septyni

Zaidziam online nemokamai su Xlink kai

Rekomenduojami pranešimai

Turiu Zebra Optimalus + internetą, tačiau xlink kai pingas būna ~50 net ir išjungus visas programas, gal žinot kas kodėl?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar veikia ant win7? Man meta "error initializing pssdk_dll library". Regfix nepadejo. Run as admin nepadeda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal kas galit padet man su sia programa . Naudoju ne beta versija viskas isijungia susirandu kur kas losia ir ttt ir man meta ta engine unreachable ir ttt , gal kas galit padet , paaiskint kaip tuos portus paziuret ar atidaryti ir kaip tas konfiguracijas susitvarkyt. Nes maciau vienas naudoja irases 4200 kazkur.... Pats naudoju Dlink rauteri esu susijungesd pc su xbox sarinuos filmus , losiu su draugu per leaf. Tik va kazko neveikia si programa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi jai visa dieną lošiam tai būna nedaug žmonių tai siūlau šiandien 15:40 visi lošiam o ne belekada nes tada mažai būna.

O jai ką susitariam visi kokia val ir tada sumetam tada bent po 8 žmones bus.

Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ir D-link konfiguruok taip, TCP 4200, UDP 30000. Man padejo.

Jei gali placiau papasakok kur ten ka suvest :)

 

Dekui viskas veikia tik dabar kai noriu prisijungti ismeta Unable to connect to host . Kas ce per beda ? Ir kaip paziureti savo ping ?

 

Jei gali placiau papasakok kur ten ka suvest :)

 

Dekui viskas veikia tik dabar kai noriu prisijungti ismeta Unable to connect to host . Kas ce per beda ? Ir kaip paziureti savo ping ?

Na dabar susijungiau su lietuviais puikiai viskas veikia ir prikols palost :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu bedu as konfiguravimu, niekiap neina man normaliai viska sukonfiguruot (naudoju routeri trendnet tw100s4w1ca). Pora klausimu:

Kaip konfiguruoti xbox360 tinkla? Pries bana uzteko ivesti ta pati mac adresa ir viskas, live veikia.

2. Portus 30000 udp atidariau, bet chekinant per ivairius www, raso kad portas closed. xlinko chate sake kad yra du var:1. jei naudoji naujausia xlin beta, tai ji palaiko upnp (universal plug and play routeryje) ir kad routeris pats atsidaro porta kuri reikia. Kiek pagooglines, suzinojau kad mano antikvaras nepalaiko upnp. 2. var, yra su statiniu ip, ir porto forwardinimu, bet pas mane dinaminis, buvo man ten kazkoki linka numete kaip routerio pagalba galima statini padaryt, bet padarius vistiek nemato xlinke mano xbox. Siaip raso kad netwrok reacheble - yes, tik nemato xbox.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ateikit i leaf chata, nes per leaf jau niekas nezaidzia, visi perejo ant xlink, taip kad visi vienoj kruvoj.

siuo metu 24 zmones yra chate.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu bedu as konfiguravimu, niekiap neina man normaliai viska sukonfiguruot (naudoju routeri trendnet tw100s4w1ca). Pora klausimu:

Kaip konfiguruoti xbox360 tinkla? Pries bana uzteko ivesti ta pati mac adresa ir viskas, live veikia.

2. Portus 30000 udp atidariau, bet chekinant per ivairius www, raso kad portas closed. xlinko chate sake kad yra du var:1. jei naudoji naujausia xlin beta, tai ji palaiko upnp (universal plug and play routeryje) ir kad routeris pats atsidaro porta kuri reikia. Kiek pagooglines, suzinojau kad mano antikvaras nepalaiko upnp. 2. var, yra su statiniu ip, ir porto forwardinimu, bet pas mane dinaminis, buvo man ten kazkoki linka numete kaip routerio pagalba galima statini padaryt, bet padarius vistiek nemato xlinke mano xbox. Siaip raso kad netwrok reacheble - yes, tik nemato xbox.

Sveikas, visu pirma atsinaujink savo routerio firmware, tada tas senukas routeris tures daugiau stabilumo ir igis daugiau funkciju. http://www.trendnet.com/downloads/list_sub...9&SUBMIT=Go

Siaip junkites i Leaf skype chata, ten visi renkasi, tiek Leaferiai, ties xlinkeriai. Kad patekti i Leaf chata yra sukurta tema: http://www.playmanija.net/forumas/Zaidziam...Leaf-t7939.html

Redagavo septyni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.