usblaidas

Žiauru

Kaip reaguosite į tai kas įvyko?  

191 narys prabalsavo

  1. 1. Kaip reaguosite į tai kas įvyko?

    • Siųsiuosi kaip ir seniau, viską iš eilės
      142
    • MicroSoft softą siųsiuosti iš užsienietiškų trackerių (bebras-free trackerių)
      30
    • Jau apsaugojau savo duomenis harde keletu smūgių iš plaktuko
      13
    • Nesinaudoju torentais
      6


Rekomenduojami pranešimai

O jus galit atsakyti kodel ji visi bebru vadina? :thumbsup4:

Tiksliai pats nezinau, bet bebrai stato uztvankas... o, jis stato piratams uztvankas. :rolleyes: Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokius didžius žygius mes atliekame ir manau gerai darome. Juk ne kiekvienas gali mokėti tokius pinigus už tokį dalyką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tiesą sakant nelabai ir bijau tu xujukų. Kadangi turiu įšorinį HDD, tai visą nelegalią programine įrangą susikeliu į jį, o viskas, kas legalu į kompo hdd. Jei ateitų dėdulės agurkai, arba lanva, įšorinį HDD paslėpčiau, ir viskas būtų gerai :whistling:. :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tokius dalykus kaip Dzin laidos ar MTV ema irgi gaudo?

Taigi sake- kol kas tik microsofto softa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tiesą sakant nelabai ir bijau tu xujukų. Kadangi turiu įšorinį HDD, tai visą nelegalią programine įrangą susikeliu į jį, o viskas, kas legalu į kompo hdd. Jei ateitų dėdulės agurkai, arba lanva, įšorinį HDD paslėpčiau, ir viskas būtų gerai :whistling:. :nunchuks:

Ir kurgi tu ji slepsi, kai viska istikrins?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per langa ismes ir viskas kai ateis :D

Redagavo slc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ar gavo jau kas koki ispejamaji laiska ar pan? :D as tai jau gavau i el.pasta, kad tipo mano ip tarp tu 106 ir man tipo jau batai... :D:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ar gavo jau kas koki ispejamaji laiska ar pan? :D as tai jau gavau i el.pasta, kad tipo mano ip tarp tu 106 ir man tipo jau batai... :) :)

Tai paprashyk kad atsiustu saskaitos nr i kur galesi $ pervest :D

Arba atrashyk, kad cia automatine zinute ir teig, kad tokio adreso neegzistuoja, bet vistiek linki jiems sekmes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ar gavo jau kas koki ispejamaji laiska ar pan? :D as tai jau gavau i el.pasta, kad tipo mano ip tarp tu 106 ir man tipo jau batai... :D:)

nukopink e-mail'o turini ir papostink cia jei gali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

bln, nesenai gavau laiska i el pasta, kazkokiam komentare ten truputi issireiskiau tai vat gavau toki laiskeli "Author: Deividas

Comment:

tau batai, seni. uz muzika tai vapse net nereikai ten niekam skambint, muzikantus atstovauja leidejai, leidejai turi advokatus. vienas leidejes atstovauja daug muzikantu, taip kad dar lengviau tave parish nei uz windowsus. trink visa kompa, nuleisk i klozeta hardus ir gal nereikes memai tukstantiniu baudu moket. nes arvydas dave man tavo ip ish shito komentaro, tai ash patikrinau ir deja, taip, tavo ip tarp tu 106.. uzjauciu."

kokia tikimybe kad tai tiesa? seip kompa jau patvarkiau , uzkodavau su true script ir trinu del ko galetu prisikabint...ar yra tokiu dar "ispetu" ar "pagarasintu"??

cia ta kur gavo email rEVIL :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

bln, nesenai gavau laiska i el pasta, kazkokiam komentare ten truputi issireiskiau tai vat gavau toki laiskeli "Author: Deividas

Comment:

tau batai, seni. uz muzika tai vapse net nereikai ten niekam skambint, muzikantus atstovauja leidejai, leidejai turi advokatus. vienas leidejes atstovauja daug muzikantu, taip kad dar lengviau tave parish nei uz windowsus. trink visa kompa, nuleisk i klozeta hardus ir gal nereikes memai tukstantiniu baudu moket. nes arvydas dave man tavo ip ish shito komentaro, tai ash patikrinau ir deja, taip, tavo ip tarp tu 106.. uzjauciu."

kokia tikimybe kad tai tiesa? seip kompa jau patvarkiau , uzkodavau su true script ir trinu del ko galetu prisikabint...ar yra tokiu dar "ispetu" ar "pagarasintu"??

cia ta kur gavo email rEVIL :D

jo jo, tas pats...seip ir pats moku kopint laiska, bet nieko, sy kart atleisiu.. :D

dbr parase"Nekreipk dėmesio, tas veikėjas mėgsta pagąsdinti." :)

Redagavo rEVIL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes arvydas dave man tavo ip ish shito komentaro, tai ash patikrinau ir deja, taip, tavo ip tarp tu 106.. uzjauciu."

Ar as kazko nezinau, ar tie 106 IP jau kazkur paviesinti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, niekas niekur nieko neviesino...ir cia seip jau i zaidima panasu daros, niekas nieko cia negaudys, galim pamirst siuos grasinimus ir ramiai sau toliau pustis sau reikalingas programas ir pan... :) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai, cia jei tokiame lygi vaikscios tie e-mail, tai cia net nematau reikalo pranest kad toki email gavot. Vat kai is vycka@lanva.org gausit, tada praneskit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.