramus kas su flashinta konsole =]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka ? Dabar vienintelis budas zaisti zaidimus online tai per LEAF ? Ar jau ir taip neiseis, nes dabar labai susigundziau isbandyti kas ten per dalykas ? :)

Ne į temą

Geriau xlink .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad sitas baninimas nesibaigs, nes nebebus daugiau ban wave microsofts dabar visus ir visada ka tik pagaus banins...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.