daggertail

kai kuriu zaidimu paleidimas

Rekomenduojami pranešimai

Turiu problema su zaidimais.Pas mane psp 1000 su 5.50 Gen-d cfw.Seip kaip ir viskas gerai su tuo psp,tik kazkodel nenori niekaip pasileisti pora zaidimu.1) God of war.Jungiant zaidima ekranas buna juodas ir mazdaug po 5s psp isvis issijungia 2)Resistance:Retribution.Zaidimas pasileidzia tvarkingai,parodo ivadini filmuka,poto kraunant lygi uzstringa ir psp issijungia.Esu bandes nemazai kitu zaidimu,kurie veike be problemu: Gta:cw,gran turismo,ghost busters,prince of persia,nfs:undercover,etc.Gal zinot kame cia gali but problema?Ms orginali (magicgate:supported).Bandziau reguliuot cpu greiti(uzkeliau iki 333)-nepadejo.visi zaidimai siusti is LM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaigu nori palost is naujasniu game ir is senesiuu 5.50 GEN-B2 (dazniausei pavadinimas GEN-:D nu va sita patartina mazai bugu beveik ner

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk gruodzio 15 atsirado 5.50 b3 :D Ten tai isvis bugu ner. As Isirasiau ir veikia "PERFECTO"

 

:D:) :)

Redagavo maxkyuubi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane beveik identiska problema. Turiu psp 2003 su 5.50 GEN-B(Full). Visi zaidimai kuriuos turejau veike puikai be jokiu problemu, taciau kaip kurie kaip pvz. - gta vcs, burnout arba nfs shit tiesiog pasileidzia pasirodo balta psp uzsklanda (kaip ir pries paledziant kiekviena zaidima) ir tada pasirodo juodas ekranas ir viskas. Gal kas galetu patarti, kaip isspresti sita neklanduma?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.